[/quote] Eлемаг, та Елемаг.
[/quote]
Кои са другите ?
Ясно е ,че морските дарове са пример ,обаче как ще поддържаш такива храни налични ? за напитките е ок, ами храната,транспорта на такива продукти ? то е ясно , че ти ще взимаш от друго място как ще се разчита на другите доставчици ? Много е тънък тоя момент

[/quote]
Кремена, на прима виста се сещам за "Храна от Боговете", верига мисля. Единият от магазините е на бул. Черни връх. Отказах се от тази идея, защото не е лъжица за моята уста. По-би вървяла за човек като съпруга ти, който е в час. Аз съм само потребител. А относно логистиката - не мислех да поддържам количества каквито и да било. Представях си го като
- Имате ли кило говорещи охлюви?
- Имаме.
- Я ми ги опаковайте и ще мина да ги взема.
Оттам насетне куриери и прочие. Но такъв вариант само ако вносителя / доставчика е в твоя град.
Абе много има да се мисли по това, но ако някой си хареса идеята, що пък да не я доизмисли.

на мен също
