Мамолози - гр. София

  • 1 816 096
  • 6 631
# 1 200
Късмет ви желая, zvanche!
Виж целия пост
# 1 201

Хули,записвам час без да се двоумя много. Прочетох много за д-р Василев от бившата ТК от последните страници на тази тема, но не и за д-р Марков и затова исках мнения! Сърдечно ти благодаря!
Виж целия пост
# 1 202
Момичета, благодаря за съпричастността Hug Всичко е наред при майка. Гаврилов много разговорлив е станал Mr. Green Можеше да ме прегледа и мен, но ми стана неудобно. Голяма лудница при него, както обикновено. Преглеждаше и на 4тия етаж и долу.
Аз съм другата сряда при Василев.
Виж целия пост
# 1 203
zvanche, радвам се майка ти! Hug
Виж целия пост
# 1 204
Здравейте на всички.
Имам питане към вас майка ми има бучка на гърдата лишото е, че има и под мишницата. Тя е от провинцията и е ходила в Благоевград на ехограф. Тъй като хирурга там е бил отпуск до 16.07 я посъветвали да отиде тогава за прием в болница и операция. Снаха ми вече й е записала час за д-р Марков за вторник само добри отзиви чета за него. Но ми се щеше още едно мнение. Не мога да се свъжа с д-р Василев, дали да се обадя ив частия кабинет на д-р Гаврилов. Адски съм притеснена изкам вашето мнение мнооого е важно за мен. Освен тези 50 лв. при Марков плаща ли се отделно ехографа. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1 205
Здравейте на всички.
Имам питане към вас майка ми има бучка на гърдата лишото е, че има и под мишницата. Тя е от провинцията и е ходила в Благоевград на ехограф. Тъй като хирурга там е бил отпуск до 16.07 я посъветвали да отиде тогава за прием в болница и операция. Снаха ми вече й е записала час за д-р Марков за вторник само добри отзиви чета за него. Но ми се щеше още едно мнение. Не мога да се свъжа с д-р Василев, дали да се обадя ив частия кабинет на д-р Гаврилов. Адски съм притеснена изкам вашето мнение мнооого е важно за мен. Освен тези 50 лв. при Марков плаща ли се отделно ехографа. Благодаря ви.
JANITA75, задължително потърсете 2ро мнение и ако се налага операция да я прави тук, а не в провинцията.
Аз нямах проблем да се запиша при Василев. Звъннах на телефона в Св. София и поисках да си запиша час при него.
Ако ви е удобно и няма вече часове за другата седмица, моят час е за сряда, 8.30. Мога да ви го дам, а аз ще запиша отново Hug

Координатите на Гаврилов са:
частен кабинет:
ул."Манастирска"№8
Прием-сряда от 15.30 до 19.00 часа.
тел.:8702216, GSM:088 782 55 38; 088 871 92 70

в онкологията: 8076 - 225/334

Записването в онкологията става седмица за седмица. Трябва да се обадиш в началото на седмицата.
Освен това, докато бяхме вчера разбрах, че приема и с направление в кабинета си на 4тия етаж, но не знам там какъв е реда. В 27 кабинет прегледа е 50 лв.
Миналата седмица, когато звънях в частния кабинет сестрата ми каза, че ще си сменят адреса.

Желая ви успех и каквото и да има при майка ти да не е сериозно  Hug
Виж целия пост
# 1 206
Zvancheр благодаря. Вече записах час но ми дадоха за вторник при Гаврилов на 26.Просто секретарката каза, че ще се опита да ни вмъкне да не чака. Няма нужда да си даваш часа тя има и час при Марков така, че и /той е във вторник/. Мисля, че с още две мнения ще се справим. Ще ви пиша след това. Успех на всички!
Виж целия пост
# 1 207
Здравейте и от мен ..... женска орисия отново нещо имам в гърдата . След като преди 3,5годи успях да се вредя за преглед при Гаврилов за има няма седмица - /тогава имах насрочена операция и успя да ме вмъкне сестрата /  , сега  ....... неща не се уредиха.  След лутане в Бургас , Варна  ......   разбрах че  доц Гаврилов идва  в Бургас на  12 юни , прегледах се  и слава богу нещата при мен засега са наред  - но за тези  3-4 седмици бях така луднала ...... Наистина ви завиждам  софиянки - цитирате имена на различни специалисти,  а в Бургас - едно име има и май директно те насочва към ножа ....

Виж целия пост
# 1 208
Tky, мога да ти дам и имената на добри специалисти и в Пловдив ако искаш. А това за ножа е практика, за да вземат повече пари от касата. Лошото е, че обикновените хорица страдат, тъй като сме в плен на една куца система.
Виж целия пост
# 1 209
Tky, мога да ти дам и имената на добри специалисти и в Пловдив ...

дай де Simple Smile
Виж целия пост
# 1 210
Tky, мога да ти дам и имената на добри специалисти и в Пловдив ...

дай де Simple Smile

Д-р Ваня Балева и д-р Валентин Иванов. Координатите на д-р Балева са:0887943756 сл.тел 032/653527. Адресът на частния и кабинет е Пловдив, Костаки Пеев 5. Прием в вторник и четвъртък от 16-18ч. За съжаление не мога да дам координати на Валентин Иванов. Но Балева е от изчезващия вид лекари, които не те гледат като машина за пари ами ти помагат и това им доставя удоволствие!  Naughty
Виж целия пост
# 1 211
Здравейте на всички. Майка ми проведе два прегледа при д-р Марков който с лека ръка каза, че можем да чакаме спокойно до 15 септември и после да се оперира евентуално началото на октомври защото излизал отпуск. Хайде сега дайте 50 лв. и точка.
Мисля, че е безкрайно непрофесионално да караш жена с злокачествен за съжаление тумор да чака още 3 месеца.
Втория преглед беше при доц. Гаврилов който ни се скара, че не сме отишли веднага. Направи биопсия и за съжаление тумора е злокачествен. Направи веднага ехограф на черния дроб слава на Бога той е чист. Днес майка ми е по изследвания и постъпва в понеделник в онкологията.
Само се моля да няма разсейки и операцията да мине добре.
Но никога повече не бих стъпила при Марков.
Хора винаги търсете друго мнение, ама винаги.
Виж целия пост
# 1 212
Да, така е. Съжалявам за лошите новини, но пък силна вяра и подкрепа в този момент и съм сигурна, че ще преборите този гаден рак. Успех, Гаврилов е много добър специалист! Peace
Виж целия пост
# 1 213
Здравейте на всички. Майка ми проведе два прегледа при д-р Марков който с лека ръка каза, че можем да чакаме спокойно до 15 септември и после да се оперира евентуално началото на октомври защото излизал отпуск. Хайде сега дайте 50 лв. и точка.
Мисля, че е безкрайно непрофесионално да караш жена с злокачествен за съжаление тумор да чака още 3 месеца.
....................................
..................................
...............................

Но никога повече не бих стъпила при Марков.
Хора винаги търсете друго мнение, ама винаги.

 doh к'во му става на Марков ? много го хвалят в другата тема , но той и на мен ми каза , че ми няма нищо ( а дано е прав) , а аз всъщност имам образУвание ......
оф ... ето с с това не се примирявам , че няма все пак на кого да се довериш ( та даже и в онкологията )
Гаврилов - ок , но при него докато човек се вреди може да стане кусно , а и е грубичък което на мен лично не ми допада , не стига , че отива пациента сус свито сърце , а ако и той не е на кеф и го навика  ooooh! иси -косум от професионализма му .
JANITA75 дано всичко с майчето ти е наред - вярвай в доброто - желая успех .
Виж целия пост
# 1 214
mamris да ти кажа честно и двамата са малко груби и директни казват всичко направо, да грубо е и на нас Гаврилов ни се скара. Още не минало всичко но като мине операцията ще пиша пак да трудно е да се вредиш при Гаврилов, кара се ама поне и направи изследване и поне не й каза, че трябва да чака 3 месеца.
Марков може да е много добър лекар има много доволни пациенти, дай Боже дълги години да помага на хората но има едно но аз не съм доволна. Това мнение е само мое.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия