АВГУСТинчето в Детската градина пее песнички за баба Зима

  • 30 714
  • 745
# 270
Елфче, мисля си че напоследък май ти липсва малко самоувереност!
За "онова нещо" се притесняваш излишно, според мен... Доста деца го ползват на възрастта на Ивчо, а все пак в неговия живот настъпиха доста промени (братче, детска градина), така че е нормално да се привърже към това, което му дава сигурност, да му е трудно да изостави старите си навици. Освен това, знам от дългокърмещите майки, че често неотбитите кърмачета отново стават пристрастени когато им се роди братче/ сестра, често се случва да отбият 2-те деца едновременно, заради конкуренцията помежду им. За мен залъгалката е аналог и смятам, че е нормално да се получи подобно нещо и при вас. Детето само ще ти покаже кога е готово да се откаже.
А ти спри да се сравняваш с другите и да си откриваш само негативи! Ти си една прекрасна, загрижена майка на 2 момчета с малка разлика! Спряваш се чудесно, децата не са се оплакали от теб, нали Mr. Green
Няма ли начин някой да ти помогне няколко дни с децата, малко да отмориш, да се погрижиш за себе си? Или пък да вземеш децата и да ми дойдеш на гости за няколко дни?
Виж целия пост
# 271
Добро утро. Хайде на кафенце за разсънване. Hug  

Днес като че ли съм малко по-добре, но все пак си мисля да отида и до джипито да ме прегледа. На мен слабото място са ми е носът и гърлото, но дано да успея да се закрепя и най-вече да не заразя Тони. Обяснявах му да не се гуши толкова в мен, че съм в болна. Но той твърди, че не съм болна. Когато му казах че имам сополи каза:" стой тук, ще нося салфетка"  Laughing

Ще ви пожелая лек и усмихнат ден. Hug
Виж целия пост
# 272
Когато му казах че имам сополи каза:" стой тук, ще нося салфетка"  Laughing
Eй, Кайли, развесели ме рано сутрин Joy
 Хубав и спорен ден и от мен Hug
Виж целия пост
# 273
Доообро ууутро и от мен!
Попрочетох назад малко за да се информирам..пак болнички - аман!
Бързо оздравяване!
Гледам за бибките коментирате - незнам, според мен - ТОВА ДА Е ПРОБЛЕМА..само да не се намери някой "разбиращ" и вечномрънкащ тати който постоянно да дудня как мама е виновна - при нас беше така  #2gunfire  #2gunfire  Sick
Ама то си е до човек - ние биба не смучем - но тати пък за друго си мрънка - намира си човечеца ..
Аз да си се "похваля" как Жоро ме заключи навън в събота Simple Smile
Имахме гости - една приятелка със 5 годишните си дъщери - близначки.
Поиграха децата, покараха се..и си тръгват към 15ч. - Жоро пред заспиване си играе с бетоновоз в една от стаите и аз излизам да ги изпратя на вратата на апартамента, като я притварям леко за да не става течение..и изведнъж чувам "ТРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯС" зад гърба си ...и после - превъртане на гредата (имаме от онези греди които се слагат на средата на вратата и едни метални пръчки излизат от тях и се мушкат в др. част от ключалката закрепена на касата..)
Мъж ми в събота е на работа...ние сме сами..аз без ключове, пари, тел...добре че приятелката ми не беше тръгнала.
Почнах да звъна и да тропам по вратата и да му говоря да се отключи - от вътре се чуваше само яко кискане....киска се, киска се - но не отваря...
Продължавахме да звъним и да тропаме по вратата - нищо...само смеха се отдалечи - явно беше отишъл в стаите - да си играе човека....
По едно време ми хрумна да звънна от ГСМ-а на приятелката ми на мъж ми и да го накарам да звънне на моя ГСМ (като се молех да е оставен на ниско за да може Жоро да вдиггне) и да се опита да го убеди да ми отвори.
Звъннал му той и нашия весел: "Аз си играя тук и заключих мама Mr. Green"
"Иди отключи на мама, ще извика полицаите"
"Те са лоши полицаите - да пробиват дупка и да влизат!!!!"
"Отключи" - "Няма" - и така 10 мин.
Най-накрая му е казал нещо от сорта "Мама е бясна и още повече ще се ядоса - ИДИ ДА И ОТКЛЮЧИШ"
а той: "Не мога - аз ще си лягам"  Joy
И баща му - "ВЕДНАГА!!" - той "Ама аз съм бос" .. и баща му - "Нищо, притичай бързо" - тук вече след около 30 мин висене и тропане пред вратата ми беше отключено .... и последва бой  Embarassed  Embarassed
И аз го тупвам той ми вика "ЛОША МАМА"  - откачих...
Но разбрахме се де... АЗ ПОВЕЧЕ БЕЗ КЛЮЧ ПРАГА НЕ ПРЕКРАЧВАМ...а ТОЙ - НАДЯВАМ СЕ да не му дойде на акъл отново да заключва..
Сега пиша и се смея..ама в събота не ми беше до смях...има лекарства...препарати...ток...поизплаших се - така е...но мина и то леко...
Ами разказах ви нашия екшън - дано да съм ви развеселила
Хайде - лека работа момичета (и на тези които са си в къщи - то там дори е по-изморително - знам)
Виж целия пост
# 274
Тони определено ме развесели  Joy ( на теб тогава едва ли ти е било толкова весело).

Кайле - браво на Тони, Миташки като не бях добре миналата седмица пък заяви, че щом съм болна ще ме лекува и води при неговия доктор Любо ( педиатъра му)....много грижовни синове имаме  Laughing
Виж целия пост
# 275
Добро утро.

Тони, добре че ти е отворил синковецът.  Grinning Ама аз ако бях не знам колко гори бой щеше да изяде.
Добре че нашата врата е обикновена с обикновена брава и се заключва само с ключа.
Виж целия пост
# 276
Тони,сега ни е смешно ,като четем.Но си представям как си се чувствала.Тъй като и аз съм го изживяла същото ,ама с висене на терасата. ooooh!
Виж целия пост
# 277
Тони,сега ни е смешно ,като четем.Но си представям как си се чувствала.Тъй като и аз съм го изживяла същото ,ама с висене на терасата. ooooh!
Ставаме 2 Joy( с мъжо 3 hahaha).Дари ни отключи доста бързо де Thinking.Само се притеснявах дали ще има сили  да натисне дръжката.Но , детето излезе съобразително и си взе и столче, за да се покачи Sunglasses
Виж целия пост
# 278
Привет!
Тони, ужас направо! Аз щях да се ядосам, но и много да се притесня, да не стане нещо страшно вътре.  Rolling Eyes
Янаст, за пореден път ми нацели настроението  Hug Аз не се притеснявам много за онова нещо, просто сравнявам  Embarassed А, че съм луднала и неуверена е факт. С децата ми се помага, но дотам, че има все някой при мен. Знам, че не мога да се оплаквам и ще е нагло, при условие, че има майки, които сами си гледат децата (Айла има златен, платинен, диамантен и т.н. медал от мен, Спинки с тримата юнаци също  Simple Smile), но от 11.07, когато бяхме на сватба, не съм била без деца за повече от ходене до магазина - ако не е с единия, ще се занимавам с другия и просто изпушвам вече. (Нана, не се подсмихвай, виждам те  Laughing ) Та така, мили ми Смехурковци. Знам, че не съм само аз минала по този път, но...  Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 279
 Joy Хумор,сатира и забава! Полито, Кайли, Тони Peace

 Янаст,защо не дадеш една колективна оферта-да ти се изтърсим всички в Банско?! Simple Smile

 Ох, предполагам,че децата там рядко боледуват на такъв прекрасен въздух и мирис на иглолистни.

 Елвинг, ти си паднала в моята сатурнова дупка сигурно. Горе главата!
 А за да останеш малко без децата, трябва да си поискаш-иначе никой няма и  да ти предложи.
 Като визирам и таткото!! Тези мъже хич не се сещат .
Виж целия пост
# 280
(Нана, не се подсмихвай, виждам те  Laughing )

newsm03 /паранормални способности ли придобиваш, душко  Wink/

Сега сериозно - за мен проблемът е в това, че трябва маааалко да поработиш върху себе си и дисциплината вкъщи  Mr. Green Като строиш мъжете в три редици, нещата ще се облекчат значително.
Виж целия пост
# 281
ooooooooo, момичета - благодаря ви - щом не съм само аз - успокоявам се!
Големи са образи тези лъвове!!!!!
Иначе за боя... понатупах го..ама ми стана жал като видях стреснатите физиономии на децата на приятелката ми...инааааааааааче
Ааа и татито: "И ВЕДНАГА ГО НАБИ! ПО ТЕЛЕФОНА ЧУХ КАК ГО СТУПА И МИ СТАНА ЖАЛ" - може би награда трябваше да дам????
Виж целия пост
# 282
И ние имахме преди години с каката такъв случай с заключване, но не на мен а на баба й. И ми е се наложи от единия край на града с такси да спринтирам до тях, защото през деня бабаи я гледаше (не е ходила на ясла), бяхме се видяли в чудо и чак като чула госпожицата че аз идвам, незнайно как отключи. Hug Малкия още не е правил такъв номер....... Кой знае кога ще ми приложи тоя номер. Whistling
Виж целия пост
# 283
При нас случката беше следната.Аз и Ирен бяхме на гости на майка ми и баща ми в Карнобат(мъжа ми си е на работа в Бургас).Току-що бяха сменили дограмата.Аз излизам да простирам на терасата,лятно време.Ирен беше на 1 г. и 8 или 9 мес.,щъка си наляво-надясно.В един момент виждам как вратата се бута и тъй като е с шнапер веднага се затваря(без да се заключва).И тъкмо си мислех да не бутне дръжката надолу и да ме заключи и  -тя прави точно това.В първия момент не можах да го осъзная и да се смея ли да рева ли.Нямам телефон в себе си.Започва едно обяснение да се овори вратата,да бутне дръжката нагоре.Но как се обяснява на толкова малко дете.В началото малката го взе за игра.Ту се показва през щорите,ту се крие и така около 10-15 мин.,докато и омръзне.В един момент,като започна "искам мама,искам мама.Бута вратата и рев.Тя отвътре реве,аз отвън. ooooh!Брат ми живее в същия блок на по долния етаж,но в момента бяха излезли.Беше точно обед и всеки на работа ,никой от блока не се показа.По едно време от отсрещния блок един човек ме е чул и като вика"Май те заключиха ,а?-и ми върти глава.Започнах да му обяснявам какво е станало и да се обади на майка ми.Макар,че брат ми ще дойде по бързо,тъй като е с кола.Но беше си сменил наскоро номера и не го знаех.Надявах се майка ми да се сети да се обади на него.Аз  му диктувам номера ,той го повтаря.Хората по улицата се чудеха какво става ,картинката беше пълна.По едно време се показаха брат ми и снаха ми.Те имат ключ за вкъщи,но аз съм оставила ключа отвътре напречно  ooooh!и няма как да се отвори.Последва изкъртване на вратата.Добре ,че не бяха сложили блиндирана,както  мислеха да правят.Ама тъкмо си дойде повод за това.И така откарахме към 1 час.Бях толкова уплашена,че може да тръгне из другите стаи,има отворени прозорци и какво ли не ми мина пред очите....... Оттогава си имам едно наум, уж де.
Виж целия пост
# 284
 Ира,подобно нещо се случи ,само че в соц-време,когато хората не си заключваха вратите. Във високия блок до нас една майка заключена на балкона, аз минавах отдолу, тя ме извика,обясни ми на кой етаж да се кача-влязох и отворих балконската врата. А в апартамента-малко детенце ревеше.

 У нас нищо не се затваря-заповядайте Joy. Ако ви пусне кучето в двора,обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия