Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 389 986
  • 2 724
# 1 395
Декември месец много разглеждах и си спомням само този модел с 3 вратички:
http://www.technomarket.bg/products/09121855/hotpoint-ariston-e4d-aa-b-c
От тогава може да са се появили и други модели.Имаше го някъде и в бяло както искаш.
Виж целия пост
# 1 396
Аз съм твърдо за фризер отгоре. Иначе хладилника е много малък, не мога една тенджера като хората да сложа, камо ли гювеч, тава и всичко останало. Но пак казвам, че нашия е 75 см широк и съм адско доволна.
Виж целия пост
# 1 397
Здравейте! Искам да попитам някой ползвал ли е такъв бойлер.

http://prikachi.com/images/90/6554090g.jpg
http://prikachi.com/images/89/6554089i.jpg
http://prikachi.com/images/87/6554087T.jpg

Проблемът ми е, че много бързо свършва топлата вода. По принцип бойлерът работи цяла нощ от 22 часа до 6 сутринта, като през това време не се ползва никаква вода от него. На сутринта се изключва и вода от него се ползва чак вечерта към 19 часа, и то само от 2 души. Общо за около 30-40 мин и за двамата и топла вода даже не стига за вторият човек.
На самият бойлер има някакви копчета, които си нямам идея за какво служат. Едното е до 6, но се върти само до 3, а другото копче е до 4 и се върти до край. А и външното копче за включване на бойлера има 3 степени, но нямам идея дали правилно го включвам.
На квартира съм и хазайката от много време не е ползвала този бойлер и не помни кое за какво е било. Всичките ми познати не са ползвали такъв бойлер, надявам се някой, който е имам такъв да сподели. Благодаря!
Виж целия пост
# 1 398
Декември месец много разглеждах и си спомням само този модел с 3 вратички:
http://www.technomarket.bg/products/09121855/hotpoint-ariston-e4d-aa-b-c
От тогава може да са се появили и други модели.Имаше го някъде и в бяло както искаш.
Има, по принцип, не знам защо в Бг не са популярни.
Виж целия пост
# 1 399
Декември месец много разглеждах и си спомням само този модел с 3 вратички:
http://www.technomarket.bg/products/09121855/hotpoint-ariston-e4d-aa-b-c
От тогава може да са се появили и други модели.Имаше го някъде и в бяло както искаш.
Има, по принцип, не знам защо в Бг не са популярни.

Мен ако питате този е с 4  Mr. Green Ако имах пари и още 10 см встрани не бих му простила на този Laughing Ама той е с фризер отдолу според мен  newsm78
Янтра, мой е, не е за теб  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 400
Този и аз го бях харесала, но на живо не ме впечатли, особено пък за тази цена Shocked

Фризера е долу и с чекмеджета, като е горното има едно вградено чекмедже.
Виж целия пост
# 1 401
Фризера е долу и с чекмеджета, като е горното има едно вградено чекмедже.

Такъв подобен на половин цена показах преди няколко страници, влюбена съм в него  Crazy
Ама събира 10 л по- малко фризера, иначе много удобно ми изглеждаше на живо
Виж целия пост
# 1 402
Някои има ли наблюдения върху тези два модела? Ще се слага във всекидневна и от фирмата ги препоръчаха. Казаха, че и двата са удачни, но не можем да решим. Въпросът е, кой е по-добър? Ще се ползва за охлаждане и отопление.

http://klimaonline.bg/stenni-invertorni/26-fuji-electric-rsg-12luca.html
http://klimaonline.bg/stenni-invertorni/18-panasonic-e12pke.html
Виж целия пост
# 1 403
По принцип са хубави и двата, ние лично сме с 2 митсубишита (малко по-евтини), скоро ще купуваме трето. Много сме доволни.
Виж целия пост
# 1 404
Здравейте! За първи път ми се налага да пиша тук.
С въпрос съм. Тази миялна машина ок ли е?
http://www.midea-bg.com/bg/products/sydomiqlni_mashini/wqp8_b9349_g/

А каква друга бихте ми предложили - 9 или 10 комплекта, не висок ценови клас? Изобщо какво трябва да гледам като избирам миялна машина?

Със сигурност по-назад е обсъждано. Ще се опитам да налучкам измежду страниците, но тъй като нямам голям шанс за успех, се надявам някой да ми помогне.
Виж целия пост
# 1 405
Здравейте! За първи път ми се налага да пиша тук.
С въпрос съм. Тази миялна машина ок ли е?
http://www.midea-bg.com/bg/products/sydomiqlni_mashini/wqp8_b9349_g/

А каква друга бихте ми предложили - 9 или 10 комплекта, не висок ценови клас? Изобщо какво трябва да гледам като избирам миялна машина?

Със сигурност по-назад е обсъждано. Ще се опитам да налучкам измежду страниците, но тъй като нямам голям шанс за успех, се надявам някой да ми помогне.
Тук  има  описано  кои  са най-важните  неща  който  трябва да се гледат  при избор  на съдомиална.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=731701.msg25987810#msg25987810
успех  в  избора    bouquet
Виж целия пост
# 1 406
вили55, много благодаря!  bouquet
Как не съм я видяла тази тема преди това... Отивам да чета.
Виж целия пост
# 1 407
Недей Мидея, по-добре Беко. Има много добри в този клас, в темата сигурно си прочела.
Виж целия пост
# 1 408
Между Индезит и Беко за пералня за вграждане имам дилема. Не бих искала да е много шумна. Някой има ли такива модели, за да даде мнение?
Виж целия пост
# 1 409
ВЕКО.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия