ДЕТСКАТА ГРАДИНА..... Здраве през Новата Година !!! 34 тема

  • 26 311
  • 738
# 405
Гери, да ви е жив и здрав малкият Дамян. Забравила бях колко малки изглеждат бебетата.

Да ви се похваля с две новини: първо добрата - след няколко седмично търсене по магазините из Добрич и Варна най- после купих на Жени камера за подаръка от Дядо Коледа, каквато смятам, че ще и хареса. А сега лошата - в Добрич общината ще прави икономии и затваря градините от 18-ти декември до 11-ти януари. Shocked  След като родителите нададоха протестни вопли кметицата се смили и пусна една дежурна група за целия град.  #Crazy

Много болнички дечица има отново. На всички желая скоростно оздравяване и весело коледно тържество.
Виж целия пост
# 406
Добро утро! При нас градината няма да работи от 23.12 до 03.01. Тържеството щяло да е на 21.12 от 10 часа. Не знам подробности, с изключение на това, че всички деца трябвало да са маскирани.
Виж целия пост
# 407
Вела, как толкова време няма да роботи ДГ???? А родителите какво да правят?!?! То това си е цял месец почти! #Cussing out
Най-после намерихте желания подарък, дано Жени да е доволна! Hug
Мечо Пух - бързо да се оправяте, добре че не се е наложило АБ!
Аз още не знам нашата ДГ как ще работи по празниците, а и още не са пуснали списаци за записване, но мисля че ще има сборна група. Други години сме сливали празниците, но тази няма и Вики ще ходи.
Днес ще правят сурвачки, да го видим нашия какво ще измайстори.
Вчера са писали писмо до Дядо Коледа в ДГ, Виктор пак се записал с лаптоп /всъщност половината деца това искаха  ooooh! /само че с уточнението този път да е на Костенурките Нинджа. Само че ние сме му взели друг, защото в Хиполенд казаха че не знаят този дали и кога ще го получат! Дано да се зарадва на този който му взехме. А за ДГ му обясних, че не може пак да е лаптоп, а може да е примерно Франклин / нали това съм подготвила  Mr. Green/, та си знае детето - в къщи лаптоп - но като истински, а в ДГ - Франклин.
Така де - подготвих го, че да не остане разочарован, а да се радва на подаръците!
Виж целия пост
# 408
Здравейте.
Подаръци още не съм купувала. Иво иска сто неща естествено, трябва внимателно да преценя кои от всичките "най-любими" да избера.
Нашата градина организира сборни групи за 28,29130 Дек., но аз не го записах, ще се гледаме вкъщи. Тържеството така и не погледнах кога ще е.
Елхата още не сме украсявали вкъщи, ще изчакам още малко, може би другата седмица.
Вела- това е абсурдно наистина, толкова време да е затворена градината. Confused И в тази една сборна група колко деца могат да приемат? Crazy
Гери- сега разгледах снимките на малкия сладур Дамян Heart Eyes
Виж целия пост
# 409
Вчера писахме заедно писмо до Дядо Коледа.Нарисува и рисунка,за да омилостиви стареца и да донесе  всички поръчки.
А те не са никак малко - бебе,което танцува,пони,ДВД с  Барби трите мускетарки ,говорещ папагал и телевизорЧЕ за новата й стая
Всичко, без ТВ- то е от рекламите на Дисни Ченъл.Оставихме писмото под елхата и на сутринта вече го нямаше Crazy
Колкото до елхата - детето почти само я украси ,само помогнах за лампичките - беше й много интересно и се занимава доста време с украсата.
Календарите от ДГ са готови,малко странно са я снимали ,коста й са я развързали,но не се вижда ,назад е сложена,2 фиби - над ушите точно,бретона сресан на една страна и като прибавим синята й блуза на син фон  Simple SmileБаща й каза,че не може да си познае детето на тези снимки.На мен обаче ми харесват!

Вела,браво за камерата ,дано Жени я хареса!Другото не ми се коментира,само и на мен ми е интересно какъв ще е подбора на децата за тази сборна група?
Симба,хубаво,че детето се оправя Hug
Мечо Пух ,браво ,че не се е наложил АБ!
Виж целия пост
# 410
Ех, да минават тези кашлци и хреми, че най-мразя болести по прзниците Close

Пък и вече са големи децата и си чакат празника съвсем осъзнато.
Днес имахме поръчение да носим плодове, пуканки, ошав и бонбони (подготвят си трапеза за Коледарите). Другата седмица ще минават по групите (Сценката се играе от по-големите групи), а домакините ще ги гощават.

Явно са репетирали всичко, защото Ида днес каза "ама то празника мина, за какво носим тези неща?"

А някой следващ ден ще е театъра с ДК. И пак 1-2 големи подаръка за групата.

В яслената група съвсем директно ни подстрекаваха да "почиваме с децата" 21-23 и после 28-30.12.  Т.е на 18.12 да се разделим.  Shocked Остава и на шефовете да кажат Wink В крайна сметка до 23 записах девойките, за между празниците ако ще работим пускам отпуска и така. Сборни ще са групите тогава.
Виж целия пост
# 411
Здравейте,

Пак не спира лайтмотива за болни дечица. Аман, край няма лиии?

На мен ми се е свило сърцето. Записах ден за операция на третата сливица и ако е здрава другата седмица  Praynig, ще я махам. Притеснено ми е от пълната упойка, от драмата по вземането на кръв, от стреса преди, по време и след операцията, от следоперативното възстановяване.
Толкова ми е криво, че не ми се украсява нищо, не съм довършила подаръците, а на всичко отгоре и ще работим в събота и неделя и в другата събота и така до края на света  ooooh! Twisted Evil. ООООХ, оплаках ви се, ама нали сте дружки  Hug
Виж целия пост
# 412
Здравейте!

При нас още нищо не се говори за сборни групи или за дълги ваканции, слава Богу Crazy Но и аз не съм питала, да не ме иненадат неприятно. Тържеството е на 23-ти сутринта, сигурно с презумцията да си ги вземем после директно. То е сутринта.

Вчера купих желаните подаръци - за Ники меч /макар че в градината като казал оръжие госпожата отсекла, че не може и му е писала жълта кола/, вече половин година мрънка за меч. Имаше разни светкащи, но бяха в опаковката без батерии, а пък искам да е опакован добре, за да не се счупи в чувала. Та този който взех е с батерии и само издава звуци като се натисне едно копче. Има си кобур и изглежда много добре за цената от 6 лева Laughing Ели ми излезе по-скъпо, тя си е поръчала фея, но после ми каза, че всъщност искала балерина. Та в крайна сметка й взех една от  феите от Камбанка, много сполучлива. Гледах да е по-голяма кутията ,защото меча на брат й е с внушителна големина, но се съобразявах и с цената, та дано не се сърди, че кутията е по-малка.

Общите подаръци за другото тържество ги купихме преди няколко дни, днес взех панделка, да ги завържем, понеже са големи за чувал.

Феърче, стискам палци за успешна и лека операция. Надявам се, че сте направили вече теста за упойките и дано да няма алергии детето Praynig

Бързо оздравяване на всички болнички дечица Praynig
Виж целия пост
# 413
Феърче, стискам палци за успешна и лека операция. Надявам се, че сте направили вече теста за упойките и дано да няма алергии детето Praynig

Не съм правила такъв тест. Благодаря, мишле, че ми каза. Сега ще вземам направление за алерголог и ще видим
Виж целия пост
# 414
Много доктори си го спестяват, а е много важен при всяка операция. Дори много бременни не знаят да си искат такъв, дори и преди планово секцио Crazy Успех и дано да няма алергии Praynig
Виж целия пост
# 415
Феърче, представям си какво ти е! Ама айде нека да минава и заминава! Успех! Hug
Мишленцето добре те е посъветвала за упойките!
Вярвам Яна ще се справи геройски. А тя знае ли милата какво я очаква??? И как го възприема???
Виж целия пост
# 416
Феърче, прегръдки и целувки и от нас  Hug Heart Eyes И нашата операция беше планирана за 15-ти, но я отложихме, Стелла е с бронхит, вдигна много висока Т, сега е на АБ  ooooh! Нито ми се пише, нито ми се говори, затова не съм влизала тук да ви натоварвам...пиша в други теми, не ми се говори за нас... В понеделник й го откриха, взеха й кръв от вена, от пръстче, снимка на бели дробове, на синуси (има И синузит), рев, истерии...боли ме чак като пиша...
Операцията ще мине леко, не се притеснявай, когато е само третата сливица се възстановяват за часове  Hug Знам какво ти е на душицата, но ще мине и замине, дано и болестите свършат после  Praynig За упойката нищо не ми бяха казали, аз предположих, че там на място се тества детето  newsm78 Но Мишлето щом казва друго, послушай я  Heart Eyes
Много е сладичък Дамян, Гери  Hug Heart Eyes
И Никола на Нем скоро гледах, страхотен е  Hug
Виж целия пост
# 417
*Бубето* - много ви се е насъбрало Sad  Пожелавам на Стелла бързо да оздравее и да не боледува повече     bouquet
Виж целия пост
# 418
*Бубето*, Fair Lady, кураж!!!
Пожелавам ви бързо да се оправят Стела и Яна и това да са били последните ви тревоги!  Hug  Praynig
Виж целия пост
# 419
Да се похваля и аз : най-сетне открих желаният подарък - камионче с връзка ,зелено(връзката си я вързах аз естествено) и го занесох в градината.Тържеството ще е на 16.12. и ще ги водят в детският център в града при дядо Коледа.На другият ден ще имат тържество в градината пак с дядо Коледа и ще идват да снимат от кабелната,та по случая ни предупредиха да си научат хубаво стихчетата.
За вкъщи под елхата още не съм купувала подаръци и не зная какво,понеже Вики нищо друго не иска освен камиончето.Най вероятно самото камионче ще го напълня с лакомства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия