Перник-20

  • 63 423
  • 756
# 720
OOOO, Боби  Hug радвам се да те "видя"  Simple Smile Много работа, а? Браво, нямаш право да се оплакваш - в тая криза да имаш работа си е жив късмет. Е, ако и плащат подобаващо  Wink

Алиса, много готини снимки  Grinning Ако това те успокоява, и моето дете не яде зелени манджи  Sick И "кийма" не яде. В сърми де, кюфтетата си ги папа  Laughing
Виж целия пост
# 721
Привет мами,
Може  ли да ми обясните къде  на Рашо Димитров се намира детския център.
Исках да отведа малката, а не можех да го намеря.
Благодаря предварително Hug

След 4у-ще като вече се съединят пътищата в ляво голямата зграда дето е със сините стъкла.Преди беше за компютри.

Мерси  Hug
Виж целия пост
# 722
Има ли спортуващи майки?
Искам да питам дали някой знае дали има в някой фитнес тук уредите Power Plate или FitVibe. Пуснах Гугъл, но нищо.
Виж целия пост
# 723
Мексито, Илава, Цветка-кокетка, писах ви на лични, надявам се да видите съобщението.
Виж целия пост
# 724
Момичета,дайте ми координати на добър очен лекар в кв.Изток.
Виж целия пост
# 725
А така ето ме и мен, гледам, че има спортуващи мами тук, та да питам...наумила съм си да си купя Лег Меджик за домашно ползване, да имате някакви отзиви, искам да стегна бедра и дупа, че се залежах зимата Mr. Green
Виж целия пост
# 726
Момичета,дайте ми координати на добър очен лекар в кв.Изток.
Няма такъв  PeaceА в поликлиниката дето идва тая от София изобщо не ходете че не струва.От личен опит ви го казвам. Peace
Виж целия пост
# 727
На Криско мамата, знам добра очна лекарка в София на Клокотница, близо до Централна гара с предварително записване.  В Перник Стефанова и Кимова, за квартала, нямам информация.
Благодаря момичета за отзивите за снимките, нали са ми много сладки мъжете? Особено малкия!
Виж целия пост
# 728
Благодаря Ви. Другата седмица явно ще слизам до центъра. Просто ми се искаше да го направя днес.
Виж целия пост
# 729
Мами, Криско днес става на една годинка! Почерпете се за негово здраве ...







Виж целия пост
# 730
Кате, да ти е живо и здраво порасналото момченце! Весел празник на теб, а на Криско му пожелавам прекрасно и безгрижно детство!

Виж целия пост
# 731
Кате, да ти е живо и здраво порасналото момченце! Весел празник на теб, а на Криско му пожелавам прекрасно и безгрижно детство!


Виж целия пост
# 732
Честит празник на Криско и семейството му! Да ви е жив и здрав и весело и безгрижно детство!
Виж целия пост
# 733
Да ти е жив  и здрав!!!Много да ви радва, а и вие него Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 734
Честит рожден ден на Криско! Да расте здрав и щастлив за радост на мама и тате!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия