Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 592
  • 751
# 435
MammMmia честито  bouquet и успешно вземане на изпитите!
На всички останали - прекрасен ден, все пак е петък и предстоят почивни дни Simple Smile
Виж целия пост
# 436
Момичета, само да се поправя. Проф. Протич работи не във Военна, а в МВР-болница.
erota, много благородно от твоя страна, да си отстъпиш часа. Поздравления   bouquet

MammMmia, честито! Пожелавам ти много късмет на всички изпити!  Peace
Виж целия пост
# 437
MammaMmia , честитоооо! Пожелавам ти ползотворно учене, страхотни колеги и незабравими студентски преживявания!

Аз днес пуснах едно ТСХ /покрай едно изследване урина на малката/, какво да ви кажа - перфектен резултат!!! Радвам се, естествено.  Grinning
1.787 mIU/l     Референтни граници /0.35 - 5.00/
Откъде този отчайващ косопад не знам. Дали да не отида на дерматолог в крайна сметка?  Rolling Eyes Имате ли под ръка някой много добър дерматолог, който ще даде адекватен отговор?
Виж целия пост
# 438
 newsm51, здравейте и от мен!
Утре ще си правя изследвания най-после, ще пиша как е положението newsm17
Erota....... Писана........ като ви гледам "снимките".... и като ви чета.... ми .... влюбена съм във вас... и в двете   Heart Eyes Two Hearts...... Извинете ме, но не можах да се сдържа............
Виж целия пост
# 439
Klemy с две ръце ти препоръчвам д-р Албена Ангелова - 29 п-ка кв."Гоце Делчев"  ул. Георги Измирлиев № 8 , близо до Южния парк,  етаж 3, кабинет 308. От цяла София и околностите ходят при нея, адски добър специалист - тел. 958 24 48 / вътр. 288 или моб.тел. 0899 41 91 81; бъди търпелива, като й звъниш че по принцип не вдига когато преглежда, а ако отидеш без предварително записан час рискуваш да чакаш повече от 2 часа, тъй като за нея с предимство са хората с часове. Препоръчвам ти я  на 100%.  Работи с талони по ЗОК, даже държи да имаш такъв.

На мене преди 3-4 години ми излекува успешно гадния пърхут,а преди 15-16 години единствено тя успя да ми излекува пубертетското акне Hug  майка ми онзи ден беше ходила при нея заради безумния косопад, който я мъчи и нея, изписала й е разни неща плюс витамини.
Ако решиш да отидеш си вземи и хормоналните изследвания.  Peace
Виж целия пост
# 440
Много ти благодаря!
Имаш ли идея колко е платения преглед? Не ми се занимава с личната... Confused
Виж целия пост
# 441
Най-сетне петъъък ! newsm44

MammaMmia, честито за изпита, да си жива и здрава всички изпити от тук нататък да си ги вземеш от раз!    bouquet

Erota, много благородно и мило от твоя страна, че си готова да си отстъпиш часа и да помогнеш, но не съм се и съмнявала, че си готина мадама  Heart Eyes

Sisolina, благодаря за комплимента  Embarassed, чувствата ни са взаимни     bouquet

Klemy, казвали са ми, че косопад се получава, когато не ти е в ред прогестерона, затова питай ендото ти дали да не го изследваш, ако досега не си го правила де  Hug
Виж целия пост
# 442
Привет, мимичета!
 Креми, не ти препоръчвам моята  дерматоложка, защото не знам дали ще съм доволна и аз от назначеното...Иначе е на удобно място на Витошка при фриз.салон на Капанов ,д-р Йорданова-Мед.козметика,2-ри етаж
 Ерота,браво за постъпката...имало още добри хора!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 443
 Klemy мисля 25 лева, но все пак я питай ако си решила да й се обадиш.......

Писанке все да те питам - този убийствен тен по екзотичните острови ли го хвана?  Mr. Green
Виж целия пост
# 444
ЪХЪ  newsm03 точно там

Диди6  newsm51
Виж целия пост
# 445
Eхоооо Hug

Klemy с две ръце ти препоръчвам д-р Албена Ангелова ...
майка ми онзи ден беше ходила при нея заради безумния косопад, който я мъчи и нея, изписала й е разни неща плюс витамини.

Би ли споделила какви? Или да чакаме Клеми да каже. Разбира се, при всеки е различно, но все пак.
Наскоро едно момиче се оплака, че са му изписали лекарства и мазила за 200-300 лв. При това бяха от тези, които и без доктор, ти ги препоръчват в аптеките. Пак в 29-та поликлиника, дали същата  докторката не съм сигурна.
Виж целия пост
# 446
Е-е-е,момичета,засрамихте ме  Hug
Благодаря ви за милите думи,просто така усетих че трябва да постъпя.

Sisolina   Heart Eyes

Klemy,и аз съм с ужасен косопад.Гледам че Писанка е писала,че това може да се дължи на нисък прогестерон и понеже съм имала такъв проблем в момента си правя експеримент-мажа си корените с прогестерон гел преди къпане и стоя 1/2-1 час-помагало много против косопад.Отразявало се много добре и на щитовидната жлеза.Ето и мнението,който се интересува,този човек много неща знае,:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422612.msg12537690#msg12537690
Виж целия пост
# 447
Птица
Цитат
Би ли споделила какви?
 Анакапс са витамините - 34.00 лева струват

http://www.framar.bg/%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B9-%D0%B0 … -pid30061937.html ето малко инфо намерих

само да добавя, че майка ми претърпя много тежка операция преди два месеца и Ангелова й казала, че най-вероятно имунната й система е срината в момента и обикновено след операции с пълна упойка така се случва, това е един вид реакция на организма......
Виж целия пост
# 448
Аз съм пила Анакапс три месеца /даже съм писала/ имаше страхотен ефект наистина падаха ми по 5-6 косъма максимум. Но 1-2 месеца след като ги спрях косопада се възвърна, е не със същата интензивност, но пак доста ми капе  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 449
Привет, момичета!
Влизам да ви споделя какви са ми резултатите от вчера Cry, много се разтревожих:

TSH 35,68  (0,35-5,50)
Anti TPO 698  (0-34)

За Първи път виждам такова TSH Sad, всичко беше в норма досега, пия си редовно Еутирокса 50-75 и единственото което усещам е леко сърцебиене, отдавам умората и неспокойния си сън на беба, с която по цяла нощ се кърмим...Ще посетя ендото другата седмица, обаче ми е много притеснено да не се наложи спиране на кърменето, някой да ми каже нещо ? Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия