Сега (вече на годинка и месец) още се кърмим вечер.
Сега (вече на годинка и месец) още се кърмим вечер.
след 10 - 15 години пак.
(гледах и втория сезона на Истинска кръв, добър е, но малко се разводнява към края)
Само в колата разказвам приказки тя си стои кротко и без тях, но бива ли така ще стане на 3год, а една приказка от край до край още не е чула.
.
scrye, щом се цедиш, защо не даваш изцежданата кърма вместо изкуственото мляко?
: Ние вчера ходихме до Килифаревски манастир и прекарахме чудесно! Бяхме се засилили към ЦБА да разгледаме изложбата, но някой пак ни беше спрял пред гаража и ни забави, та се възползвахме от поканата на едни приятели и отидохме до манастира. А изложбата - довечера ще я посетим



И, да, ще има много ръчно направени украшения за елха. Добре сте ни дошли на 12 и 13 декември в МОЛ-а (пред кино Арена). 




пише ми, че нямам достъп...
Препоръчани теми