Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 593
  • 751
# 300
ЧЕСТИТО НА Прасунчо...  bouquet  По хубава новина няма на света... newsm74

Желая ти лека и безпроблемна бременност и на финала здраво бебе... Hug
Виж целия пост
# 301


. Ще се наложи да ме изтърпите тук  Mr. Green

 newsm44   Честитооо
Виж целия пост
# 302
Хайде един огромееееен поздрав и от мен за прасунчо  Hug Лека и безпроблемна бременност и от мен, много усмивки и положителни емоции, а през април ще очакваме снимчици на бебо Simple Smile
Колко са по-красиви дните с подобни прекрасни новини. Нека от тук натам имаме повече положителни емоции, които да споделяме заедно.
Хубава вечер  bouquet
Виж целия пост
# 303
Благодаря ви за топлото посрещане!

Честито и на прасунчо! preggo

На всички чакащи - леко и щастливо!

О, исках да добавя, че си нося един кехлибар на врата - от типа бабини деветини за щитовидната жлеза. Някой от вас вярва ли в което?
Виж целия пост
# 304
Благодаря ви за топлото посрещане!

Честито и на прасунчо! preggo

На всички чакащи - леко и щастливо!

О, исках да добавя, че си нося един кехлибар на врата - от типа бабини деветини за щитовидната жлеза. Някой от вас вярва ли в което?
Ами на доста места съм чела за това, едни го определят като глупости, други хора му вярват ...аз все още нямам собствен опит, но вярвам в силата на камъните. Може би ще опитам в скоро време Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Прекрасна новина,Прасунчо!Много се радвам за тебе,дано всичко е безпроблемно до края и догодина да си щастлива недоспала мама  Hug
Аз пък разбрах,че сестра ми ще е отново мама през април и ще взема сега да празнувам и за двете ви Simple Smile
Весела вечер на всички хаши-дами
Виж целия пост
# 306
Бравооо Прасунчоооо, много се радвам!!!  Hands Clap Hands Clap Лека и безпроблемна бременност и на финала (както обичам да казвам) едно малко прекраснои здраво бебешорче   ylinfant
Честито и на теб Слънчева, пожелавам ти да родиш едно слънчево бебенце  Two Hearts    bouquet
Момичета много съм щастлива, темичката ни ще се напълни с бебчета, по-хубаво от това - здраве му кажи!

На всички очакващи бебчета в скоро време и на всички мечтаещи и надяващи се, че ще очакват в скоро време-с пожелание да се сбъдне мечтата им!


erota, шапка ти свалям, много си прозорлива, как се досети     bouquet Аз хич не се усетих, а уж съм майка на две момичета  newsm78
Виж целия пост
# 307
       Привет на всички от темата! Не можах да изчета всички страници, но ще го направя в скоро време. Искам да Ви попитам какво Ви е меннието за д-р Бусарска?Ходих веднъж при нея, тъй като преглежда и по каса. Преди това съм била при проф.Ана-Мария Борисова, но тя преглежда само частно и ми излиза доста солено.А има претенции и къде да се правят изследванията, което допълнително ми създава пробелми и неудобства. При д-р Бусарска бях преди един месец. Видях, че е доста натоварено като пациенти. Отидох с диагноза, готови изследвания, но останах с впечатление, че сякаш времето нещо не достига, за да ми се обяснят нещата. Или може би така ми се струва... не знам. Та все пак, чакам да чуя и Вашето мнение - от опита  и личните Ви впечатления. Благодаря предварително. newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 308
Благодаря, момичета!
Спокойствие му е майката, но на моменти не успявам Confused

Приятно неделно мързелуване Grinning
Виж целия пост
# 309
Е-е-е,Прасунчо,страхотна новина!Много се радвам!Лека и безпроблемна,и най-вече спокойна бременност ти пожелавам. Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 310
Запис и от мен  Peace

Браво за хубавата новина - ПРасунчо и от мен лека и успешна бременност и на финала сладко и здраво бебче  Hug

На всички бременни момичета - лека и безпроблемна бременност и хубави и здрави бебоци  Peace

Писана, Ерота     newsm51
Виж целия пост
# 311
Айде и от мен браво на ПрасунчоSimple Smile))
Лека бременност и много спокойна да е:)))
  bouquet

Отчетните са един голям ужас:)))
Ще те търпим:))
Поздрави  bouquet

Добре дошла и на renew

Хубав ден от мен:)
Виж целия пост
# 312
Ще се наложи да ме изтърпите тук  Mr. Green
Ми ще те търпим, къде ще ходим Grinning

Голямо честито  bouquet Лека бременност и едно малко, ревливо и пикливо сладурче накрая Peace Че като ти заврещи по нощите morning, да си викаш: "луда ли бях, че толкова те исках" Mr. Green

И никакви ядове! Забраняваме!


Айси, видях снимките Peace Много сладко креватчето. Моите деца нямаха такиве хубавини.


Аз мисля да поразредя влизането тук. Изчетох "Тайната" - глуповата ми се видя, но ще пробвам съвета да се избягва това, което не искаш да ти се случва. Току виж, като не влизам в тема за Хашимото и не говоря за него, взема, че оздравея, Ъ Mr. Green
Виж целия пост
# 313
Аз мисля да поразредя влизането тук. Изчетох "Тайната" - глуповата ми се видя, но ще пробвам съвета да се избягва това, което не искаш да ти се случва. Току виж, като не влизам в тема за Хашимото и не говоря за него, взема, че оздравея, Ъ Mr. Green

Птица, шегуваш се нали, моля те , не ни изоставяй какво ще правим без теб, като едни сирачета без майка  Sad

Е, не може да бъде, моля те не ни оставяй  smile3518 Praynig

Диди6 и ти къде се загуби, липсваш ми  Heart
Виж целия пост
# 314
Прасучноооо мила честито, много се радвам  Hug , желая ти сърдечно бременността да ти е прекрасна, да имаш много хубави и положителни мисли. Април ще те чакаме с бебче на ръце Hug Отчетните теми са нещо мн полезно, аз не съм от най редовните в писането, нооооо черпя много и полезна информация. Птицааа  #2gunfire да си нелагаш дупето, къде ще ми ходиш, ние тук дружинка ли сме или?!  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия