Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 737 703
  • 3 011
# 135
Аз неразбрах тя бременна ли е с близнаци или не  Mr. Green

Две деца и забременява от (незнайно), ама оспамихме темата и ей сега ще ни подготнят  Crazy
Виж целия пост
# 136
 Joy Joy JoyДавайте де - после ще се номинираме в темата за Муните като най-големите неразбрали клюкарки! Joy Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 137
Немо, образовани друже  Laughing,ти защо коментираш само първият ми пост ,а пропускаш 2-рия??? Thinking Joy

Ами колежке - нал съм наобразоан .. ни моа а четя  Mr. Green
Виж целия пост
# 138
Към Немо
 С  "ТВА"  акулско изражение току виж любимия познал защо плуваш в женския форум необезпокояван от нищо Joy..Ако ти трябват "уроци" - колежките ще помагат Joy! Wink
Виж целия пост
# 139
запис и се връщам да чета Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Аз сериозно се чудих дали нея да номинирам, че каквито ги е вършила, има закъснение, а отива с мъжа си на гинеколог, или него заради латиноамериканската сага, която спретна във фирмата  Crazy

А за предните две - за първото бил сигурен, че е негово, ама за  второто още се съмнявал...  Joy
Нека уточним - сега щастливото семейство отглежда 4 деца?  newsm78 От които вероятно 3 не са негови!!!
Виж целия пост
# 141
Аз сериозно се чудих дали нея да номинирам, че каквито ги е вършила, има закъснение, а отива с мъжа си на гинеколог, или него заради латиноамериканската сага, която спретна във фирмата  Crazy

А за предните две - за първото бил сигурен, че е негово, ама за  второто още се съмнявал...  Joy
Нека уточним - сега щастливото семейство отглежда 4 деца?  newsm78 От които вероятно 3 не са негови!!!

Не, не, останаха си с две деца. Ще взема да я пренапиша аз тази история, че доста объркано съм я разказала  ooooh!
Виж целия пост
# 142
По повод тази http://smeshno.org/funpic.php?id=540 табелка се сетих една история.
Късна есен, с мъжа ми, тогава още гадже отиваме на санаториум в Св. Влас. В хотел Орбита имаше закрит басейн и цял следобед плувахме без да ни притесни някой. Взимаме си душче в баните и както се къпя чувам страхотен трясък. Само да уточня, че м/у мъжката и женска баня имаше  стена, но издигната не чак до тавана. Та моя любим се покатерил на една от мивките да надзърта  Grinning Grinning Видях изумената му физиономия над ръба на стената миг преди да се срутят и двамата (демек той и мивката)  Joy Joy
Еее, няма толкова бързо изнасяне от района на басейна и хотела...
Виж целия пост
# 143
 hahaha...Щя зяпа,А??? Joy Joy Joy
И моя Муньо минала есен...Поръчала съм му като пътува да спре на пътя някъде ,където продават зеле в чували и да купи един чувал за да сложим за кисело...Наш'то момче спира при друг някакъв Муньо (дядка) и ми звъни с култовия въпрос:"Колко килограма да взема?25 кг по 50 стотинки или 50 кг по 25 стотинки???" Joy.
Нали съм икономист - смятам по въздуха(и в двата случая дава 12.50лв.,а в единият ще се прибере с 25 кила,а в другия с 50  Joy..Обаче понеже съм и  упорита , и почвам да обяснявам като на първолак :"Ако вземеш 25 кила ще платиш(даже не ме изчаква да приключа):"Казвай бързо 25 кила по 50 или 50 кила по 25 ?"Joy..
Естествено,че 50 кила..Ама що ми били токова много? #2gunfire
Абе ако трябва ще го подаря,ама как да се мина да взема 25 пак за 12.50?
Еми...изядохме го Wink
Виж целия пост
# 144
hahaha...Щя зяпа,А??? Joy Joy Joy
И моя Муньо минала есен...Поръчала съм му като пътува да спре на пътя някъде ,където продават зеле в чували и да купи един чувал за да сложим за кисело...Наш'то момче спира при друг някакъв Муньо (дядка) и ми звъни с култовия въпрос:"Колко килограма да взема?25 кг по 50 стотинки или 50 кг по 25 стотинки???" Joy.
Нали съм икономист - смятам по въздуха(и в двата случая дава 12.50лв.,а в единият ще се прибере с 25 кила,а в другия с 50  Joy..Обаче понеже съм и  упорита , и почвам да обяснявам като на първолак :"Ако вземеш 25 кила ще платиш(даже не ме изчаква да приключа):"Казвай бързо 25 кила по 50 или 50 кила по 25 ?"Joy..
Естествено,че 50 кила..Ама що ми били токова много? #2gunfire
Абе ако трябва ще го подаря,ама как да се мина да взема 25 пак за 12.50?
Еми...изядохме го Wink

 Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 145
Нормален мъж (като мъжа ми например) няма да пусне обява за запознанства. Тоя от В.Т. са му се изчерпили възможностите в града, наслушали са се на простотиите му, та си търси от други градове вече.
Ей това ме хвърли в музиката   newsm65В началото на 21-ви век сме все пак. Или трябва както едно време родителите да решават с кого ще общуваме и за кого ще се бракуваме.  newsm78

Find_NEMO, в контекста на горното - ти смяташ ли се за нормален Joy
Виж целия пост
# 146

Find_NEMO, в контекста на горното - ти смяташ ли се за нормален Joy


За нормалните съм нормален  Peace
Виж целия пост
# 147
Айде и от мене едно, че нещо ми отсъства историята за Муньо-музикант и то световно неизвестен

Моя Муньо (все още световно неизвестен, но вече друга му носи славата) вярваше, че е гениален и на всички около него им е достатъчно да са близо до него за да са щастливи. Това само по себе си обясняваше, защо не можеш да измъкнеш от него точен час, в който да се видиме, просто той не знае кога ще е готов, а заговорим ли за няколко дена напред, муньо не знае дали няма да има репетиция. Групата - супер известна, като махнеш роднините на музикантите и остават 16 човека.
Първия път като ми беше на гости, готвих, ядохме, зяпахме нещо - Муньо само седи и си разказва живота, с общи думи - как му завиждат и как нищо не разбират, с вариации от случки на работата, най-интересната от които как колеги си купили пласмасов пистолет и целели отсрещните прозорци - аз седя, ама не сме на 20, не сме дори на 27, да не доуточнявам още (пораснали хора) Муньо хем му се иска, хем видимо чака аз да направя нещо. Аз обичам мъжа да е инициативен и така и си свършва вечерта - той си отива по живо по здраво, след което ми пише смс "ама ние защо не се целувахме?"

Ситуация с муньо-музикант - сигурно е типична, но аз я изживях фор риъл - излизаме да пием по нещо, приближава сервитьорката, той въздъхва и казва пред нея "ох, заболя ме ръката да давам автографи...", тя го поглежда, естествено не го разпознава и си фърляме една на друга по една лисича усмивка.

Беше много себелюбив и си държеше на кохорта от 18 годишни фенки (зная за една, другите 2 той ги набеди, че го преследвали). Та него изобщо, все го преследвали жените и на му било омръзнало да обяснява на предишните си гаджета, че не е виновен за това. Разказваше, как му носели сметката и отзад сервитьорката си записала телефона. "Ма кво съм виновен аз!" - ми казваше със страдание.Дори когато ходехме, навсякъде по статуси и прочее си стоеше "сингъл", защото не е редно за човек от артистичните среди да се излага с връзка, това може да намали интереса към него.

Той свиреше на бас китара (голямо умение, голямо чудо) и обичаше да метне китарата отпред и да се прави че свири, присвива очи, тласка глава към тавана, и с уста имитира звуци. Седи така с китарата и като му се доходи до тоалетна ходи с нея. Иначе, няма какво да изсвири то е ясно, бас. Тръгва да се къпе, облича хавлията и пак слага китарата и се прави че свири. Аз нямах отработени реакции на уважение и само седях и се хилех, като гледах да не ми личи.
Върха на всичко - уж ще излизаме, но муньо има репетиция, оказва се на другия ден че излизал с бивша приятелка. "Е защо не ми каза" - му викам, ама не ядосана, само не разбирам какво има за криене. Той се вбесява: "така нищо няма да стане между нас, казал съм ти че съм музикант и се налага да се срещам с хора, знаеш ли колко народ иска да се виждаме и аз ги отсвирвам заради тебе (!)".

Накрая естествено се разделихме, защото аз не оцених достатъчно важността на групата и неговото свирене, обаче Муньо ме ъпдейтваше всеки ден на кюто какво се случва с него ("снощи ги размазах"..."свирех като Бог"... "вече просто никой не може да ми стъпи на малкото пръстче като техника") и така три месеца, като нито веднъж не попита "как си". Трябва си доза мазохизъм за да удържиш на славата на муньото-музикант. Оф-ха-ха сещам се и накрая като се разделяхме имахме разговор затова че не е вървяло, муньото си пускаше коса, ама беше с шапка и козирката назад и се обръщаше за да се огледа на бара - и вика: "не мислиш ли че все пак ни е добре заедно и можем да опитаме още малко" и се обръща да се огледа разместена ли му е шапката за да я намести.
Виж целия пост
# 148
Нормален мъж (като мъжа ми например) няма да пусне обява за запознанства. Тоя от В.Т. са му се изчерпили възможностите в града, наслушали са се на простотиите му, та си търси от други градове вече.
Ей това ме хвърли в музиката   newsm65В началото на 21-ви век сме все пак. Или трябва както едно време родителите да решават с кого ще общуваме и за кого ще се бракуваме.  newsm78

Find_NEMO, в контекста на горното - ти смяташ ли се за нормален Joy


За родители изобщо не иде реч... по скоро за самоуважение.  Peace
Виж целия пост
# 149
Темичката е върхът!         
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия