90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема № 70

  • 29 686
  • 729
# 540
Аз пак по късни доби,но какво да се прави  ooooh!

Веси,много ти благодаря за думите,трогна ме  HugЕто нещо специално за теб от днес,да дегустираш

http://irinka28.snimka.bg/cooking/torti-sladkishi-deserti.218279.15615301

http://irinka28.snimka.bg/cooking/torti-sladkishi-deserti.218279.15616266

Мурка,съжалявам за случилото ти се,от опит знам колко боли  Hug

Ели,благодаря ти за ценната информация,ще си я копирам  Hug

Сега ви пожелавам  лека нощ и много минусчета утре   bouquet
Виж целия пост
# 541
 Hug Hug Hug Здравейте куклички...Много се радвам че успях да седна да побъбря с вас..
Мурка...желая бързо оправяне на пръстчето... Heart Eyes
Харизанче....мечти ,мечти.....ама може и реалност да станат...Аз съм с теб и вярвам,че мечтите се сбъдват.
Вилка ....спокойно миличка всичко ще е наред.Хистологичния резултат след абразиото излезе ли? PraynigАко имаш нузда от помощ на среща съм.
Малиии загубих си мисълта докато ви изчета.

Аз нямам нищо против към всички спомагателни методи за активизиране на обмяната ,но ако ми позволите ще изкажа мнението си относно вакум масажа...Не смятам че той е точно за отслабване...да... активизира обмяната ,но има доста противопоказания...цитирам  "ВАКУУМ МАСАЖ   Показания
Вакуум масажът с вендузи може да се използва при възпалителни заболявания на дихателните органи: бронхити , пневмонии , плеврити , профилактика на хипостатични пневмонии., остри и хронични миозити, нейтомизоти, невралгии, неврити и периневрити, остеохондрози.
Лечебният ефект на физиотерапевтичната процедура “вендузи” се осъществява благодарение на вакуума предизвикващ прилив на кръв и лимфа към кожата от дълбоко разположените тъкани , които оказват рефлекторно въздействие на кръвоносните съдове на вътрешните органи.Освен това в областта на въздействие  се образуват биологично активни вещества стимулиращи обменните и възстановителните процеси.

Противопоказания за прилагане на вендузен масаж
Кръвотечения в белите дробове , туберкулоза на белите дробове в активен стадий, злокачествени и доброкачествени тумори, хеморагичерски диатез, кожни заболявания и изострена кожна чувствителност, заболявания на кръвта, силно изтощение на болния, нарушения на сърдечния ритъм, хипертоническа болест 3 степен.
Не трябва да се поставят вендузите на гръбначния стълб, в областта на сърцето, бъбреците и млечните жлези при жените. Всички процедури трябва да са съгласувани с лекуващия лекар.
Това е от учебника по физиотерапия и рехабилитация....

Какъв е ефекта от сауната?
Топене на мазнини? Отговорът е – НЕ!! След сауна наистина сте по-леки, но това се дължи на загубата на течности, а не на загуба на мазнини. Не се залъгвайте от примера на много атлети които ползват сауната за да „влязат” в по-долна категория. Това е така защото те имат нужда да свалят определено тегло за кратък период от време (обикновено докато трае официалното мерене на кантара). След това тези килограми се връщат веднага с приема на течности.

И само още едно мнение искам да изкажа....Не смятам че е редно да се използват хепатопротектори....Хепара  може да е затормозен по време на диета да преработва повече отпадни продукти....но той не е болен...HEPASAVE е натурален продукт с мощно хепатопротективно и антиоксидантно действие, стимулира апетита и подобрява храносмилането. ....но не е добре достатъчно проучен....води се само хранителна добавка за по лесно и няма така наречените антиоксидантни стойности за цената си от 25 лева...

Много се улях....извинете ме...но отдавна не съм си говорила с вас...а и днес ви изчетох.Ако мнението ми противоречи с някой моля да ме извините ,но това е скромния ми 24 годишен  опит в здравеопазването.
 newsm51 Целувам ви всички и ви желая сладки сладки сънища...
Виж целия пост
# 542
Ирка невероятна си просто, дори си харесах една идейка, ама на лични ще питам  Hug

 newsm29 newsm66 newsm29 newsm66 newsm29 newsm66 newsm29 newsm66 newsm29 newsm66
 smile3524
Виж целия пост
# 543
Добро утро момичета  Hug
Днес явно кафето и закуската са от мен  Grinning Ама така ще е като трябва да ставам рано за училище Simple Smile





Общо взето гледам да има за всеки по нещо  Wink И не забравяйте най-важното!!!



Айде оставям ви,че трябва да се обличам,да се оправям,на даскало да ходя ...  ooooh!
Приятен и минусов ден на всички!!! Hug
Виж целия пост
# 544
Добро утро и успешна нова седмица! kaffeetrmker_2  zorito благодарим за сутрешната трапеза Hug
Иринкаа  cook мерси за тортичките, днес съм въглехидратка...ммм.
Murka много кофти си се резнала. Как е пръстчето днес?
vilka като ти дойде ще спаднат и килата. Мисля че до 38 ден трябва да стане това, ако не беж на доктор.
zazu1 успех в работата и дано всичко се нареди.
Отивам да  jump.   Успешен ден момичета Hug Hug
п.п. Честит имен ден на всички носещи името на Св. Димитър нека е светло името ви!

Виж целия пост
# 545
Добро утро фданки. Аз след 2 нережимни дни не съм качила нищо  newsm44 . Днес ми се пада въглехидратен ама мисля да го направя плодово-лунен и утре пак плодов по план.
zorito_ss  благодаря за кафето и закуската.
Честит имен ден на имащите такъв днес
Виж целия пост
# 546
Добро утро сладур4ета Laughing.4естит имен ден на именяците  bouquet.Успе6ен старт на предстоя6тата седмица,мнооого усмивки и минус4ета на кантар4етата .Рин4е утре ду6а да ни е яка Joy.Светленце-цветенце,ама ра3бира се как Party-4акам те:lol:.Айде да ска4ам а3 на колелцето 4е доста км мен 4акат newsm39
Виж целия пост
# 547
Добро утро фиданки честит имен ден на именниците да сте живи и здрави   :bouquet:zorito_ss  мерси за закуската и кафето. Във такива валежни дни аз обикновенно се успивам тази сутрин направо не ми се ставаше от леглото , а сега ви хожелавам много много минусов ден и изчезвам по магазините то друга работа нямам  Hug Hug
Виж целия пост
# 548
Добро утро,фиданки!Благодаря за кафето и закуската  Hug .Честито на всички именници!Днес ми е въглехидратен ден.Вчера си опекох едни курабийки от овесени трици и грис-царевичен и пшеничен,има и малко мляко,но простено да ми е,днес ще карам на тях.При мен прегрешенията стават предимно вечер,ужасна работа  Embarassed (изкарвам си целия ден без проблем,но като си легнем и не мога да заспя ииии ...) ,но важното е че не качвам,дори съм намалила обиколките с по 1 см.Благодарение на този форум,се научих да не се отказвам,дори да сгреша-нахъсвам се и продължавам.Ели,благодаря за инфото за водата,сега съм по-мотивирана да пия повече   bouquet .Страхотни сте,момичета,голям кураж сте ми  Hug .
Виж целия пост
# 549
здравейте и от мен честито на именниците аз днес съм на плодчета но от няколко дена съм зациклила и не знам качвам някакви плаващи грамчета пожелавам много отслабваща седмица на всички
Виж целия пост
# 550
Добро утро!
zorito_ss - благодаря за кафенцето и закуската!  bouquet
Честито на всички именници и семействата им.
Аз днес водно- плодов .Снощи сънвах едни рецепти , едни храни - чак като се събудих се чудих какъв ден ми е  Laughing
[Знаете ли нещо за ябълковия пектин ,приложим ли е в нашата диета,някой бе писал за него
но не го разбрах съвсем
Мисля , че едната която е пила ябълков пектин е Мартинче!  Мен ме боли корем от него и не го употребявам. Wink Wink
Лек и минусов ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 551
Добро утро, момичета! Hug
Честитя празниците на всички, които са имали поводи  Hug!
gabriel2, не съм била аз с пектина  Rolling Eyes, никога не съм приемала  Wink
Три дни бях мома софиянка, на един семинар, вземам всичките бухалки Embarassed, и се стягам...
Виж целия пост
# 552
цне мога да се сдържа-намъкнах се в старите дънки Party,след фитнес4ето се ка4их на кантара и имам о6те 400гр.минус Shocked.ре6их да обуя данките,то а3 си се усе6там ве4е лека и като ги zакоп4ах се иzненадах приятно Hug.много сте слади4ки,а тръпката наистина е неповторима Simple Smile.вклиу4ваите спорт моми4ета и скоро само4увствието 6те е на ниво                                               светленце 6те трябва ве4е да сменим линийката Party
Виж целия пост
# 553
hipopotam4e  браво за дънките. Дано скоро и останалите се похвалим с такива резултати.
Между другото къде е Харизанова  newsm78
Виж целия пост
# 554
Хипопотамче, и аз установих миналата седмица, че фитнеса учудващо много помага, напълно те подкрепям  Peace
И да уточня, прегрешенията са ми в разместване на дните, не е нещо страшно, но аз така си ги приемам вътрешно нещата  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия