Идеи за Бизнес-5

  • 82 846
  • 764
# 675
Връщам ви малко назад, но да отговоря.

[/quote] Eлемаг, та Елемаг.
[/quote]

Кои са другите ?
Ясно е ,че морските дарове са пример ,обаче как ще поддържаш такива храни налични ? за напитките е ок, ами храната,транспорта на такива продукти ? то е ясно , че ти ще взимаш от друго място как ще се разчита на другите доставчици ? Много е тънък тоя момент  Thinking
[/quote]
Кремена, на прима виста се сещам за "Храна от Боговете", верига мисля. Единият от магазините е на бул. Черни връх. Отказах се от тази идея, защото не е лъжица за моята уста. По-би вървяла за човек като съпруга ти, който е в час. Аз съм само потребител. А относно логистиката - не мислех да поддържам количества каквито и да било. Представях си го като
- Имате ли кило говорещи охлюви?
- Имаме.
- Я ми ги опаковайте и ще мина да ги взема.
Оттам насетне куриери и прочие. Но такъв вариант само ако вносителя / доставчика е в твоя град.
Абе много има да се мисли по това, но ако някой си хареса идеята, що пък да не я доизмисли. Simple Smile
Виж целия пост
# 676
A m b e r кажи му,че имаш вече потенциални клиенти Mr. Green Може и да се вдъхнови Grinning

Момичета,някоя от вас беше питала за Бизнес ангелите?Някой проверявал ли е как са нещата там,някакво подробно инфо да имате?
Виж целия пост
# 677

Оттам насетне куриери и прочие. Но такъв вариант само ако вносителя / доставчика е в твоя град.
Абе много има да се мисли по това, но ако някой си хареса идеята, що пък да не я доизмисли. Simple Smile

Абе мислена е да ти кажа  Simple Smile

Не знам дали си работила с доставчици на такъв тип стоки... Може би не си... Но на такива продукти количества не се поддържат постоянно- примерно зареждат един път седмично- по-редките риби( примерно) още по-рядко . Такива неща се пускат със заявка за доста дни напред. Та доставчика ,дори и в твоя град да е,пак не зависи всичко от него ( за пример давам Метро- зареждат прясна риба във вторник и петък -ако клиент ти я иска в неделя какво правим?! ) Манатарки поръчвам няколко дни по-рано,нищо ,че склада им е на метри от мен . За Агнешко - седмица по-рано, за да знам ,че като кажа ,че агнешкото ми е прясно да е точно такова,иначе замразено има и в супера .
 И това хич не са редки продукти .
Та на мнение съм,че бг консуматора не е дорасал още тая култура. Но може и да не съм права, дано някой ме опровергае.
Виж целия пост
# 678
Здравейте,
зачетох се в темата, та реших и аз да се обърна за съвет към вас.
Ще ми се да си отворя магазинче за ръчно изработени неща. 
Тъй ,като няма да имам физическата възможност да го  запълвам със стока сама ,ще предлагам ръчно изработени неща и от други хора. Само, че не знам как да намеря съмишленици
Виж целия пост
# 679
Като каза ръчно изработени неща, има един сайт, където хората могат да предлагат именно това: www.dawanda.com  Peace
Виж целия пост
# 680
Като каза ръчно изработени неща, има един сайт, където хората могат да предлагат именно това: www.dawanda.com  Peace
Благодаря ти, но аз искам реален магазин в който хората ще предлагат ръчно изработените си неща
Виж целия пост
# 681
Като каза ръчно изработени неща, има един сайт, където хората могат да предлагат именно това: www.dawanda.com  Peace
Благодаря ти, но аз искам реален магазин в който хората ще предлагат ръчно изработените си неща

Да, разбрах. Но можеш едновременно и в тази платформа да ги предлагаш, пък и за други потребители може да е интересено, за това го споменах  Peace
Виж целия пост
# 682
Здравейте. Ето ме и мен. Беше ми изключително приятно днес момичета. Надявам се срещите ни да станат традиция.
Виж целия пост
# 683
Здравейте. Ето ме и мен. Беше ми изключително приятно днес момичета. Надявам се срещите ни да станат традиция.

 newsm10 на мен също
Виж целия пост
# 684
Florina, преди години в една книга беше описано как една жена реализира тази идея. Тя си направи малко магазинче за подаръци изработени от различни хора . Който умее да майстори от близките и познатите й оставяше там своите творения за определен период от време (нещо като консигнация) - картини, бродерии, пластики, сувенири, съдове, малки мебели - всичко, за което можеш да се сетиш.
А че ще намериш съмишленици -  не се съмнявай. Ако отидеш в подфорум Хоби ще срещнеш много мами, които с готовност биха изработвали разни неща за твоето магазинче. От уста на уста ще се разчуе.
Виж целия пост
# 685
Има много такива хора.
Ние направихме портал з аръчна изработка.
Предполагам ще намериш и там партньори Simple Smile
Пиши ми ако искаш.

ПС в тази "платформа", се предлагат лично от автора обикновено Simple Smile
Виж целия пост
# 686
Здравейте и от мен. Кога ще е следващата среща на майчетата  в Русе? Приемате ли и нови мами при вас? Ще ми  е приятно да се запознаем.
Виж целия пост
# 687
Здравейте и от мен. Кога ще е следващата среща на майчетата  в Русе? Приемате ли и нови мами при вас? Ще ми  е приятно да се запознаем.
че приемаме е ясно, но още не сме уговорили следващата среща
то ще се чуе Simple Smile
Виж целия пост
# 688
Искам само да кажа, че тази тема ме срещна с анн , която е много мил и предприемчив човек и с която се надявам да имаме успешни бизнес отношения.
Виж целия пост
# 689
verano azul , арт мама благодаря ви момичета  bouquet

Искам само да кажа, че тази тема ме срещна с анн , която е много мил и предприемчив човек и с която се надявам да имаме успешни бизнес отношения.

lady_Blu радвам се за вас и ви пожелавам успешен бизнес!  Надявам се и аз да срещна подходящите  хора
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия