Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 54-та тема

  • 144 877
  • 728
# 555
labrex , яйчените гнезда изглеждат разкошно.
viara.an , може ли една сърмичка, страшно вкусно изглеждат.
mari_eta, да ти е жив и здрав рожденика.

Аз бързам да се похваля с торта Добуш по рецепта на АЕЛИС. И тук пак благодарности за рецептата  bouquet



и един кекс, който изкочи от формата

 и парче

Вечерята, малко по - късно , ако става за снимане Sick
Виж целия пост
# 556




Днес тук пак ухае на вкусотии!  smile3501 на всички кулинарки - справили сте се перфектно!
Днес си копнах доста идеи! Благодаря, че ви има!

Марулка, честит празник! Тортата ти е една приказка!

Днес у нас е ден на Доматите.....
- супа с пресечено яйце


- яйца в дом.сос - по рецепта на....(не помня чия), но огромни благодарности   bouquet


За десерт - палачинки със шоколад


Забравих да спомена, че динените резенчета на Мама Цоцоланка ( много красиви) ме върнаха в детството ми, когато имаше на пазара жълти дини с черни семки......
Виж целия пост
# 557

- яйца в дом.сос - по рецепта на....(не помня чия), но огромни благодарности   bouquet

Рени, радвам се, че са ви харесали яйчицата.   bouquet /Рецептата е моя - врме за реклама/Wink
Виж целия пост
# 558
здравейте,идвам да ви почерпя макар и виртуално по случай рождения ден на баща ми с торта Трюфел с която се борих два дена  Laughing.                  Ставам разногледа от разнообразните ви и красиви ястия,шапка ви свалям на всички.
Виж целия пост
# 559
здравейте,идвам да ви почерпя макар и виртуално по случай рождения ден на баща ми с торта Трюфел с която се борих два дена  :lol

ИВКА, не знам колко си се борила, но си абсолютен победител! Тортата е страхотна!  chef  bouquet Да ти е жив и здрав баща ти! Hug
Виж целия пост
# 560
здравейте,идвам да ви почерпя макар и виртуално по случай рождения ден на баща ми с торта Трюфел с която се борих два дена  :lol

ИВКА, не знам колко си се борила, но си абсолютен победител! Тортата е страхотна!  chef  bouquet Да ти е жив и здрав баща ти! Hug
Много си мила благодаря ти.
Виж целия пост
# 561
@ИВКА@, чудно си се преборила, тортата е уникална. Да е жив и здрав рожденикът . Grinning
Виж целия пост
# 562
При нас качамак и домашна пастърма.



Виж целия пост
# 563
marulka_s,честит празник!Прекрасна торта! bowuu
mari_eta,здраве и късмет за рожденника
@ИВКА@,поздравления за тортата и на рожденника
Neli4ka,оригинални  "Спаначени кюфтета със шапка"
LoisHeart Eyes
labrex, чудесни предложения  Hug
кафе със сметана, svetlane, bliznacite2004, viara.an, Мама Цоцоланка, Цецето, много вкусно у вас  Naughty
didibu,невероятно меню  Hug
Дес,много закачливи мъфинки   Simple Smile
Леля Ог,сърдечни благодарност за това,че се довери и сподели резултата.правила си се отлично.Поздравления!   bouquet
Виж целия пост
# 564
Момичета, такива неща сте показали, че намам думи!  bouquet

Мариета, Ивка, тортите са ви умопомрачаващи, направо... Hug  bouquet Да са ви живи и здрави рожденниците!

Дидибу, много красива снимка и вкусна супичка Simple Smile
Ако не се лъжа искаше да споделя рецептата за домашния оцет, аз още не съм направила, но взех рецептата и я споделям, много е лесно, а оцета е невероятен, ще направя със сигурност! Peace

Ябълков оцет
Виж целия пост
# 565
Тортите са ви разкошни  Flutter
От миналия ден :

И от снощи:
-пилешка супа
- пилешки филенца със картофи, лук ,кисели краставички и сметанка в гърне

Виж целия пост
# 566
Много красиви неща Party, не трябваше да влизам тук, до обяда ми има още 1/2 час  Close ...
Пети, много ти е красива пастърмата, не я намерих в твоите рецепти, как я правиш, нещо специално слагаш ли за да е такава червенка  Mr. Green   bouquet ?
Виж целия пост
# 567

Ще умилостивяваме Св.Варвара (и шарките) тая вечер с леща и питка. Laughing



Виж целия пост
# 568
Много красиви неща Party, не трябваше да влизам тук, до обяда ми има още 1/2 час  Close ...
Пети, много ти е красива пастърмата, не я намерих в твоите рецепти, как я правиш, нещо специално слагаш ли за да е такава червенка  Mr. Green   bouquet ?
Ели пастърмата я правих по рецептата на Пепчо.

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,825.msg9373.html#msg9373

Моята е свинска ,не съм я овалвала в никакви подправки.А защо е станала така червена не знам.
Виж целия пост
# 569
Мерси  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия