Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 330
Честит рожден ден Ваня,
бъди винаги здрава и усмихната, щастието и късмета да те следват навсякъде.

Някои говорят за свършване на сесията - при нас утре ни е първия изпит Аналитична геометрия стискайте палци на госпоицата - че това не и е от любимите предмети.
Виж целия пост
# 331
Благодаря ви ,мили дами! Hug Flutter

Успех на всички ,девойки и младежи на изпитите! Heart Eyes

Една почерпка от мен:
Виж целия пост
# 332
Ммм, почерпка значи, не отказвам  Party
Ваня, мерси! newsm51
Виж целия пост
# 333
Ванюшка , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! bdbaloni happy bd bdbaloni
Пожелавам ти много здраве , много късмет и много спокойствие! Бъди все така усмихната и позитивна ! Вярвам , че скоро ще сбъднеш и най- голямото си желание ! Praynig Praynig Praynig
Пък и знаеш с какво да почерпиш  Wink - любимите ми нещица ! Peace
Виж целия пост
# 334


Ванюшка, приеми този виртуален ,слънчев букет от мен за рождения си ден! Бъди все така слънчева, силна и целеустремена за да даваш топлина на близките си и да огряваш дена им!   Hug
Виж целия пост
# 335
Ванче , жива и здрава да си мила  newsm51

" Тези, които носят светлина на другите, никога не остават на тъмно.“ Джеймс Матю Бари
Виж целия пост
# 336


Поръси дните с малко захар за сладост и малко сол за вкус!
Не прекалявай с черния пипер, макар че и без него не може!
Поливай живота обилно с червено вино,
овкусено със ситни резънчета ябълка и щипка канела!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВАНЯ  Hug

Виж целия пост
# 337
Честит рожден ден, Ваня! Желая ти всичкото щастие на света, много радост и сбъднати мечти!  bouquet
Виж целия пост
# 338
Ваня, честит рожден ден!  bouquet  bouquet
Здраве и късмет на семейството ти! Simple Smile
Виж целия пост
# 339
Лелеее,колко рожденнички съм пропуснала! EmbarassedДа сте живи и здрави,момичета!Когато сърцата са млади,бръчките по лицата не личат.  bouquet
Виж целия пост
# 340
Привет,от мен с година вече по мъдра! Mr. Green

Днес уж училищата тук не работят поради много ниските температури,а се обадиха ,че ще имат уроци по курса.Само с намалено време -от 12.00 до 16.00
Милата Петя изобщо не й се излизаше ,сутринта намръзна ,ходихме до невролога.Нямаше как ,неотложна задачка! Confused
Но все пак тръгна.

Някой да знае къде зачезна Мерипопинз!
Виж целия пост
# 341
Мери  я мярнах в темата "Събирам забравени жестове"  Grinning Май сватосваше юнака  Laughing
Ваня, как изкара рождения ден?  Hug
Виж целия пост
# 342
За рождения ден ,дойдоха приятели за по кафенце ,че студа ги е уплашил.Но пък поздравите ,както и за имения ден валяха! Blush

Тази вечер разговарях с преподавателката от курса ,излезе разбрана жена и ми благодари ,че съм споделила проблемите ни!  bouquet
Виж целия пост
# 343
Момичета от София помагайте с инфо, че не сме запознати с ценовата политика на топлофикация Сф.
Дъщеря ми е шокирана от сумата която дължи за декември - при положение че е ползвала 10 -на дни и то в по голямата част само един радиатор - дължи 37 лв. това нормално ли е? Жилрището е от 45-50кв.м. Какви пари да приготвим за януари? И дали тази висока сметка е в резултат на новото стоителство докато има първоначални проби.
Виж целия пост
# 344
Имай в предвид такса мощност. Ние имаме 95лв за 110 кв.м, целия апартамент е топъл, но до 18-19 гр
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия