Помощ в търсенето на работа 2

  • 74 556
  • 720
# 525
Честито на намерилите работа и дано и ние да ги последваме
Виж целия пост
# 526
Честито на намерилите работа и дано и ние да ги последваме

утре отивам да подписвам договора - ще си повлека петите пред входа   Hug, въпреки че съм крайно не-суеверна. Дано пък да помогне  Peace
Виж целия пост
# 527
Браво, момичета! Това показва, че човек не бива да губи надежда и да вярва в доброто, което понякога е адски трудно. Пожелавам ви много успех и само напред и нагоре!  Peace
Виж целия пост
# 528
Честито на намерилите работа!
Виж целия пост
# 529
стискайте ми палци, утре съм на второ интервю Praynig
Виж целия пост
# 530
стискайте ми палци, утре съм на второ интервю Praynig
newsm10
Успех!
Виж целия пост
# 531
стискайте ми палци, утре съм на второ интервю Praynig

успех и от мен! Бог да бъде с тебе!
Виж целия пост
# 532
Вчера се опитах да се регистрирам в сайта на Менпауър, обаче сто пъти ми дава, че съм пропуснала някое задължително поле.
Сто пъти ги огледах - всичко уж е наред.
Гала, случайно да имаш представа как става номера с регистрацията?

Виж целия пост
# 533
happy_aneta  и аз стискам плаци на ръце на крачета Hug
Виж целия пост
# 534
Вчера се опитах да се регистрирам в сайта на Менпауър, обаче сто пъти ми дава, че съм пропуснала някое задължително поле.
Сто пъти ги огледах - всичко уж е наред.
Гала, случайно да имаш представа как става номера с регистрацията?

аз направо при тях ходих - не съм ползвала сайта им
кажи ми къде е проблема, за да пробвам и аз  Peace
Виж целия пост
# 535
Здравейте получих днес един въпросник от една фирма където бях кандидатствала.То въпросник добре ама този е от 65 въпроса.
Вие как бихте отговорили на тези въпроси,или по точно как да се отговори така че да им хареса отговора
1.Какъв тип сте в социален аспект?
2.Ако бяхте поискали препоръка,какво би съдържала тя?
3.За какво употребявате доходите си? Sick какво ги интересува
Виж целия пост
# 536
Бих им отговорила така:
1.Какъв тип сте в социален аспект? - достатъчно луда, за да кандидатствам при вас
2.Ако бяхте поискали препоръка,какво би съдържала тя? - че съм по-по-най и за това трябва да вземете точно мене
3.За какво употребявате доходите си? - за да живея, а не да съществувам

 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 537
Добри отговори аз затова си знам,че се пита защото лично на мен не бих ми дошли на акъла да отговора така.Единствено мисля че отговора на първият въпрос не бих го ползвала.Не биха ли се обидили на такъв отговор?
Виж целия пост
# 538
Привет,
Аз също съм от групата на търсещите работа Crazy Имам един въпрос, някой знае ли какъв е психотеста за заключително интервю за юрисконсулт, т.е. какво би представлявал този психо-тест? newsm78
Виж целия пост
# 539
Здравейте получих днес един въпросник от една фирма където бях кандидатствала.То въпросник добре ама този е от 65 въпроса.
Вие как бихте отговорили на тези въпроси,или по точно как да се отговори така че да им хареса отговора
1.Какъв тип сте в социален аспект?
2.Ако бяхте поискали препоръка,какво би съдържала тя?
3.За какво употребявате доходите си? Sick какво ги интересува

Това звучи като някакъв лексикон, съставен от някой самодеец. Не знам какво да те посъветвам, аз съм попълвала психометрични тестове, но не са имали нищо общо с посочените от теб въпроси, нито като формат нито като съдържание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия