Целулит

  • 136 958
  • 742
# 630
И на мен в тийн периода излязоха , големи, гадни и навсякъде. . Сега съм яко с тен и се виждат много повече. Нито солариум ,нито слънце ги крие  Confused
А тези масла от къде ги купуваш? Аптека?Елитис?
Виж целия пост
# 631
е, вече съм у дома Wink)))

и двете съм вземала от аптека - не са стрували повече от 10 лв - и двете са масажни, а аз съм искала да се мажа след баня и по тази причина съм ги "захвърляла", е  newsm78 жал ми е било да ги хвърля

има още 2 момента, които предполагам имат значение

1) правех си един курс с ензими - растителни протеолитични ензими, които повлияват - възможно е да са подготвили почвата

2) ползвам една хомеопатична козметика за лимфодренаж и разбиване на адипоцитите - предполагам също е подготвила почвата

иначе и маслото на икаров и крема на амрита - съм ползвала преди време и не са давали такъв ефект


маслата са евтини, който има и вендузите - няма да се набура много с 10 лв отгоре - за проба, при мен за около 2 седмици - имаше такъв ефект  newsm78



П.П - реших да потърся продуктите

ето крема на амрита - http://ideal.bg/product/view/id/2424/

ето маслото на икаров http://www.ikarov.eu/kiparis-maslo.html



ех  newsm78 сега се сетих, че по едно време ползвах и един ензимен крем  newsm78 той  е точно против белези, ама го ползвах само веднъж, защото ми свърши и мислех да вземам пак  newsm78 (от него спират да растат космите Wink) ензимите действат така  Mr. Green)

май трябва да системтизирам ползваното и който каквото реши да опита  newsm78
Виж целия пост
# 632
Ти трябва да отвориш тема " Какви чудеса е ползвала Алена"  Mr. Green  Hug
Много си ни полезна винаги. Как намираш време да си толкова изчерпателна?! Респект:)

Аз имам много въпроси ,но ще оспамим темата  Confused
Последен - този ензимен крем...марка, това онова? Embarassed
Виж целия пост
# 633
благодаря Hug  bouquet Blush

ензимният крем се произвежда от вейкс фарма - немска фирма, внася се в българия

кремът е със съдържание на ензими (който знае как дейстат локарно ще се ориентира) Peace първоначално е бил предназначен за животни - за открити рани, в последствие качествата му са били "признати" и в хуманната класическа медицина и се изписва при хематоми, хемороиди, рани, ....

купува се от вет. аптека, има го в 3 разфасовки - 10-30 лв - най-голямата - в аптека е 30 лв, от вносителя (в Борово) 20 лв

прави страхотен ензимен пилинг, лицето сия след това, избистря тена ....

също този тип ензими се влагат в ампули за след епилация - локално приложение и космите забавят много растежа си, растат по-хилави .... при мен направи спират  Peace

общо взето за много неща може да се ползва  Peace изглежда мазен, но се отмива само с вода и после кожата скърца  Peace

http://www.veyx-bg.com/Pana-Veyxal-Salbe
Виж целия пост
# 634
Поръчах си крема на Амрита , оказа се моята козметичка го е ползвала и е доволна от марката като цяло:)
А във ветеринарната аптека вече ще ме помислят за куку, защото освен този крем си купувам и ТРИвитаминол, който пък помага на козината на главата ми да расте буйна  Joy
Виж целия пост
# 635
a.l.e.n.aaaaa,  ти си като една ходеща енциклопедия Simple SmileНаправо си умирам да ти чета постовете Simple Smile Heart EyesДругото лято като си дойда в БГ,ще си тръгна с цял куфар мазила,предписани от теб Simple Smile То и тук сигурно ги има всички тия кремове,но на английски няма как да обесня какво търся с тия медицински термини Simple Smile Особено за стрийте,до сега не бях чувала да има нещо ефикасно срещу тия гнусни стрий Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Искам да споделя и моят опит с антицелулитните процедури- направих си 15 масажа и успоредно 10 процедури Vela shape / vela smooth/. Ефекта беше просто омекване и разбиване на целулита и нищо повече. Апаратните процедури бяха на ханш и бедра и на корем дори. Общо взето си хвърлих парите на вятъра. Явно и масажистката не  беше добра.
Затова според мен не си давайте парите за Vela, не си струва или може би трябва да се направят над 20 процедури, не знам, но според тях след 6-тата трябвало да има ефект.
Виж целия пост
# 637
Поръчах си крема на Амрита , оказа се моята козметичка го е ползвала и е доволна от марката като цяло:)
А във ветеринарната аптека вече ще ме помислят за куку, защото освен този крем си купувам и ТРИвитаминол, който пък помага на козината на главата ми да расте буйна  Joy

този продукт - масово се изписва на хора от лекари и въ вет. аптеката - няма да с аучудени изобщо (ако са в час;)

a.l.e.n.aaaaa,  ти си като една ходеща енциклопедия Simple SmileНаправо си умирам да ти чета постовете Simple Smile Heart EyesДругото лято като си дойда в БГ,ще си тръгна с цял куфар мазила,предписани от теб Simple Smile То и тук сигурно ги има всички тия кремове,но на английски няма как да обесня какво търся с тия медицински термини Simple Smile Особено за стрийте,до сега не бях чувала да има нещо ефикасно срещу тия гнусни стрий Simple Smile

специално ензимния крем е немски Pana Veyxal Salbe  Peace не е нещо българско, че да го няма там  newsm78

иначе подобен ефект ще имат и маските за ензимен пилинг - аз примерно ползвам на алба (американска), но пък не е така "мазна" (като желе е), да се прави масаж с нея

иначе - ако имаш желание за амрита - търси масажен крем с capsaicin  Peace

не съм проверявала в iherb какво има, ако си в САЩ/Канада - ще ти е удобно  Peace
Виж целия пост
# 638
Искам да споделя и моят опит с антицелулитните процедури- направих си 15 масажа и успоредно 10 процедури Vela shape / vela smooth/. Ефекта беше просто омекване и разбиване на целулита и нищо повече. Апаратните процедури бяха на ханш и бедра и на корем дори. Общо взето си хвърлих парите на вятъра. Явно и масажистката не  беше добра.
Затова според мен не си давайте парите за Vela, не си струва или може би трябва да се направят над 20 процедури, не знам, но според тях след 6-тата трябвало да има ефект.

къде ги прави  newsm78 това да омекне целулита - никак, ама никак не е малко ... сега следва да се "изхвърли"

най-трудно е разбиването по принцип  Peace
Виж целия пост
# 639
Ами какво да ти кажа, поомекна, но не на 100% изобщо и нямаше видим ефект преди и след процедурите, ама наистина!В Ефекто ги правих Варна http://www.effectto.bg/
, много са любезни всички, страхотен персонал, но...не знам защо друго очаквах. Иначе са само медицински персонал, много са стриктни няма компромиси при тях, бих ги препоръчала.
Виж целия пост
# 640
уредите вела шейп и вела смуут са различни - опиши с какъв те правиха?
Виж целия пост
# 641
-инфраред (IR);
-радиочестота (RF);
-вакуум масаж;
-ролков масаж;
Това са нещата, чрез които въздейства, но там се нарича beauty shape апарата. Виж в сайта им: http://www.effectto.bg/%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%8 … %B0/beauty-shape/
Виж целия пост
# 642
да, това е вела шейп, боди шейп, вече разбрах, че има и бюти шейп  Hug

а през ден ли прави десетте процедури  newsm78 при мен след 5 такива имаше страхотен ефект  newsm78

не знам дали апаратът се амортизира, като фотоепилацията и да не дейста, но поне ролковиямасаж и вакуума ще работят  newsm78

твърд ли ти е целулита  newsm78 много ли е  newsm78
Виж целия пост
# 643
alena,ако знам от къде и какво да поръчам,веднага ще го направя.аз съм в САЩ,и ми е много по лесно да си поръчвам каквото и да е по Интернет,и ми го доставят за ден два след поръчката.Ще се разровя за тия кремове,ако и ти откриеш нещо,пускай линкове Hug
Виж целия пост
# 644
да, това е вела шейп, боди шейп, вече разбрах, че има и бюти шейп  Hug

а през ден ли прави десетте процедури  newsm78 при мен след 5 такива имаше страхотен ефект  newsm78

не знам дали апаратът се амортизира, като фотоепилацията и да не дейста, но поне ролковиямасаж и вакуума ще работят  newsm78

твърд ли ти е целулита  newsm78 много ли е  newsm78
Ами едни казват твърд, други мек..по-скоро е твърд, не е и чааак токова много, не съм с наднормено тегло..., но стои набит някак си, много трудно се поддава. Кожата ми е много стегната иначе. Процедурите ги правих по 2 на седмица, по тяхна препоръка, ханш и бедра.
Май ще гледам някакво масло да си взема, ще изчета темата да идим от какво са доволни момичетата  Simple Smile, да поддържам през зимата нещата вкъщи, че да не стане съвсем трагично положението. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия