Подарък Дядо Коледа ще донесе и на ВИДИНското хлапе!

  • 22 368
  • 730
# 210
ооо да 2 часа се редиш на касата за да плащаш  ooooh!
Виж целия пост
# 211
ами нов е ПЛЮС, почивен ден, но работен, по обед... нормално да е бутаница. ние като бяхме в 20ч. и то в деня на откриването, много бързо минахме, работеха всички каси. направи ми впечатление, че в Пикадили чакам повече, там все някоя каса не работи  Tired

аа поотопли се, -8 е сега  Crazy
Виж целия пост
# 212

аа поотопли се, -8 е сега  Crazy


ooo направо на плаж  smile3534
Виж целия пост
# 213
Рони аз доколкото знам завеждащ детското отделение е Филипов, а Василев е бил преди него завеждащ.
Виж целия пост
# 214
Рони аз доколкото знам завеждащ детското отделение е Филипов, а Василев е бил преди него завеждащ.

О да да може и да бъркам,поне като го избирах той беше завеждащия,сега вече може да е сменен  Peace,не че е от значение кой е завеждащия де,за мен Василев е най-добрия специалист в града ни,но това е мое мнение и не го натрапвам на никого  Peace
Виж целия пост
# 215
На мен и мъжа ми понеже Мушанов ни е личен лекар и съответно и той е лекар и на малката понеже е и педиатър, но аз също съм много доволна от Василев, а от Филипов не.
Виж целия пост
# 216
Е не знам,колкото и да е студено вън,ама си обичам зимата,толкова е красиво,като в приказка,обожавам да вали така на "парцали" ние да сме си семейно вкъщи,и климатика на 30 градуса  Mr. Green
 ммм..приказка  Hug
Виж целия пост
# 217
Василев може ли да се избере за семеен лекар или поне за педиатьр на детето?
Виж целия пост
# 218
Василев може ли да се избере за семеен лекар или поне за педиатьр на детето?

Да той е педиатъра на Паола  Peace
Виж целия пост
# 219
Хелоооуууу  Mr. Green
Жива съм, добре съм, бебка също.  Mr. Green  От няколко часа сме си в къщи.
Много хубава ни е темата с тези сладури.  Hug Особено един Габко ми събра очите.  Heart Eyes
Аз бързам също да похваля Василев. Той е личен на Дидо, живот и здраве тези дни ще запишем и Рая.
Исках да пиша още много, но трябва да къпя Шошката. Като имам време ще дойда пак. Hug
И благодаря на всички за хубавите пожелания.  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 220
 Hug Hug Hug Браво! Че намери време и за нас  Mr. Green
Чакаме снимкииииии  smile3509
Добре дошли вкъщи! Като имаш време наминавай   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 221
Ели   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 222
Ели  Hug Hug Hug
Кьде се намира Василев?
Виж целия пост
# 223

Кьде се намира Василев?

До военното,преглежда вторник,четвъртък и събота от 8 до 12  Peace
Виж целия пост
# 224
Добър вечер

Ели,добре се завърнала. HugЧакаме снимки на малката принцеса.

Бубе,в понеделник съм и на друг лекар да видим какво ще каже и той.

Ние днес купихме най-накрая подаръци на Илия за Коледа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия