А за секса със слаба жена?

  • 23 949
  • 157
# 135
Да си дойдем на думата  Laughing за мъжете значииииии  Wink какво точно да ги обсъждаме ?
Примерно колко е минимумът време за което да свърши един мъж ?
И също така - белъото на мъжете гледате ли го ?
Аз все си мисля , че ако видя нещо нелепо - примерно бели гащи  Mr. Green ще се смея много безобразно , ама до секс няма да си стигне ...
Друго какво ?
Освен , че съм вманиачена на тема синеоки мъже  Cry ...
Трети - случайно да си със сини очи ?
Виж целия пост
# 136
...свалят ли си чорапите, докато се сексят?...
Виж целия пост
# 137
За колко време един мъж може да свърши една жена без да ползва основния си помощник за това ?  Mr. Green
Мразя адски слаби мъже.
Анти-секси ми е и мъж с бели чорапи и сандали  Sick
Не бих могла да бъда със синеок мъж  Sick
Каква връзка има външността на мъжа с това какъв е в леглото ?
И,да можем да накараме един мъж да полудее без да прави нищо той в дадения момент,ама за мъжете май е малко по трудно.
Виж целия пост
# 138
- Кльощавите мадами обикновено са по широки и трябва да си търсиш ъгълче да си чегърташ

Това и един мой познат ми го е споделял като наблюдение. Аз като се замислих може да се обясни това много лесно - просто като се натрупват мазнини, те се натрупват и вътре в тялото, не само отвън, и така става по-тесничко. А тези, които нямат грам мазнини, им остават само разни кухини и нямат такова уплътнение - та има някаква логика.

А иначе темата май от самото начало тръгна в съвсем различна посока от зададената, просто защото почти няма мъже да коментират, а жените си говорят това, което им е интересно на тях..
По мои наблюдения от коментари на познати мъже - определено се захласват и заканват повече на манекенския тип момичета. И циците са голям фактор, но ако е по-едричка надолу жената веднага я отписват.  Та, за българския мъж, поне в повечето случаи, май слабичките жени му изглеждат по-секси. Но то и от филмите, от телевизията, и най-вече от порното - главно този модел се налага - така че не е много изненадващо това.
Виж целия пост
# 139
А що се отнася до мъжете....
Нито прекалено слаб, нито прекалено едър (това включва и дебел и мускулест) - Ок съм с умерено здрави мъже, ама тези, които са тип културисти са ми абсурдни и въобще не ме възбуждат, по-скоро ми се повдига и са ми смешни.  Ей този тип:
      Joy   Joy
Дебел мъж и аз не понасям, особено с тези с шкембенцата - не бих могла да си лега с такъв мъж. Много е важно за мен корема му да е стегнат и дупето също разбира се.
А за останалите външни фактори нямам определени изисквания - просто трябва да ми се подкосяват краката като ме погледне - това ми стига    Laughing   Laughing   Laughing
Виж целия пост
# 140
Не бих могла да бъда със синеок мъж  Sick
Верно ли бе , Пипче ?
Ама нищо , ще има повече за мен  Mr. Green
Пича на аватара ми не те ли кефи ? Обожавам такива мъже  Heart Eyes
Виж целия пост
# 141
Верно. Naughty
Мъжки сини очи направо могат да ме .... Sick
Изобщо ама изобщо не харесвам сини очи за мъж.
Давам ти ги всичките на тебе и дано не ми се налага да се боря с това Laughing

Хич не ме кефи тоя ,,пич,, ...
Виж целия пост
# 142
Синеок, ама да е с тъмна коса.
Виж целия пост
# 143
Трети - случайно да си със сини очи ?

С пъстри съм  Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Трети - случайно да си със сини очи ?

С пъстри съм  Simple Smile
Уфффф ... не че е лошо , ама ... фетиш са ми тези сини очи, какво да го правя  Laughing
Пъстри викаш  Thinking
Виж целия пост
# 145
Малко зелено и малко кафяво.
Виж целия пост
# 146
но и на онези, които искат да виждат големи неща да влизат в тесни места, пък то това доста мъже го харесват,
Тук пък си в голяма заблуда ooooh!,това няма нищо общо с дебелината на жената. Май не си бил с много жени,а Wink
Ти кое в думата "виждат" не разбра? Май не те гледат достатъчно, м?
Да обобщим - тези с манекенските размери, блондинки, обезкосмени като голи охлюви не се стараят изобщо, защото мъжете така или иначе им се лепят. Жените от обратния случай обаче дават всичко от себе си, защото не знаят дали няма да им е за последно.
Някой има ли да добави нещо?
Аз, аз! по-добре като гол охлюв, отколкото като лятна ливада... Mr. Green
Виж целия пост
# 147
Аз, аз! по-добре като гол охлюв, отколкото като лятна ливада... Mr. Green
..., или като ожъната нива ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 148
Аз, аз! по-добре като гол охлюв, отколкото като лятна ливада... Mr. Green
..., или като ожъната нива ...  Mr. Green


А така!
А вие с тези претенции, какво правите за жената до вас? Като искате тя да е обезкосмена, вие правите ли същото, епилирате ли се? Щото не на всяка й е приятно да гълта косми докато... сещате се!
Виж целия пост
# 149
Аз, аз! по-добре като гол охлюв, отколкото като лятна ливада... Mr. Green
..., или като ожъната нива ...  Mr. Green


А така!
А вие с тези претенции, какво правите за жената до вас? Като искате тя да е обезкосмена, вие правите ли същото, епилирате ли се? Щото не на всяка й е приятно да гълта косми докато... сещате се!

... или да я гъделичкат по носа, докато се старае да свърши нещо  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия