Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 593
  • 751
# 315
прасунчо много се радвам за вас.Дано да изкараш лека бременност,че за моята не ми се сеща ooooh!
 Честито и на новите .То май вече ще трябва да си водим списък,че станаха доста  Joy
птица не се излагай,за къде сме без теб.Току виж сме се изпокарали,кой ще ни укротява?
Виж целия пост
# 316
Вижте какво, взимам та ви орисвам, който иска две чертички да го осъществява до Нова Година, та следващата да обсъждаме само пюреат и памперси. Какво ще кажете?  Mr. Green
И кой каза, че дЕдо Хашимото пречил на разрастването на семействотот?  ooooh! ooooh! ooooh!Няма подобно нещо, тука всички сме/ЩЕ сме с ПОНЕ по две даца, останалите са по желание /тази бройка по задължение  Mr. Green/.
Виж целия пост
# 317
прасунчо, честито! Лека и безпроблемна бременност ти желая! Hug Спокойствие и почивка!
Виж целия пост
# 318
Вижте какво, взимам та ви орисвам, който иска две чертички да го осъществява до Нова Година, та следващата да обсъждаме само пюреат и памперси. Какво ще кажете?  Mr. Green

Ще кажа орисвай, орисвай, че от сега си мечтая на семейната трапеза на Коледа да кажа - аммм, таковатааа, ниееее ....  Laughing

Честито, прасунчо, спокойна и лека и белким закача малко покрай теб  Laughing
Виж целия пост
# 319
Аз пак проспах всичко ooooh!
прасунчо, лека, безпроблемна бременност и на финал живо и здраво бебче.
Птичке, недей да отлиташ. Имаме нужда от теб!
Виж целия пост
# 320
А така, Кlemy, та накрая и аз ще се засрамя и ще спра все да отлагам Simple Smile
Късмет и слънце на всички Hug
Виж целия пост
# 321
Диди6  Heart Eyes Включвай се по-често в темичката  Hug

Леле,Птица,не ни изоставяй  Sad  Какво ще правим без теб.

Писанка,вчера те сънувах,че ми идваш на гости и ти казвам как да се излекуваме от Хашимото завинаги  hahaha Май не е лоша идеята на Птица да разредим влизанията тук  Joy
Виж целия пост
# 322
Здравейте момичета  Hug

прасунчо, честито! да си призная и аз тайничко подозирах добрата новина Mr. Green Безпроблемна бременност, много усмивки и желания дребосък на финала  Peace

Klemy, благодарности за орисването - дано повече от кандидат-мамите ни застигне  Heart Eyes

Уф аз реших да се пробвам за магистър и утре съм на някакъв шантав тест, а дори не подозирам какво представлява. Пък платеното струва повече от колкото ми се дава... Щуротии... ще го мисля като минат изпитите и излезе класиране  #Crazy

Темичката стана мнооого приятна - нали все с хубави неща се хвалите от известно време   bouquet

Хубаво настроение и още повече добри новини!  Peace Hug
Виж целия пост
# 323
О, исках да добавя, че си нося един кехлибар на врата - от типа бабини деветини за щитовидната жлеза. Някой от вас вярва ли в което?
Не си само ти. И аз от 1 година си нося огърлица от тъмен кехлибар, ама колко помага никой не може да каже. Иначе ми е много приятна и не се разделям с нея. Вече всички познати ме знаят. Поне отива на всичките ми дрехи.

Честито на всички бременни! Трябва да си направим подфорум на бременните Хашимотки, ама и тука става, да ни напомняте приятните и не толкова приятни преживявания, че то много бързо се забравят. Моя син ще стане скоро на 6 и вече сякаш нищо не помня за бебешките проблеми. Само се сещам колко чудесно се чувствах като бременна. Не знам поради хормоните ли, що ли, бях абсолютно убедена, че всичко ще бъде наред.
Виж целия пост
# 324
И аз да честитя на всички  ново preggo  -  newsm51. Наслаждавайте се на бременните си дни максимално, че после  newsm32 feeding newsm63 ще е още по-голяма веселба....... И си стоите в тази тема - въобще не досаждате, напротив ........ стимулирате ни luvbed .........  Embarassed
Виж целия пост
# 325
Цитат
Кlemy: И кой каза, че дЕдо Хашимото пречил на разрастването на семействотот?  
 rotfImbo  

Кlemy това с дедо Хашимото е много яко
Виж целия пост
# 326
Честито на бременните булчици;)
Аз да питам и тук Embarassed
Момичета, с Хашимото съм , за пръв път си изследвам и ФСХ- 14,65 (11-22.60)
В референтни граници е, но не е ли ниско? ТСХ ми е 2,26:(
Чудя се без да ходя на ендокринолог дали да не си завиша малко дозичката еутирокс:(
И дали този нисък ФСХ не говори за изчерпване на яйчников резерв?
Виж целия пост
# 327
Момичета, след час и половина очаквам да чуя сърчице - стискайте палци, че много се притеснявам и вълнувам Praynig. От притеснение чак днес не ми стана лошо Laughing

И да споделя още нещо, което ме изненада - в събота пропуснах елтироксинчето за първи път (усетих се чак на другия ден) и се чувствах прекрасно през целия ден Party - иначе ми е перманентно зле, гади ми се, боли ме глава, вие ми се свят и т.н. Смятате ли, че е възможно доброто ми състояние да е резултат от пропуснатата доза или просто Господ е решил да ми даде ден почивка от бременните мъки?
Виж целия пост
# 328
stanex , внимавай с еутирокса! Не си самоназначавай дози.


Слънчева
, консултирай се с ендото си. В никакъв случай не прави каквото и да е на своя глава. Важно е за теб и бебето.
Чу ли сърчицето  Simple Smile ?


Още веднъж - благодарно, момичета!
Доста съм объркана, но ще се оправя. Не обръщам кой знае какво внимание на факта, че съм бременна. Не очаквам прегледите с кой знае какво нетърпение. Моля се само аз, бебо и мъжа до мен да сме здрави. Май не съм като другите майчета. Май ми има нещо  Confused Ако някога си формулирам мислите на тази тема ще пиша. Засега - пас  Wink Луда работа. Няма да ви занимавам повече със себе си.

хайде, лекичка!

Птица, не те пускам никъде!!!
Виж целия пост
# 329
Прасунчо, честито  bouquet
Желая то лека бременност и прекрасно бебче на финала.Всички мисли,които те спохождат са нормални.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия