ДЕКЕМВРИЙЧЕТА добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 71 261
  • 745
# 435
Хехехе, ние май не сме имали празник само за денят на майката  Rolling Eyes Баткото имаше тържество за 3ти март, а малката ще имат на 25 или 27 март - случаят ми е неизвестен  Mr. Green Най-вероятно пак са комбинирали първа пролет, денят на майката и още един Бог знае какво. Ама карай, важното е децата да се забавляват и да покажат какво са научили  Peace Отивам да се сръжавам с диванетата, станаха в 7:00 и в момента са във вихъра си  Mr. Green
Да се похваля - току що ми пристигна комплекта за правене на захарни цветя  newsm44 Безумно щастлива съм и отивам да творя тортичката си за 8ми
Приятне ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 436
споко,не е това,което си мислите Wink
Виж целия пост
# 437
споко,не е това,което си мислите Wink
Ти от къде знаеш какво си мислим Laughing
Виж целия пост
# 438
Добро утро и от нас!   bouquet
Аз чета, ама ме примързява да пиша, а и почти нямам време. Мъжа ми замина в командировка в Италия за две седмици и сега се гледаме със Сиси. Тя е добре като цяло. Беше свикнала с ДГ и си ходеше с желание. От две седмици обаче плаче като я водя. Та си пием хомеопатичното, което ни изписаха и чакаме резултат.
 Междувременно ми излезнаха резултатите от изследванията от ЖК. Резултата - била съм положителна за кетотела и имам много висока кръвна захар. Постреснах се леко, но после говорих с хомеопатичката ни и тя каза, че първото е поправимо с пиене на много течности, а за второто пак ще направя изследвания, след като предната вечер не хапвам нищо сладко, тъй като варирала много кръвната захар. Сега се наливам с вода и висна в тоалетната през десет минути и се опитвам да се въздържам от сладкото, което ми е трудно, защото явно забранения плод е най-желан.
Мише - чакаме да видим тортата и ще се опитаме да гледаме на нея като произведение на изкуството, а не като обект за изяждане.  Simple Smile
Веси - държиш ни тука в напрежение и ни гледаш сеира  Hug
Приятен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 439
Знам аз Тане Wink
Виж целия пост
# 440
Веси, вземи драсни на всички по едно ЛС, да не ни държиш така в невидение Mr. Green
Виж целия пост
# 441
А пък аз знааааам....  smile3534
Нали знаете - почукай и ще ти се отвори! Та като видна клюкарка bowuu питах и ми се отговори! Wink
Виж целия пост
# 442
Признавам си ,че си помислих точно това Rolling Eyes , но сега се двоумя между два варианта, но каквото и да е щом е повод за радост , да ви е честито  bouquet
Виж целия пост
# 443
Чакам на лични инфо, щото така не може да се работи  Mr. Green
Предвалително честитя, но искам подробности  Peace
Виж целия пост
# 444
и аз чакам на лични Веси  Heart Eyes

аз да си покажа последната измъчена торта

http://darkssyget.multiply.com/photos/album/24##photo=29
Виж целия пост
# 445
Честит празник мамчета! Много обичани и щастливи да сте! Hug

[/b]
Виж целия пост
# 446
Честит 8-ми март, скъпи дами! Бъдете здрави, щастливи и обичани!


Краси - тортата е шедьовър! Толкова много дребни детайли, как имаш търпение  Hug Много ти се възхищавам!

Веси - ако може и на мен на лични Hug Честито предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 447
Ауууу Веси  ,може ли и аз да знам . Simple Smile
Кофти че те четат и сега трябва да си подаваме бележки под масата  Confused

Честит 8ми Март и от мен мамчета,да си изкарате страхотно празника!   bouquet
Виж целия пост
# 448
Честит празник дами!!!!!!!
Някой от знаещите да ми подскаже на лични то така не става!Елс!?!?
Виж целия пост
# 449
Лейдис, честит празник   bouquet

Забравих да се похваля, че Боян проходи преди 1 седмица newsm44  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия