Да украсим храната с храна 2

  • 132 528
  • 527
# 420
 HugБраво, Веси.Страхотни  красоти!
Виж целия пост
# 421
Здравейте отново! Момичета, първо искам да ви кажа че в нета има много сайтове с информация за карвинга. Като започнем от магазините за инструменти,снимки от всички школи / тайска, японска, китайска, чешка, руска и т.н./ също така много клипове на които се вижда техниката на карвинга,много красиви неща, уникални. Просто трябва да изберете в гугала карвинг или carving, също така karving  или video и ще се пренесете в един чуден свят.А най лесно е да влезете в Старт бг - карвинг. Там има всичко - и за инструментите, и за майсторите на България, и за чуждите школи, и за други форми на карвиг - например айс карвинг, книжен, зелен и др. Дори нашият форум намерих там.Goldi, аз харесвам работата ти, има много фантазия просто ти трябва още малко техника. Аз съм се учила сама от нета. Намери клипове и виж как работят майсторите. Другото ти си го имаш. Ще успееш, повярвай ми!Веси, страхотен рожден ден си спретнала. Браво, уникално е!    chef
Виж целия пост
# 422
Голди, Тони чудесни неща  сте показали  bouquet златни ръце имате   bouquet  bouquet

ето от мен едни Морковчета от риба  Laughing Laughing


Виж целия пост
# 423
delicate,  Естел,  bliznacite2004 ,  antonia , Плодчe, labrex , elesa,  toniburgas   благодаря ви за милите думи  Hug
antonia, Плодчe основата на солената торта е редена салата с млечно-майонезен сос: варени картофи, моркови, сварени белтъци, кашкавал, колбас, кисели краставички и каквото обичате редя пластове и всеки мажа със сос. Оформих всичко като кръг и изрязах парче като от торта, отгоре настъргах обилно сварен жълтък, направих дупчици с точилката и поставих мишлетата. Те са от сварени пъдпъдъчи яйца, нослето и очите са от маслинки, ушичките от кренвирш, мустачките и опашката от клонки магданоз. Та това е  hahaha

пеп-4o много оригинално и вкусно   bouquet
Виж целия пост
# 424
Ето и мойте първи опити.Не може да се сравнява с вашето изкуство,но съм съвсем начинаеща.
http://www.facebook.com/album.php?aid=8689&id=10000036499451 … &l=848136ea75
Виж целия пост
# 425
ditka_sl,много са красиви!Харесах си тези двете.Втората картинка е като от списание.
 
Виж целия пост
# 426
delicate,  Естел,  bliznacite2004 ,  antonia , Плодчe, labrex , elesa,  toniburgas   благодаря ви за милите думи  Hug
antonia, Плодчe основата на солената торта е редена салата с млечно-майонезен сос: варени картофи, моркови, сварени белтъци, кашкавал, колбас, кисели краставички и каквото обичате редя пластове и всеки мажа със сос. Оформих всичко като кръг и изрязах парче като от торта, отгоре настъргах обилно сварен жълтък, направих дупчици с точилката и поставих мишлетата. Те са от сварени пъдпъдъчи яйца, нослето и очите са от маслинки, ушичките от кренвирш, мустачките и опашката от клонки магданоз. Та това е  hahaha


Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 427
Ето и мойте първи опити.Не може да се сравнява с вашето изкуство,но съм съвсем начинаеща.
http://www.facebook.com/album.php?aid=8689&id=10000036499451 … &l=848136ea75

6+  Peace
Виж целия пост
# 428
Веси, гоолямо благодаря. Скоро имаме празник вкъщи и да си призная ще ти открадна идеята Embarassed
Виж целия пост
# 429
Много благодаря.
Виж целия пост
# 430
ditka_sl браво на тебе! smile3501
Виж целия пост
# 431
Дидка, браво   bouquet
Виж целия пост
# 432
пауна много ми хареса и ще открадна идеята някой път,браво
близнаците обувки често правя  и аз като ги поднасям на жени и ги пълня с различни неща но най- често със снежанка,като  идея е много сполучливо,аз го правя от години...
Виж целия пост
# 433
страхотни неща правите  Hug
ето малко идеи, не са мои тези неща, само показвам
Виж целия пост
# 434
Здравейте на всички!
Страхотни сте, момичета!    bouquet

Medora, много ми хареса сандвича с маймунката и палмата! Много оригинално!
labrex, страхотен си го докарала този господин от кайма! Особено прическата му е супер!
ditka_sl, и аз харесах мезенцата и тортата!
toniburgas , красиви неща си показала!
Goldi59 , поздравления за красотите, които правиш! Най-много харесвам как поднасяш сирената! Детските неща също много ми харесват!

Имам въпрос: след като направите съответното цвете или фигура от плодовете и зеленчуците, как ги съхранявате, за да не потъмнеят? И колко време предварително може да се направи такова нещо, без да се развали видът му?

От мен едни кокичета от скилидки чесън и пресен лук:



Приятен ден на всички!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия