Мамолози - гр. София

  • 1 816 278
  • 6 631
# 1 110

Кой е казал,че не се прави мамография при жени под 40 години

Много благодаря! Имах нещастието да попадна при д-р Цанов в 25 ДКЦ в младост, той ми каза така, по скоро ме изгони буквално и каза, че с това направление мога да направя само мамография, но понеже съм на 33 Не можело, на жени до 40 не се правело, преглед не се полагал, точните думи като попитах няма ли да ме прегледа/защото имам болки и съм след кърмене/  бяха "Такива филми няма, ако искаш приготви 40 лв да ти направя ехография"  Shocked Ужасно нагъл и невъзпитан човек, затова не бях сигурна как е нормално.

Благодаря отново, ще запиша час и ще посетя д-р Стоименов:)

Виж целия пост
# 1 111

Кой е казал,че не се прави мамография при жени под 40 години

Много благодаря! Имах нещастието да попадна при д-р Цанов в 25 ДКЦ в младост, той ми каза така, по скоро ме изгони буквално и каза, че с това направление мога да направя само мамография, но понеже съм на 33 Не можело, на жени до 40 не се правело, преглед не се полагал, точните думи като попитах няма ли да ме прегледа/защото имам болки и съм след кърмене/  бяха "Такива филми няма, ако искаш приготви 40 лв да ти направя ехография"  Shocked Ужасно нагъл и невъзпитан човек, затова не бях сигурна как е нормално.

Благодаря отново, ще запиша час и ще посетя д-р Стоименов:)



Д-р Миглен Цанов не беше ли част от клип на "Господари на Ефира" преди време?Там същия тип се държа супер нагло и безочливо  - мисля си,че за същия става въпрос.Ами то човек трябва да има възпитание независимо какъв е.
Дано всичко при вас да се нареди.
Виж целия пост
# 1 112
ronisum той не работи ли някъде частно или и там ще е голям зор  newsm78
да според думите й е голям зор и да тя ходи на частно. На Манастирска в Гео Милев му бил някъде кабинета. Прегледа е скъм, към 60-70 лв. според зависи. И освен това кара предимно с напипване. Не разчитай да Ви гледа с ехограф. Тя ми го препоръчва, но аз считам, че задължително трябва да се гледат и нещата с ехограф. Но пък Вие щом си имате изследванията си ги носете и той ще прецени на място.
Аз заради ехографа, и по мненията тук избрах Перчева  Rolling Eyes, но ако имам нещо доказано, може би щях да отида при Гаврилов  newsm78
ronisum, може сега да й се е освободил този час. Тя не познава и другата съфорумка, така че, със сигурност не е нарочно. Споко, щом не те е пришпорила, значи не е най- лошото.  Peace
Възможно е, да  Peace Не се сърдя разбира се, важното е всички да сме добре накрая  Praynig
За Дженерали при предложи на 27 в 11 и 30, а в другия кабинет 28 в 17.30, не е споменавала 22  Wink


здравей hipolita
дано да не  е късно но едно мнение и от мен за доц. Гаврилов.Треди три години за 7-8 часа едната ми гърда се наду - получи страхотен оток .Отивам аз на лекар в Бургас аз съм оттам  - Хрусанов веднага изследвания и т.н - оказа се че е гнойно възпаление на една от клетките с фиброзна мастопатия/знаеш че май всяка втора жена има такава/. Дотук добре излекува ме човека и т.н  и в един момент на контролния преглед след 2 седмици ми казва- напипвам бучка - и пак изследвания - мамография ехография  и решение след 5 дни операция  при положение че нито ехографията нито мамографията показват нещо лошо .Аз  отивам до една позната лекарка  /личен лекар е която малко преди това оперираха от рак на гърдата /и тя ми даде координати за доц. Гаврилов . Звънкам и чак след 3 месеца час - реввам аз по телефона викам и на сестрата в частния му кабинет, аз трябва след 5 дни опарация да правя и искам още едно мнение - разбрана излезе жената вмъкна ме и след два дни Гаврилов ме прегледа . Първо за кабинета - вътре има   лаборант с микроскоп , лекар рентгенолог с ехограф и самия Гаврилов който преглежда с опипване- та като минах след 3те процедури и след разчитане на резултатите от Бургас - които се оказа че по същество са едни и същи   мнението му беше цитирам " нищо ти няма"- т.е само някакво минимално остатъчно възпаление  и освен комплекс от витамини - май геритамин бяха нищо друго не трябва да се прави , контролен преглед след 3-4 месеца . Всичко описано - прегледа +мамографията тогава беше 60лв.
 та моя съвет е ако наистина имаш проблем отивай при него -и друго да ти кажа -освен записаните имаше още 5-6 жени без часове които чакаха - преди да започне да преглежда сестрата влезе вътре при доктора нещо говориха и след това обясни че ще прегледа и тези жени без часове - т.е надявам се че при настояване може би ще те приеме  в най кратки срокове. . Успех и дано всичко да е наред
Виж целия пост
# 1 113
подкрепям мнението на tky-Гаврилов е невероятен специалист.Той кара с напипване,но само ако си си занесъл снимка преди това.Леля ми преди 2 месеца ходи при него.Задължителното му условие беше да има снимка.Ако не ти прави.Нея я бяха нарочили за операция от рак,но майка ми го познава и я заведе за второ мнение.Е наложи се да й вземат биопсия,можеше да се наложи да я реже втори път ,ако се окажеше злокачествено,но той не пожела да реже изцяло гърдата веднага ,(макар че тя беше съгласна),докато не види резултатите.(леля ми има други проблеми и предпочиташе да изрежат всичко,но не и да я реже ако трябва втори път).Оперирал е и другата ми леля.И при нея се оказа прав.
п.с :понякога е много дръпнат и груб,но май си е такъв.Важното е че е добър специалист.
Виж целия пост
# 1 114
Дами, дайте съвет!
От две седмици ме боли едната гърда. Преди празниците се опитвах безуспешно да се свържа с Др Стоименов, при който съм ходила преди години. Днес ми вдигна и ми каза, че е в отпуск. Звънях на препоръчаната тук Др Перчева, но и тя е в отпуск. Тя ми даде телефона на Др Енчева от Първа градска да се обърна към нея. Жената ще ме приеме утре. Търсих в нета, но не намирам отзизи за нея. Някой дали може да ми каже нещо? Притеснена съм и ако трябва ще звъня и на други лекари.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 115

