ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 261
  • 745
# 405
Мерси за подкрепата, момичета  Hug
След като в петък вечер и двете деца се влошиха - Стени го заболя ухо, Тони отново взе да вдига Т, в събота до обед беше някаква лудница с търсене на доктори.... като развитие на нещата сега на Тони й бием инжекции, а на Стени сменихме антибиотика. Но вече се подобряват, това е важното!

Трето дете .... не, мерси! Може, ако евентуално към 40-те ми години съм си надвила на масрафа, дето се вика.... и няма да го раждам, а ще си осиновя!
Виж целия пост
# 406
Елс и аз като теб , трето не мерси!
След като Гошо ходи 5 дни на градина от събота отново с Т при положение че последният му АБ беше преди 10 дни.Честито  , джи пи то каза че чувала нещо УНГ то каза че виждал ангина , довечера ще го заведа на педиатър да видим какво той вижда и на врачка да хвърли един боб да видим какво вещаят звездите  ooooh!
Трето ли  ?Само ако ми дадат готово изгледано  , неболедуващо , родено от друг  и с 6 цифрена банкова сметка , а да ако може да е момиче много грижовно , послушно и обичащо   Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 407

Трето ли  ?Само ако ми дадат готово изгледано  , неболедуващо , родено от друг  и с 6 цифрена банкова сметка , а да ако може да е момиче много грижовно , послушно и обичащо   Joy Joy Joy


хахахаха Joy Joy Joy
Зечи такова и в приказките няма .  Joy

Стискайте зъби девойки ,пролетта иде и гриповете би трябвало да изчезнат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 408
Ще дойдете на моята теория вие - третото - готово и отгледано. Ако не - има 2 по-големи да го отглеждат  Peace

Аз съм в някакво полуадекватно транс хипнотично състояние - зарината от работа, Боян - с температура (беше де, вече няма, киселината и злината, които се струят от мен тези дни лекуват всичко  Joy), в малкото свободно време - на лекции, отчаяна от безхаберите в градината на Маги въведох домашно училище (стартира в четвъртък с правене на мартеници, днес учихме писане на букви  ooooh!), чистене (готвенето го зарязах - ще ядат каквото си хванат и детска кухня за всички) и така 1 седмица вече  Sick Да живее РедБул-а и всякакви други форми на наркотици в кутийка под формата на енергийни напитки  Peace
Крепи ме само мисълта, че проклетата зима свършва и ще ходя на морееееееееееееееееееееееееееееее  Heart Eyes Идва ми да си опъна палатката в хола вече, толкова ми е мерак  Joy

Болните да оздравяват, майките - да си мислят за хубави работи (море, например  Whistling)
Виж целия пост
# 409
....................в малкото свободно време - на лекции, ................


Лекции?

.............Болните да оздравяват, майките - да си мислят за хубави работи (море, например  Whistling)..............

Това и правим! Оптимистично съм си поръчала два чифта бански от ла редут!
Виж целия пост
# 410
....................в малкото свободно време - на лекции, ................


Лекции?


Записах се на някаква магистратура по Право на ЕС в Софийския и за разлика от предишното ми обучение, на това ходя редовно, пиша в тетрадка и чета домашни. Ужас, толкова е нетипично за мен - едно време бях от тези, които пушеха в тоалетните, не ходиха лекции и преписваха като луди  Joy Остарявам, ей  Joy
Виж целия пост
# 411
Леле, пак типично в мой стил пропуснах такова важно събитие!
Вики, честита ти малка Принцеска!
Да е жива и здрава, много здраве и късмет и желая! Да е щастлива, да расте обичана и да радва всички ви!  Hug Hug Hug

Дани, честита ти бременност! Да е лека и безпроблемна
Бързо оздравяване на всички болни (като нас ooooh!)

Виж целия пост
# 412
Дани аз дали ти честитих бремеността? И на Вики забравих да каже ,че малката е неворятна !!!!!
Ама така е като сме все болни и влизам чета радвам ви се ама не ми се пише и после забравям . Hug  bouquet
Елс оздравяхте ли?
Виж целия пост
# 413
Правде, благодаря! Зечи ти май ми честити, ама  и да не си - не се притеснявай! Hug Как са децата твоите, а също и тези на Елси? Оздравяхте ли?  Hug
Виж целия пост
# 414
Още не смея да кажа, че сме здрави, но натам вървим.... този път наистина. Честно казано децата се усложниха заради лекарска грешка - педката просто не уцели правилния антибиотик, реши да ги лекува с някакъв по-слаб, как го реши не е ясно, като не им е правен тест, ама хайде.... И така явно просто сме си я отглеждали инфекцията няколко дни и при Стени развитието беше, че отиде и в ухото (слабо място му е), а при Тони се задълбочи в дробовете.
И както винаги става при вируси, аз удържам фронта докато децата са зле, а като вземат да се оправят, явно се отпускам и тогава ме хваща и мен... от вчера ми тече носа, а от тази сутрин и гърлото ми не е наред, ама поне знам какво е, та взимам мерки...
Виж целия пост
# 415
Оххх ужас Елси,единствено мога да ти пратя (((прегръдки)))Представям си колко е гадно и 2те ти деца да са болни  Sad

Правде
мерси мила!  Hug
Виж целия пост
# 416
Елс, Зечи, Правде, бързо оздравяване на децата Praynig.
Виж целия пост
# 417
Елси, и аз искрено ти съчувствам...вече ми се случи,но не стигнахме до антибиотик,слава Богу  Praynig
Изобщо тази част с двете деца, които си препредават вирусите, никак не е весела и лесна..поклон пред всички вас, които имате 2 и повече деца и се справяте повече от блестящо...Българката-майка, особено тази, живееща в България  Blush, е голяма мъченица! Всеки ден е такава борба и в работата с колеги и шефове, и с околната среда и с остарелите порядки, и с неуредиците, абе с всичко...Но пък от друга страна, Пачи завидно демонстрира, че може и да се забавляваме напук на всичко, но не знам как го прави, наистина! pachikrak, казвай бързо тайната рецепта!
Флашче, браво за геройството,че си лекуваш зъбите сега, аз не го направих овреме и сега имам мноооого да се отремонтирвам след тази бременност  Tired Cry Дори четох,че една такава инфекция на зъб може да доведе и като краен резултат до спукване на околоплодния мехур и изтичане на водите...четох по темата, тъй като така и не разбрах, защо и от коя от всички инфекции ми изтекоха водите толкова рано...Но слава Богу, че всичко завърши добре...
На всчики бременелки желая много по-приятни емоции!!  bouquet
Виж целия пост
# 418
И ние сме към болните,ивко калшля,добре,4е Т спадна и е по-ведър...Аман от болести... ooooh! Tired
Виж целия пост
# 419
Елс, бързо оздравяване на теб и децата!  Hug Правде, Весе - бързо оздравяване и на вас!  Hug
Mis-Demeanor - майка ми от невръстна ми повтаря, че общото здраве зависи до голяма степен от здравето на зъбите. Така се е впило това в мозъка ми, че смея ли да направя нещо различно от това да се грижа за зъбите си Laughing Що гадости изтърпях заради тези зъби ама няма как. Последно зъболекърят ми ми сервира, че трябва да вадя и горния мъдрец (долните два са извадени), защото тъй като няма срещуположен отдолу той расте още (в момента е с около два милиметръ по-дълъг от другите горни зъби) и в най-скоро щял да почне да травмира венеца долу, а тези травми съвсем не били безобидни и ако не се им се обърне внимание, може да доведат до рак. Освен това понеже е последен зъб не успявам добре да го почистя и вече има малък кариес. Не трябва да допускам кариеса да стане прекалено голям, защото имам горчив опит с единия долен мъдрец, който направи пулпит и при ваденете му болеше ужасно въпреки няколкото упойки. Пууууууу ама че зъбна пледоария му дръпнах  ooooh! Моля да ме извините  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия