Здравейте,този вирус незнам подмина ли някого....уффф
Гушки за онези който още са под негово влияние. 
Еххх,като ви чета ,как ми се пътувааааа...вече виртуално в главата си имам куп,куп евентуални маршрути ,сега трябва да измислям как да се осъществят
.Призовавам и аз пролетта всяка сутрин
Марлелка,чакаме ви
с нетърпение на наша земя.За лъжите не съм забелязала за Арен поне не с цел...иначе фантазира усърдно.Последно след като гледа едно клипче на Меги с прескачащ препятствия кон..разказа подробно на дядо си как точно е ходил самият той и как е казвал на коня да прескача високо препятствията и как не се е страхувал ,че е на гърба му...така достоверно описа манежа,коня и ситуацията,че баща ми беше готов да ме скастри,че не се съобразявам с възръстта на детето и си правя някакви опасни експерименти

По принцип си е ранобуден ,но от две седмици става към 6ч .
Но мислено ще сме с вас
И нас ни е нападнало нещо и по ред на номерата, Кристи май започва да разрежда сополите, кака и и тя май се пооправя, но аз от снощи съм 