Кой е казал,че не се прави мамография при жени под 40 години

Много благодаря! Имах нещастието да попадна при д-р Цанов в 25 ДКЦ в младост, той ми каза така, по скоро ме изгони буквално и каза, че с това направление мога да направя само мамография, но понеже съм на 33 Не можело, на жени до 40 не се правело, преглед не се полагал, точните думи като попитах няма ли да ме прегледа/защото имам болки и съм след кърмене/  бяха "Такива филми няма, ако искаш приготви 40 лв да ти направя ехография"  Shocked Ужасно нагъл и невъзпитан човек, затова не бях сигурна как е нормално.

Благодаря отново, ще запиша час и ще посетя д-р Стоименов:)



Д-р Миглен Цанов не беше ли част от клип на "Господари на Ефира" преди време?Там същия тип се държа супер нагло и безочливо  - мисля си,че за същия става въпрос.Ами то човек трябва да има възпитание независимо какъв е.
Дано всичко при вас да се нареди.


Няма по-голям нещастник от този тип, за когото дори не съм убедена че притежава нужната професионална квалификация - ето такива заслужават да се въведат наистина само платени прегледи навсякъде и да си умрат гладни заради собствената си некомпетентност и човекомразие.
Бягайте далеч от този самозванец!
Виж целия пост
# 1 116
........ д-р Цанов в 25 ДКЦ в младост.....
Бягайте далеч от този самозванец!

Определено не го препръчвам на никого  ooooh!

Д-р Стоименов е за мен страхотен човек и доктор, чаках доста, но ме прие и прегледа и знам, че всичко е наред и мога да му имам доверие  Peace Hug

Петия, не съм я чувала тази докторка....  Hug
Виж целия пост
# 1 117
Дами, дайте съвет!
От две седмици ме боли едната гърда. Преди празниците се опитвах безуспешно да се свържа с Др Стоименов, при който съм ходила преди години. Днес ми вдигна и ми каза, че е в отпуск. Звънях на препоръчаната тук Др Перчева, но и тя е в отпуск. Тя ми даде телефона на Др Енчева от Първа градска да се обърна към нея. Жената ще ме приеме утре. Търсих в нета, но не намирам отзизи за нея. Някой дали може да ми каже нещо? Притеснена съм и ако трябва ще звъня и на други лекари.  Rolling Eyes

Д-р Енчева работи в Първа градска болница - специалист образна диагностика с квалификация по мамология - специалността образна диагностика и позволява да работи в тази сфера( сферата на мамологията),както и специалности по хирургия,онкология.
Предполагам,че е добър лекар,защото първа градска болница принципно се слави с добри специалисти.Желая ти успех и дано да останеш доволна от лекарката.Едва ли д-р Перчева ще те прати при лекар който не е наясно с нещата,нали по-този начин тя петни своето реноме.
Виж целия пост
# 1 118
megan@, Аз съм ходила на преглед още преди 2 години - тогава бях на 20 години с майка ми при доц. Гаврилов и дори той каза, че е похвално да се правят такива прегледи от толкова рано. Само че имаше само ръчна проверка без другата манипулация, тъй като нямам оплаквания и засега нямало смисъл... Основният проблем - от раковите заболявания при жените ракът на гърдата е на 3то място - е именно липсата на профилактика. Такива лекари трябва да им се взима дипломата...  #2gunfire
Виж целия пост
# 1 119
Така, ходих днес при Др. Енчева, към която ме препрати Др. Перчева(до колкото разбрах тя се е разбрала с нея да и препраща пациентки, защото е вече много натоварена). Много съм доволна, жената беше много внимателна и е много мила. Направи ми и мамография(добре, че джи пи-то ми даде направление, защото иначе трябваше да плащам 60лв.), платих си само ехографията и потребителската такса. Не пожела да ми вземе повече пари, макар, че мислех да и оставя. После ми даде рентгеновите снимки на диска и снимка и описание на ехографията. За щастие при мен нищо сериозно. Лаборантката, което ми направи рентгена също беше страхотна(като се има предвид, че не е много приятно изследването).
Виж целия пост
# 1 120
Момичета, моля дайте ми координати на мамолог в Младост. С малкото направление съм / не знам какво точно значи това. Една рецепционистка от клиника ми каза, че при тях няма апаратура за този вид изследване. Прегледа ми ще е профилактичен. Дано не ви звуча прекалено лаишки / слава Богу, че не разбирам от тези неща/.

Ще ви бъда задължена, ако ми помогнете  Hug
Виж целия пост
# 1 121
Момичета, моля дайте ми координати на мамолог в Младост. С малкото направление съм / не знам какво точно значи това. Една рецепционистка от клиника ми каза, че при тях няма апаратура за този вид изследване. Прегледа ми ще е профилактичен. Дано не ви звуча прекалено лаишки / слава Богу, че не разбирам от тези неща/.

Ще ви бъда задължена, ако ми помогнете  Hug

Координати на мамолози има доста,но в случая ти питаш къде имат апаратура - ако ще те гледат на ехограф апаратура има всеки център,ако обаче,ще ти се прави мамография - може да погледнеш в този форум с търсачката темата - къде мога да си направя мамография или да се оперирам за 2012 - която направих с цел да опиша лечебните заведения с касата с договор по Нзок.
Ако не я намериш,ще се опитам аз да ти дам линк.Хубав ден!
Виж целия пост
# 1 122
Благодаря, ориентирах се. Явно за мамография става въпрос.
Благодаря още веднъж.
Виж целия пост
# 1 123
........ д-р Цанов в 25 ДКЦ в младост.....
Бягайте далеч от този самозванец!

Определено не го препръчвам на никого  ooooh!

Д-р Стоименов е за мен страхотен човек и доктор, чаках доста, но ме прие и прегледа и знам, че всичко е наред и мога да му имам доверие  Peace Hug

Петия, не съм я чувала тази докторка....  Hug[color=darkred...........................................]        oopsЕхографията си я плаща всеки и няма нищо общо с талончето за мамография.Дали някой е любезен или не, е лична преценка,но Д-р Цанов от 25 ДКЦ има много голям опит  в мамологията и го препоръчвам ,както съм го правила и преди.Той е професионалист,работи съвестно,не поставя несъществуващи диагнози и не е "самозванец".[/color]
Виж целия пост
# 1 124
........ д-р Цанов в 25 ДКЦ в младост.....
Бягайте далеч от този самозванец!

Определено не го препръчвам на никого  ooooh!

Д-р Стоименов е за мен страхотен човек и доктор, чаках доста, но ме прие и прегледа и знам, че всичко е наред и мога да му имам доверие  Peace Hug

Петия, не съм я чувала тази докторка....  Hug[color=darkred...........................................]        oopsЕхографията си я плаща всеки и няма нищо общо с талончето за мамография.Дали някой е любезен или не, е лична преценка,но Д-р Цанов от 25 ДКЦ има много голям опит  в мамологията и го препоръчвам ,както съм го правила и преди.Той е професионалист,работи съвестно,не поставя несъществуващи диагнози и не е "самозванец".[/color]


Една част от специалистите работят с Нзок и на платен прием,а други само на платен прием.
Права си - лична преценка е дали някой е любезен или не,но д-р Цанов падна на много хора в очите - в предаването "Господари на Ефира" как работил с неговото приятелче Обретенов и как нагло се държа пред камерата на господарите - в две поредни предавания го имаше това,едва ли някой е останал с различни впечатление от държанието му в телевизията,а и пациентите му могат да преценят какво е неговото държание или не.
Всеки има право на мнение,аз казвам моето,тя казва нейното,ти казваш твоето,ако всички имахме едно мнение нали се сещаш,че нямаше да е интересно и всички бихме били еднообразни и скучни Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия