32 СОУ, 18 СОУ или 134 СОУ за първокласник?

  • 141 997
  • 860
# 525
Честито на всички приети в 134-то newsm10
Стискайте ни палци на останалите за 18-то и 32-ро, че от сега тръпна до 01.06 в 18 часа
Виж целия пост
# 526
Бих искала да попитам за 18-то СОУ знае ли се от сега кои преподаватели ще поемат децата от първи клас тази година и по принцип има ли екипи език+ преподавател, които са по-препоръчителни от други.
Извинявам се, ако вече е задаван този въпрос  Peace
Виж целия пост
# 527
И ние минахме на свой ред през 32-ро. Калоян излезе много весел и щастлив от класната стая и каза, че много му харесва училището.
За съжаление шансовете ни са много ниски, защото нямаме никакво предимство.
Радвам се, че класирането излиза още утре и ще сме наясно дали сме сред приетите първокласници.
Виж целия пост
# 528
Стискам палци на всички, дано ви приемат в желаните училища! Другата година и ние ще сме в очакване... Simple Smile
Виж целия пост
# 529
Бих искала да попитам за 18-то СОУ знае ли се от сега кои преподаватели ще поемат децата от първи клас тази година и по принцип има ли екипи език+ преподавател, които са по-препоръчителни от други.
Извинявам се, ако вече е задаван този въпрос  Peace
знае се, беше коментирано по-назад в темата, поразрови се...
Виж целия пост
# 530
Здравейте! Знае ли някой в колко часа ще бъде срещата в 18-то, че нищо не пише в сайта им?
Виж целия пост
# 531
И аз това питам, малко по- късно може би ще отида до училището да проверя.
Виж целия пост
# 532
За 18-то като подавах документите ми казаха, че на 31.05 ще качат списъка за срещата в сайта, но към момента и аз нищо не намирам. Тази вечер ни е тържеството за завършване на градината, но след него и аз мисля да мина на място.
Виж целия пост
# 533
ето го списъка за 18-то
http://www.18sou.net - първото ВАЖНО!!!

като отворих табличката  много интересно ми стана как ще минават по 100 деца за 1 час?!
Виж целия пост
# 534
Момичета, на външната врата на 18 е закачен списъкът на децата, подали заявления с подредени имената по азбучен ред и в дясна колона - часът на събеседването. Направи ми впечатление, че подалите заявления са около 450. Като се има предвид, че горе-долу същите деца подават и за 32 и 134 и още няколко други в квартала, а пък приемат около 150 деца - май шансовете не са толкова лоши. Гледах подалите заявление с немски на първо място - около 3-4 деца са за едно място.
Е, докато пишех Валя ме е изпреварила с пълна информация. Браво!
Виж целия пост
# 535
Успех на всички дечица и в 18-то. И аз като etti смятам, че почти всички, които кандидатстват за 18-то са опитали поне в едно от двете 32 или 134 (ние само в 32-ро), поради което поне 150-200 деца от тези в списъка ще бъдат приети и някъде другаде.
Както бях споменала нямаме предимства нито в 18-то, нито в 32-ро, но пък знае ли човек - трябва да се опита!
Виж целия пост
# 536


като отворих табличката  много интересно ми стана как ще минават по 100 деца за 1 час?!

100 деца разпределени в 7 стаи по езици и на всяко дете за стая по 5 до 10 мин, минават си спокойно
Виж целия пост
# 537


като отворих табличката  много интересно ми стана как ще минават по 100 деца за 1 час?!

100 деца разпределени в 7 стаи по езици и на всяко дете за стая по 5 до 10 мин, минават си спокойно
а някой знае ли с френски език колко паралелки ще бъдат?
Виж целия пост
# 538
С френски, немски и руски - по 1 паралелка, английски и японски - по 2 паралелки, общо 7 паралелки. Информацията ми е от зам. директорката - март месец.
Виж целия пост
# 539
И тук ли събеседването е като в 32 СОУ? т.е запознаване с учил. и уч.план?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия