Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Мога ли да изправя косата си отново утре след като я напръсках с лак за коса?
Как да използвам себорал за премахване на пъпки по главата?
Как да премахнете маската с тривитаминол и маслата от косата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Мога ли да изправя косата си отново утре след като я напръсках с лак за коса?
Използването на лак за коса преди изправяне с преса не представлява риск от запалване на косата. Въпреки това, фризьорите обикновено препоръчват избягването на стилизиращи продукти като лак преди изправяне, за да се запази здравето на косата. Лакът може да бъде по-кофтен от пяната, но не е опасност за запалване или експлозия. Важно е да не става навик да се използва лак за коса преди изправяне, за да се запази здравето на косата.
-
Как да използвам себорал за премахване на пъпки по главата?
Себоралът може да се прилага два пъти седмично, като се втрива в корените на косата след измиване и след това леко масажиране на скалпа. През първите две употреби някои хора може да изпитат лек дискомфорт по кожата на главата, но това обикновено преминава. Себоралът е известен със своята ефективност при премахване на пъпки по скалпа и борба с пърхота.
-
Как да премахнете маската с тривитаминол и маслата от косата?
Маската с тривитаминол и маслата могат да бъдат отстранени, като следвате тези стъпки: първо изплакнете косата, след това нанесете балсам. След това измийте косата с шампоан. След баня отново нанесете балсам и накрая използвайте кристали за по-лесно отстраняване и предотвратяване на електростатичен заряд върху косата.
-
Как да избера подходяща маша за коса?
-
Как мога да сведа до минимум щетите от изгоряла коса след използване на преса?
,колкото и да е полезно,тоя мирис не се търпи
/даже на Великден не ги ям/.
- след шампоана и балсама не усещам нищо ...
Много обичам да се ровя из нет-а за всякакви работи 
А някой мой познати си взимат най-тъмно кестенявия цвят и с него си правят черна косата, защото като вземат черна боя много им синее или червенее, а с тъмно кестенявото се получава много естествен черен цвят. Утре ще си мия косата и ще видя дали малко ще се поизмие боята и ако все още е много тъмна ще пробвам със кисело мляко и сода, или с домашния шампоан на Kryptonite, който е с жълтък и кисело мляко
аз съм обяснявала на чернокоска - понеже и аз обичам по-натурални неща се мия отвреме на време с домашна мацаница - бъркам си жълтък, кисело мляко, лимонов сок или от грейпфрут/портокал... такива разни неща (въпроса е да не го правиш като маските с масла и тн!!!) иии то става течност такава като шампоан.. мацаш, помасажираш по скалпа, ако не те домързява стоиш няколко минути и отмиваш - баш като шампоан си го ползваш!!
Да не би да е Лореал, защото аз се колабаех дали да не си взема точно този цвят, но ако става много тъмно, не го искам.
стоя вече повече от час и мисля да се къпя след малко, сега това ми е за първи път маска без масла, на има други мазни неща