Клуб "полицейска съпруга" - 3

  • 59 463
  • 755
# 540
Искам на4алник у домааааааааа
Виж целия пост
# 541
а аз Дирек Тор  Mr. Green
Виж целия пост
# 542
Много неприятно това с неплатените парички.
Не съм наясно с този въпрос, понеже ММ не е бил да пази секции по изборите.
Обаче на размириците покрай случая в Катуница беше първа пушка на нощните смени в циганската махала, парички няма да им дадат, а той май се надяваше, но щели да ги компенсират с някой друг ден към отпуската  Thinking
Виж целия пост
# 543
Бенджолина, нещо подобно се опитват да направят и с парите от изборите на ММ.
И при твоя мъж много кофти постъпка, предполагам от сходен характер.
Виж целия пост
# 544
Започнаха сметките по СУЦ-а, ще се вземе към декемврийската заплата, размера на сумата зависи от оценката на прекия ръководител.
Виж целия пост
# 545
Започнаха сметките по СУЦ-а, ще се вземе към декемврийската заплата, размера на сумата зависи от оценката на прекия ръководител.
Извинявай, ама аз съм малко на ВИЕ с термините, какво е СУЦ?
Виж целия пост
# 546
Започнаха сметките по СУЦ-а, ще се вземе към декемврийската заплата, размера на сумата зависи от оценката на прекия ръководител.
Извинявай, ама аз съм малко на ВИЕ с термините, какво е СУЦ?
На всяко тримесе4ие според  това как е работел ,на всеки служител  от на4алника му се дава една  оценка от 3,4,5 примерно .За всяка оценка има зака4ена сума Wink
Виж целия пост
# 547
Започнаха сметките по СУЦ-а, ще се вземе към декемврийската заплата, размера на сумата зависи от оценката на прекия ръководител.
Извинявай, ама аз съм малко на ВИЕ с термините, какво е СУЦ?
На всяко тримесе4ие според  това как е работел ,на всеки служител  от на4алника му се дава една  оценка от 3,4,5 примерно .За всяка оценка има зака4ена сума Wink
Хм, интересно защо не е навсякъде така. Поне в звеното на моя мъж такова нещо като СУЦ няма. За съжаление.
Виж целия пост
# 548
Поне сега със СУЦ-а към заплатата ще можем на децата подаръци да купим и да посрещнем празниците ooooh!
И от тия палежи ,аман не може да се прибере на време,а и събота и неделя беше дежурен та съм бясна #Cussing out
За станцията на Боровец не знам,ама от Долна Баня сме много доволни,бяхме миналата година няколко пъти и си изкарахме страхотно по банкетите,но тази година нямало да работи ,нямали пари за отопление Confused
Виж целия пост
# 549
А има ли командировани на Пампорово да охраняват сезона?
Как е, що е?
Виж целия пост
# 550
Здравейте. Hug Rolling Eyes

В навечерието на тези хубави празници се осмелих да вляза в темичката и плахо да попитам. Ще ме приемете ли?

Съпругът ми също е полицай - редови полицай. В момента в болничен по здравословни причини.

Имаме син на 19 години. Студент, работи.

Аз съм домакиня по независещи от мен причини.

Романтичка съм, обичам поезията, опитвам се и да пиша. bowuu

Ами това е. Ако решите, че мога да попълня редиците...
Виж целия пост
# 551
Добре дошла, Мари!   bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 552
Благодаря. smile3525
Виж целия пост
# 553
Аз пък ще бъда полицейска съпруга още един работен ден. Пенсионираме се след 12г. в полициата и 25г. стаж 1 категория.
Виж целия пост
# 554
Аз пък ще бъда полицейска съпруга още един работен ден. Пенсионираме се след 12г. в полициата и 25г. стаж 1 категория.
Честито! Да сте живи и здрави да се радвате на пенсионни радости в най-хубавия смисъл!
На колегата - успешно ново начало!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия