Бременност; Бременни - Бързи въпроси и отговори - 5

  • 53 588
  • 742
# 330
Това не е Т за която да се притесняваш,но за твое успокоение можеш да попиташ наблюдаващия те гинеколог.
Виж целия пост
# 331
Здравейте  bouquet
Вчера цяля вечер и почти цяла  нощ имах доста силни болки в кръстта, бяха обаче по скоро тъпи, не беше остра болка, както се е случвало да ме боли при неправилна и неудобна поза. Дали това е предвестник на наближаващо раждане  Rolling Eyes
И друго се чудя... в каква поза да засичам контракцийте? Докато съм седнала или права винаги ми е твърд корема, по гръб знам че не трябва да се лежи, тъй че остава само варинат - на страни, обаче дали ще мога добре да ги усетя докато съм легнала настрани  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 332
Здравейте  bouquet
Вчера цяля вечер и почти цяла  нощ имах доста силни болки в кръстта, бяха обаче по скоро тъпи, не беше остра болка, както се е случвало да ме боли при неправилна и неудобна поза. Дали това е предвестник на наближаващо раждане  Rolling Eyes
И друго се чудя... в каква поза да засичам контракцийте? Докато съм седнала или права винаги ми е твърд корема, по гръб знам че не трябва да се лежи, тъй че остава само варинат - на страни, обаче дали ще мога добре да ги усетя докато съм легнала настрани  Rolling Eyes


Даааа, наближава. Grinning
 Не се безпокой ще ги усетиш, в каквато и поза да си.  Peace
Леко раждане и здраво бебче!  bouquet
Виж целия пост
# 333
Ох, Герганче, от цял месец съм с подобни болки... И няма, и няма бебе  Tired За контракциите няма значение- ако са истинските, няма как да ги сбъркаш, ако ще и на челна стойка да си  Laughing
Виж целия пост
# 334
Герганчето , Тарталета , леко раждане  Grinning !
Виж целия пост
# 335
мен ме боли таза и днес цял ден ми е схванат крака.Сигурно е от тежестта на корема  newsm78 надявам се да ми мине че не съм се наспивала от няколко дни
Виж целия пост
# 336
Ох, Герганче, от цял месец съм с подобни болки... И няма, и няма бебе  Tired За контракциите няма значение- ако са истинските, няма как да ги сбъркаш, ако ще и на челна стойка да си  Laughing

Ох и аз си чакам, хем ми се иска да се почва, хем снощи като си помислих че се почва нещо ме хвана шубето  Grinning
А относно контракцийте все съм мислела че това е толкова естествено и че никога няма да задам въпроса как да си ги отчитам, но ето че се замислих  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 337
Ох, хващам се, че завиждам на раждащите  Laughing
Леки раждания!  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 338
Здравейте! Искам да попитам чувствали ли сте се подути( в корема) на 1 месец от бремеността? Усещам някаква тежест в корема,а и съм подута там?
Виж целия пост
# 339
Здравейте! Искам да попитам чувствали ли сте се подути( в корема) на 1 месец от бремеността? Усещам някаква тежест в корема,а и съм подута там?

Да, аз още преди да видя двете чертички се чувствах подута, все едно корем ми беше пълен с нещо. Grinning
Виж целия пост
# 340
а възможно ли е във втората седмица да съм още така. аз съм слаба по начало (45 кг), а по корема все едно с в 4 месец Simple Smile, а иначе тестовете вссе още показват отрицателни резултати Sad а цикълът ми е много нередовен (12.09, 24.11, а сега още го чакам). а тестовете ми за овулация показаха че около 22-ри съм в овулация (уж). а бебеправихме. (имам и затруднение с това,защото мъжът ми е командировка и се виждаме само за една седмица . дали е възможно......
Виж целия пост
# 341
а възможно ли е във втората седмица да съм още така. аз съм слаба по начало (45 кг), а по корема все едно с в 4 месец Simple Smile, а иначе тестовете вссе още показват отрицателни резултати Sad а цикълът ми е много нередовен (12.09, 24.11, а сега още го чакам). а тестовете ми за овулация показаха че около 22-ри съм в овулация (уж). а бебеправихме. (имам и затруднение с това,защото мъжът ми е командировка и се виждаме само за една седмица . дали е възможно......

Със сигурност подутия корем не е симптом за диагностициране на ранна бременност  Wink 
Иначе -да, моя също се побуваше (от газове, не от бебе)  Wink
Виж целия пост
# 342
офффф Искам да съм бременна. Много е кофти, ако бяхме постоянно заедно щеше да стане,а сега неможем да се улучим по овулацията Sad
Виж целия пост
# 343
офффф Искам да съм бременна. Много е кофти, ако бяхме постоянно заедно щеше да стане,а сега неможем да се улучим по овулацията Sad

Когато е писано и един път да правите секс ще стане :")
Виж целия пост
# 344
кажете ми как да си кача на профила лентичка с бременноста  fadein
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия