Велико Търново и региона

  • 79 721
  • 738
# 660
http://www.viordanov.com/ - това е сайта му, само за сватбена фотография е, но качеството в работата се вижда и в тези снимки.

Мога и снимки на деца да пусна, но по-късно....че сега имам много други задачи
Виж целия пост
# 661
Аз покрай детските подаръци даже и забравих за моя да търся нещо SickВиж на баща ми му купих вече-ако имате в къщи мъж любител на автомобилите и особено на ретро има в Хеликон страхотна книга много голяма за 30 лева.
Виж целия пост
# 662
Браво Kameliya, страхотна идея! Вече няма никакви идеи за подаръци - изчерпих се с годините .... А и все улучвам или грешен номер жилетка, или нещо, което той изобщо не ползва, #Cussing out, защото не можел да работи с него!!! Ох, тези мъже! Виж, с дечицата е друго - казват си милите, и то не едно или две, а минимум 5-10 желания, и ти си избираш. А и на мойта мама и на мама свекърва имам да избирам ..... охххх  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 663
За свекървата-козметика,шал,гердани...На майка ми за 15та година и подарявам крем за лице и тя всеки път много се радва Mr. GreenНа свекър ми сме подарявали комплект за бръснене с несесер,че като пътува все се чуди кое къде да побира.
Не знам дали сте се ровили в подаръчните комплекти в метро но аз си купих много сладък на Алдо Вандини заради несесера/страхотен сатенен лилав несесер с скраб за тяло,душ гел и тоалетно мляко и масажна гъба-има в няколко вида/ и беше на поносима цена.На свекър ми също книги често подарявам.Тази година обаче май ще им подарим машинка за печене на сандвичи.
Виж целия пост
# 664
http://www.viordanov.com/ - това е сайта му, само за сватбена фотография е, но качеството в работата се вижда и в тези снимки.

Мога и снимки на деца да пусна, но по-късно....че сега имам много други задачи

той подготвяше нов сайт, но мисля, че не е готов още. в събота трябваше да заведем детето да го снима за календари, ноооо той още в 9часа сутринта се сдоби с голяма цицина на челото и отложихме  Laughing
Виж целия пост
# 665
 Eй, 3des, бравос за идеята за хелия Peace Може ли да копна Wink В замяна ще ти кажа къде е мястото за всякакви балонени изненади, украси и т.н. (вече е изпробвано, купувах от там балони за годишнината ни). Значи, намира се срещу механа "Калоян", в уличката от Бингото към Интера. Дано ме разбра, ако не пак ще обяснявам  Mr. Green Като пример: взех един голям балон от фолио (като тези с детските герои) и го напълних с хелии и ми струваше 7лв., 5лв за балон и 2 за хелий (като спадне може да си го занесеш и само да ти го напълнят). Имаше мнооооого голям избор и бяха много любезни.

 За подаръците и аз съм в чуденка. Останаха ми кума и кумата (не са семейство). На любимия ще му взема масажор за тяло (много съм хитра, а?  Mr. Green), майка ми си поръча тенджера (плюс бонус чадър от мен), а за свекъра и свекървата мисля да взема машина за хляб. Споделяйте, моля, че време не остана пък нищо не ми идва на ум за останалите маймуни...



 
 
Виж целия пост
# 666
Здравейте, мамчета!
3des, супер е идеята с хелия....и мен ме напушва на смях само като си помисля...  Joy
Ние ще сме по пътищата за празниците.... НА Бъдни вечер- в ГАброво при мама, после на Коледа- в Дебелец при свекъра и свекървата, само Варна ни е малко далечно и както обикновено няма да успеем да стигнем да тамошните баба и дядо...
За сметка на това, Дядо Коледа изпраща подаръците насам....  Mr. Green Останалите- винаги под елхите, където сме отишли, накрая ще има под нашата елха.... Ники е нагласила рисунка за Дядо Коледа, като оставя подаръците, да си я вземе за спомен.... Simple Smile
Днес пък ще идва Дядо Коледа в градината-там пак подаръци... Whistling Да си дете в днешно време.... Mr. Green
Ние утре ще пропуснем Бебешката музикална работилница, но в това време...а и тати като за последно- отпуска не отпуска ще поработи, че в събота заминава за банкет на БАнско и тогава мама да му мисли..... Искам да отидем да МОЛ-а на 19 за концерта на Бон-Бон-ите, а на 20 да се класираме най-накрая за CBA и инициативата на Работилница за надежди, а сега в това време направо не знам дали ще си подадем носа навън....  Sad Но все още има време, пък и аз съм достатъчно луда, не се знае каква ще я свършим накрая с малчовците!  Party
Аз да ви кажа, не мога да се разделя с костенурката, сърце не ми дава..... Коки спря да се опира и на шкафа с аквариума и се поуспокоих.... Е, за сметка на това има къде-къде по-интересни неща....като факса на тати например....  Laughing
С подаръците направо ще се изложим тази година, даваме го по-скромно.... Имам разни идейки да изработя сама някои неща. Не знам дали ще успея с тази хала вкъщи(за Кокича става на въпрос), но ще пробвам!!! Simple Smile Не е важно винаги какво и колко струва, а дали е от сърце!!! Приятен ден ви желая на всички!!!  bouquet
Виж целия пост
# 667
Добро утро,

от къде се взе тоя сняг, вчера така хубаво нямаше нищо.  Rolling Eyes

Честит първи рожден ден на Виктор на Весето. Да е здрав, щастлив и много игрив. И да слуша кака, мама и тати.

Виж целия пост
# 668
Добро утро, момичета! Аз също ще подарявам машина за хляб на мама свекърва. А автомобилната книга, която препоръча Камелия за мъжете, се оказа, че я имаме в къщи, така че отпада като вариант, и отново съм в чуденка...
Накой ми каза, че от в града ни се предлагала услугата дядо Коледа да те посети в къщи, при предварително уговорен час. Някой от Вас има ли информация по въпроса?
И още нещо - да Ви напомня, а за тези които не знаят да кажа, че днес в 18.00 часа в "Искра" ще има детски балет.
denitcheto, от колко часа ще са Бон-боните?
Хубав ден на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 669
ЧРД НА"Iman" и на Happy Mums!ЖЕЛАЯ И НА ДВЕТЕ ОТ СЪРЦЕ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,А НА ВЕСЕТО ЗДРАВО И ХУБАВО БЕБЕ НА ФИНАЛА!

ЧРД  НА ВИКТОР!ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ!
Виж целия пост
# 670
Момичета,   да ви почерпя виртуално за рождения дни на моите двама Викторовци.

Това е за бебе Виктор, което днес става на  1 год!!!!


А това за татко Виктор, който става на много плюс една година  Grinning
Виж целия пост
# 671
"Iman" и  Happy Mums Честит Рожден Ден и на вас. Хубава зодия е Стрелец, особенно тези родени на 17.12   bouquet

Хубави идеи завате за подаръци на родета. Местим си офиса на ново място, края на годината при нас в работат е много натоварено, сменям дограмат в  къщи  и сме луднали тези дни. Не мога в магазин различен от хранителен да вляза от седмици
Виж целия пост
# 672
Честит Рожден ден на Лъчко на reme! Честит Рожден ден на малкия и на големия Виктор на Egisihora. Честит Рожден ден на Кати на tefterche. Да са живи и здрави най-вече и винаги да радват близките си!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Иман, Честит Рожден ден! Лека бременност и здраво и хубаво бебе през Април!   bouquet

Калушкова, Честит Рожден ден! Бъди все така идейна и неуморна и усмвката да продължава да не слиза от лицето ти!
   bouquet

Наздраве на всички празнуващи!
Виж целия пост
# 673
Габин, отваш в Джамбалая, оставяш 35 лева и дядо Коледа идва у вас за около час  Heart Eyes
Мартеничка, помниш ли дали работят в събота или неделя?
Виж целия пост
# 674
Здравейте мами.Къде водите малките пакостници на разходка.Аз имам едно палаво моми4е на 1г и  5м.Но в къщи  просто не се издържа само.Дайте някаква идея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия