



Пишман шофьор съм, ама да не мога цяла зима да мръдна от квартала - няма да го бъде
Идеята ми е да се науча сега да карам на някоя по-скромна кола, да добия рефлекси и навик, а по-нататък, като се върна на работа, ще можем да преценим и каква по-хубава да вземем. 
А антихистамини вече приемам предостатъчно с фервекса, та не вярвам ериуса с нещо да подобри положението 
. Купена ли е или е дело на някоя баба
.
Дано не ми се обидиш, но след като те е страх да караш, а и не си шофирала, не е много добра идея точно сега да се учиш 
За сега са ги засичали на Васил Левски /при нас/ и на околовръстното, към Бояна. По тоя повод вече минавам по Раковска.
Дано не ми се обидиш, но след като те е страх да караш, а и не си шофирала, не е много добра идея точно сега да се учиш 
От страх и напрежение
Беше тъмница, сняг на парцали, видимост на не повече от 2 метра, час пик - около 6. Няма такъв ужас 
Пожелавам ти бърз успех от сърце 

Препоръчани теми