Мундьо = Муньо + П*ндьо

Скоро ще има ответен удар

Мило...
Вечерта ме цитираше дума по дума, а аз отричах като смела партизанка, че това не съм го казвала.
.
.
Демек че те са муните?!Ми кво да го правят клетото момче.Пило,яло и се веселило в прекрасна компания,а кой ще плати не е негова работа.Не може да си тормози празната главица за таквиз неща
Те трябва да са му благодарни че той е отделил от безкрайно ценното си време да им обърне внимание

) обаче като се качваме в колата,мунчо казва "е добре да ви закарам,ами нямам газ в колата,имам само колкото да се прибера до вкъщи." "е,добре де,какво предлагаш?" "ами да заредим!" "еми да заредим де!" "е да,ама нямам пари.....вие имате ли?" "ми не много..." "колко имате?" събираме,смятаме,всичко на всичко около левче 
"еми възпаление на очите" " как се лекува?" "ами с капки за очи" (муньо веднага решава че това ще да е много скъпо) "какво става ако не го лекуваш" "ами.....най-много да ти окапят очите" (дори и за момент не си и представях, че може да се върже
) ама нашия веднагически набива спирачки "КАКВОООО?КОЛКО СТРУВАТ ТИЯ КАПКИ!?!?" "ами има 2 вида.хората обикновено опитват с по-евтините,белким стане.но общо взето те влошават нещата.ако искаш да се излекуваш,търси капки за очи за конюнктивит, по аптеките трябва да ги продават,струват 50 лева,само едни такива са,няма как да ги сбъркат.ама търси по по-големите аптеки"
"
Изслушах тирадата и предложих да се обади на баща си да го прибере от нас, ако толкова го е страх. После се качих у нас.Препоръчани теми