Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници!

  • 389 990
  • 2 724
# 1 440
Имам нужда от съвет. От три години сме разведени с топлофикация и все отлагаме закупуването на климатик. Хола ни е голям- 28квадрата, югоизток. През зимата, когато има слънце, няма нужда от отопление. среден апартамент сме , на 8 етаж, над нас има още, с хубава дограма сме. Досега се отоплявахме с маслени радиатори, но ми се струва неефективно. Какъв климатик да търся най-добър за мен в съотношение цена-качество?

За тези квадрати ще трябва яка машина, поне 14, че и нагоре евентуално. Този със сигурност ще се справи http://klimaonline.bg/stenni-invertorni/138-fuji-electric-rsg-14lmca.html , но не знаем колко сте готови да отделите за климатик...
Ето и Mitsubishi - http://klimaonline.bg/stenni-invertorni/147-mitsubishi-electric-msz-sf35ve.html
Нашият хол е 35 кв и 12ка Панасоник се справя чудесно Simple Smile 1 етаж, отвсякъде изолация (вкл. и на пода).

Нещо съм се объркал, че е 38 квадрата май... Идеята за Fuji Electric LMC остава, само че 12LMC. Може да погледнете и Panasonic 12PKE / 12PKE-3

Благодаря за поправката!
Виж целия пост
# 1 441
Привет! Явно тук е темата, където ще намеря съвет.
Предстои ни избор на климатик или радиатори Адакс.
Площа за отопление е 30-35кв., като стаите са преходни хол и спалня. Изложението е юг и на двете стаи има тераси,без изолация. Стаите са вътрешни, нямат външна стена. Дограмата е нова Саламандър, 5 камерна, троен стъклопакет (40мм) ка/б/енерг., профила е 78мм. Варианта е един климатик (15-ка) за двете стаи, който да бъде поставен в хола или 12-ка и един Адакс в спалнята. Изискванията, които имам са да е тих (двете тела), че на нашите е като трактор, топлината да е мека, да е икономичен и да не замръзва през зимата. С една дума нещо добро и на добра цена. При избора, на какво най вече да обърна внимание, предвид изискванията, които имам?
Благодаря!


Голямо умуване за тези климатици.
В крайна сметка се спряхме на Mitsubishi, но дилемата е кой от следните модели да е: Mitsubishi Heavy SRK35ZJ-S, Mitsubishi electric MSY-SF35VE и Mitsubishi electric MSZ GE35 VA?
Виж целия пост
# 1 442
Тук отговорът вече е ясен - Mitsubishi Heavy SRK35ZJ-S.
Виж целия пост
# 1 443
Много спешен въпрос- котлон на газ, никъде не е уточнено за каква газ става въпрос, марка Еуролукс, може ли да се свърже с природна газ, а не пропан- бутан  newsm78
Има ли нещо различно?
Виж целия пост
# 1 444
 raja_nikol,има разлика единствено в преходника. Ние сменихме бутилка газ с друг източник,и разликата е само в това.
Виж целия пост
# 1 445
raja_nikol,има разлика единствено в преходника. Ние сменихме бутилка газ с друг източник,и разликата е само в това.

Но в кашона на котлона няма за метан  Shocked Колко струват тия дюзи?
Виж целия пост
# 1 446
Имам нужда от съвет. От три години сме разведени с топлофикация и все отлагаме закупуването на климатик. Хола ни е голям- 28квадрата, югоизток. През зимата, когато има слънце, няма нужда от отопление. среден апартамент сме , на 8 етаж, над нас има още, с хубава дограма сме. Досега се отоплявахме с маслени радиатори, но ми се струва неефективно. Какъв климатик да търся най-добър за мен в съотношение цена-качество?

За тези квадрати ще трябва яка машина, поне 14, че и нагоре евентуално. Този със сигурност ще се справи http://klimaonline.bg/stenni-invertorni/138-fuji-electric-rsg-14lmca.html , но не знаем колко сте готови да отделите за климатик...
Ето и Mitsubishi - http://klimaonline.bg/stenni-invertorni/147-mitsubishi-electric-msz-sf35ve.html
Нашият хол е 35 кв и 12ка Панасоник се справя чудесно Simple Smile 1 етаж, отвсякъде изолация (вкл. и на пода).

Нещо съм се объркал, че е 38 квадрата май... Идеята за Fuji Electric LMC остава, само че 12LMC. Може да погледнете и Panasonic 12PKE / 12PKE-3

Благодаря за поправката!
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 447
Тук отговорът вече е ясен - Mitsubishi Heavy SRK35ZJ-S.

Не бих казала...  Stop
Иначе другите 2 предложения са съответно от 2012 и от 2013та г.
Та на база опита от 1 зима и техн. параметри, най-доброто от тези 3 предложения е:
Mitsubishi electric MSZ GE35 VA
хайде действай Wink

А 28м2 с 12ка климатик не може да се топлят надеждно и ефективно. Кой така смело ви лъже? Ще платите една камара парици, а като нищо ще мръзнете при минусови Т.
Виж целия пост
# 1 448
По тези магазини виждали ли сте блендери?  Whistling
Виж целия пост
# 1 449
Здравейте,
предстои ми да си сменя пералнята, но не знам каква да си купя.
Бихте ли ми препоръчали някоя от която сте доволни, мисля че бих искала и да е безшумна.
Виж целия пост
# 1 450
Може ли мнение за този климатик http://vimax.bg/productv/6958/invertoren-klimatik-toshiba-ras137 … sav-e3-avant.html. Трябва ми за отопление на 24 кв.м хол, с външна изолация и нова дограма.
Виж целия пост
# 1 451
По тези магазини виждали ли сте блендери?  Whistling

И аз съм на тази вълна, в сайта на Технополис си харесах Gorenie /никога не съм обичала тази марка, около 110 лв, дали ще е надежден  newsm78 600 вата пише, че старото ми Сингерче сдаде багажа, то беше 300 май и всичко си режеше чудесно  Confused
Виж целия пост
# 1 452
Аз имам това http://shopping.bg/elite-super-tih-mini-asistent-ps-340 и съм супер доволна! Само че преди около година беше към 40 лв. Препоръчвам го.
Виж целия пост
# 1 453
Ох, ужас, черна серия.....както си переше пералнята, и като започна да центрофигура се чу едно ужасно чаткане  Sick, явно е лагер, много силно се чуваше, че и ми замириса нещо кофти  Confused
Сега ме е страх да я пусна пак да пробвам.....
Миялната тече, блендера замина.....ужас ви казвам  Cry
Виж целия пост
# 1 454
Тук отговорът вече е ясен - Mitsubishi Heavy SRK35ZJ-S.

Не бих казала...  Stop
Иначе другите 2 предложения са съответно от 2012 и от 2013та г.
Та на база опита от 1 зима и техн. параметри, най-доброто от тези 3 предложения е:
Mitsubishi electric MSZ GE35 VA
хайде действай Wink

А 28м2 с 12ка климатик не може да се топлят надеждно и ефективно. Кой така смело ви лъже? Ще платите една камара парици, а като нищо ще мръзнете при минусови Т.
Малко късничко, поръчахме вече Хевита, във вторник ще ни ги монтират. Дано не се разочаровам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия