ПЛЕВЕН - 127

  • 24 346
  • 740
# 30
Тина,  Joy .
Виж целия пост
# 31


 Joy     Само питам   Crazy
Виж целия пост
# 32
Пламси,на размер 10/15 отговарят снимки 4х6 инча  Peace
Виж целия пост
# 33
Деси принципно те бъзикаме. Иначе недей спори, не ми се ще да изтощявам бремена жена. Wink

Дикси в наща държава всички са комунисти бе джанъм, кви са тия измислени партии. Grinning

Айс кви сто кила бе жена и ти като Нади сте вейки неземни! А без сладко се свиква още на третия ден.

Маргото чудесни новини айде стискаме ви палци. Hug

Не знам дали гледахте рубриката на Нана в "станция нова", обаче "Господари на ефира" ми наклониха внимание към тях -  http://www.vbox7.com/play:4572ac34   Laughing

Виж целия пост
# 34
Така, де, 6/4, обърках се.
Моите снимки са дошли, имам вече известие за тях в пощенската кутия, да си ги взема от централна поща  Confused

Помелото е отдавна на пазара. Грейпфурта ми харесва повече.

Деси, заключена е - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=462346.0
И сигурна съм, че материята не е чак толкова сложна, за да не я схванем, просто не сме се интересували  Wink
Виж целия пост
# 35
ГМО ме касае, но не ми се хаби енергия да споря с Бойко и Номадка. Линкове за четене и гледане по темата бол, включително и във ФБ съм пуснала - ако някой се интересува. Повечето неща, които сте писали не са съвсем така, но е разбираемо, материята е сложна и хората бъркат понятията.

Именно. Повечето линкове са тип "художествено творчество и бродерия" Wink Материята е сложна и освен празни приказки е хубаво да има и линкове към сериозни източници. Но си права за енергията. И без това нищо конкретно няма.

Знаеш ли за кръговете на знанието и пространството на незнанието  smile3523

Що пък реши, че спора е с теб  newsm78
Виж целия пост
# 36
Да се изкажа и аз по една от високоинтелектуалните теми  Simple Smile А именно за Благой Confused С изумление прочитам в нета, че много хора намират въпросната Лияна, с която се е хванал за "много красива".

Прилагам снимка:

http://www.bliasak.bg/news/p3_4750_0.html

За мен Лияна е тотално не мой тип, за облеклото да не говорим. Ужас пълен. Явно въпросния Благой тотално се е побъркал. Дано приятелката му успее да го преодолее по-бързо и това е.

А тук: Лияна се опитва да се скрие:  Shocked Като че ли е възможно някой друг да се разхожда с подобна прическа  Laughing http://life.dir.bg/2010/01/14/gallery5693389_2.html
Виж целия пост
# 37
Поръчах си и аз снимки.
Ако някой иска да си разменим покани, да пише. Crazy
Нали това е начинът да си поръчам още безплатни?

Помело ядяхме като разпрани в Канада. Тук си купувахме, ама не бяха съвсем като тамошните /тамошните им са внос от Виетнам/, зелени са.

Желева се изложи яко. Не я харесвам и мисля, че няма място като ЕК.
Първанова и тя... Confused
Тоз Благой и тази Лияна... не съм в час с клюката въобще. Сега се информирах от постинга на Теси.
Виж целия пост
# 38
То таз клюка и да я пропуснеш не е голяма загуба  Crazy  Laughing
Виж целия пост
# 39
Здрасти, Теси! Липсваше нещо...
Цитат
Не знам дали гледахте рубриката на Нана в "станция нова"
Гледах, гледах. Тези тризначки ме утрепаха с правата лопата за кой ли път... Mr. Green
Мноо глъми. ooooh!
Виж целия пост
# 40
Тесс, ако намериш линк да видя  бъдещата майка на детето му  Grinning
Иначе тази сега я видях. Не ми харесва. А Благой ми е красавец.
Виж целия пост
# 41
Не е лоша мацката. А пък жени да говорят за жени  hahaha Моля ви дами. "Коя? Тая ли ма? Ти не видиш ли къф е боклук!!! Малееее, как можа да кажеш, че е хубава? Ама това ли ти е критерия за хубост? Таз кокошка? Ама разбира се, че като видя някоя красива жена ще кажа - евала! Хубавото си е хубаво и не мога  да не го кажа, ама баш тая крава... Недей така, мислех, че имаш вкус! Как можа да кажеш изобщо, че е хубава. А пък ако знаеш и колко е тъпааа. Ужас ти казвам! Слушала съм я специално, но не, че я харесвам, защото е обида да харесваш такава тъпа селянка!!!" и т.н.  smile3534
Виж целия пост
# 42
Е, Фтал, ти ме уби, ами с какво иначе ще си чешем езиците, че да не ви досаждаме вечер в къщи с глупости... newsm62 smile3534

Благодаря на всички за пожеланията. От вашите уста в божиите уши! (нали така се казваше)
Виж целия пост
# 43
Нищо не казвате за ГОЛЕМИЯ финал на Перла...или не гледате турски сериали  Laughing. Не го следях редовно, защото по това време оправям Светли да ляга, но ми се щеше да гледам така рекламирания от три дни насам финал, но не можах...докато Светли заспа той свърши  Laughing
Виж целия пост
# 44
Нещо изоставам от клюката.Кой е Благой? Crazy Blush
Бенсън,поръчах го от американския амазон посредством Ломбард.Което доста ще оскъпи крайната цена,ама няма друг начин.Тамън си помисля,че вече нямам нужда от нищо в кухнята и то все се яви нещо. Laughing
Гледах финала на Перла,хареса ми,както и филма като цяло.Обичам такива любовно-романтично-драматични филми.
Новините на турски език ме дразнят.
Желева също ме дразни,голяма излагация,но на Първанова е двойна излагацията.А я харесвах Първанова....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия