Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 22 367
  • 730
# 165
БубаД честит имен ден и на теб и рожден ден на мъжа ти! Да сте здрави и много да се обичате и  слушате!  bouquet
Виж целия пост
# 166
Много поводи и празници в нашата тема  Hug

BubaD честито и от мен   bouquet,много семейно щастие и само хубави моменти  Hug
Виж целия пост
# 167
ЗАТРУПА НИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!  cold

Виж целия пост
# 168
Мани!
Никво излизане преди март  Nature Snowman
Виж целия пост
# 169
А пък аз се кефя,сега впрягам шейната и сме на вън с Паола  Crazy
Виж целия пост
# 170
Малко нови снимки от нас  Hug
http://www.flickr.com/photos/41989265@N06/
Виж целия пост
# 171
ей на тая е супер  Hug Hug Hug
http://www.flickr.com/photos/41989265@N06/4194178329/
Виж целия пост
# 172
уф, много ми студено за шейна, ще ми замръзне цифката  ooooh!

АМАНИТА, ама много сте на фйешан бе! цяло ревю на шапки! много е сладък Габо  Flutter
Виж целия пост
# 173
Адаш я кажи от къде сте взели костюмчето с еленчето,че вчера забравих да те питам  Simple Smile
Виж целия пост
# 174
от ПЛЮС, само за 9.99; имаше и на снежен човек, ама на мен не ми хареса  Peace
по принцип трябва да има и червено с дядо мраз на главата, но нямаше изобщо в наличност.
Виж целия пост
# 175
Честита Принцеса на ЕЛИ  Hug Да е жива и здрава и много да ви радва  Hug

Стрелец  Mr. Green
Виж целия пост
# 176
Buba, честит празник !Разбирайте се и се обичайте с половинката!

 И нас ни "затрупа " през нощта.В 12 излязохме със шейничката , но като се прибирахме към 2,30 по улицата на много места се виждаше асфалта вече  Cry А как искам сняг като едно време- като мине снегорина и натрупа преспи по тротоарите по-високи от човек!
Ето го и моето човече, украсява елхата Wink

Виж целия пост
# 177
Ей Аманита много сте модерни хайде и ние да се изтипосаме Wink
Виж целия пост
# 178
Привет

Бубе,честит имен ден на теб и честит рожден ден на мъжа ти на патерица.  bouquet
Честито и на другите именници от вчера.

Много хубави снимки видях. Heart Eyes

Ето и от нас две снимки: http://media.snimka.bg/5104/016463877-big.jpg , http://media.snimka.bg/5104/016463880-big.jpg

Аз в сряда ходих на лекар и диагнозата ми е диабет 2-ри тип.Изписаха ми хапчета,които да ги пия 6 месеца,а сладкото и тестеното трябва да ги ограничавам цял живот,най - много 2-3 филия пълнозърнест хляб на ден,както и да наблягам на зеленчуци,защото плодове може най-много 3-ри на ден.

За зодиите аз съм рак,а мъжа ми Лъв
Виж целия пост
# 179
Стели, много съжалявам за тая диагноза.Сигурна ли е? Кой я постави?
Много красив момък си имаш, че и талантив  Heart Eyes
Миме, и вашата принцеса е страхотна!
Рони  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия