АКНЕ И РОАКУТАН

  • 166 336
  • 760
# 300
Така и направих, от Рош казаха, че очакват доставки най най-рано средата на октомври. Хич не ми се иска да отлагам и да бавя нещата затова май ще търся алтернативни начини за снабдяване - все пак ако на някого му попадне такъв да сподели. Благодаря
Виж целия пост
# 301
Така и направих, от Рош казаха, че очакват доставки най най-рано средата на октомври. Хич не ми се иска да отлагам и да бавя нещата затова май ще търся алтернативни начини за снабдяване - все пак ако на някого му попадне такъв да сподели. Благодаря

Разгледай назад темите Румъния, Турция и Гърция.
Виж целия пост
# 302
Да видях, че е споменато. По-скоро търсех някакво конкретно място или човек който да ми го изпрати - нещо такова,тъй като нямам познати в чужбина. Казаха ми, че би трябвало да го има във всички страни от европейския съюз, дори и много по-евтино, което не ме учудва. За момента просто няма как да си го набавя по "нормалния" начин, а и нямам възможност да ходя специално до Гърция или Турция да си го купя. Информацията в темата е страшно полезна за пъпчовците и ще я следя ако все пак има някаква промяна.  : )
Виж целия пост
# 303
Здравейтееее, аз вчера приключих с пиенето на Роакутан и съм ссъпер. Е като момиче няма как да избягам от някои ежемесечни проблеми съпътствани от появата на някоя и друга пъпчица , но според мен това си е нещо нормално. Пожелавам успех на всички и искам да кажа на момичетата които го ползват  да не се мажат с нищо  защото ще забавят процеца на оздравяване (аз направих грешката да ползвам фон дьо тен като излизам понеже се срамувах и така не си помогнах особено. )Стискам палци на всички .
Виж целия пост
# 304
браво kukita83 радвам се за теб newsm44 имаш ли представа ако са останали дупчици от пъпките по кожата, как ще се процедира с тях след приключване на терапията с роакутана
на мен ми остава още седмица до навършването на 6 месеца откакто го пия Simple Smile и евентуално това ще е и финалът  Simple Smile ,но имам само 1 хапче а вече няма абсолютно никъде  Cry какво ще правя -нз...
Виж целия пост
# 305
браво kukita83 радвам се за теб newsm44 имаш ли представа ако са останали дупчици от пъпките по кожата, как ще се процедира с тях след приключване на терапията с роакутана
на мен ми остава още седмица до навършването на 6 месеца откакто го пия Simple Smile и евентуално това ще е и финалът  Simple Smile ,но имам само 1 хапче а вече няма абсолютно никъде  Cry какво ще правя -нз...

Синът ми също приключи 8 - месечно лечение с роакутан и сега ще продължи с терапия с лазер за премахване на белезите.
Виж целия пост
# 306
хора хелп моля помогнете ми никъде немога да намеря роакутана ,ако на някой му е останало след края на лечението си или знае от къде мога да купя нека сподели  Cry Cry Cry smile3547 smile3547
Виж целия пост
# 307
Мисля да започвам лечение с роакутан. Чувал съм най-различни мнения за това дали помага или не но искам да попитам нещо конкретно. Извадих от интернет по-специално от изпълнителна агенция по лекарствата информация за лекарството. Когато видях страничните ефекти се уплаших. Като се почне с ,,роакутан, изглежда, не уврежда спермата'' мине се през косопад, засилване на окосмяването, повишени чернодрогни ензими, ''пожълтяване на кожата или очите, чувство за умора.Това може да пъдат признаци за хепатит.'', ''Продължително главоболие, придружено с гадене, повръщане и промяна на зрението, включително замъглено виждане.Това може да са признаци за доброкачествена вътрешна хипертония.'',''слаба коремна болка, със или без кървава диария,гадене,повръщане'',анемия, възпаление на очите,може да доведе до диабет, по-високи нива на холестерол в кръвта и белтък или кръв в урината. Направо бях потресен като видях колко много неща може да причини това лекарство. Затова искам да питам някой който го е ползвал дали е имал всички или някой от тези странични ефекти и ако ги е имал колко време след лечението са се премахнали. Аз съм на 15 години около 70 кг. и 180 см.
Виж целия пост
# 308
 fenaa преди да се започне лечението и по време на лечението се правят изследвания. Дори синът ми го освободих от физическо, защото не трябва да има физически упражнения.
Виж целия пост
# 309
Рош България внесоха лекарството, има го по складовете вече, поръчайте си го от аптеките.
Виж целия пост
# 310
Здравейте,до няколко дни ще се реши дали ще започна лечение с роакутан.
Прочел съм всичко може би за лекарството. Доста големият ми проблем е ,че е доста скъпо,което не мога да си го позволя,особено ако трябва да го взимам от тук.
Пиша си в един форум в който се коментира лечение на акне само с роакутан и там админа ,който е на форума живее в германия и праща лекарството на доста хора които си го поръчат.
Ако искате разпитайте. Това е форума http://www.vtoromnenie.com/
Аз разпитах и от там могат да ми пратят роакутан 100 таблетки Х 20мг за 130лв. което е доста добре. Тук тази цена е за 30 хапчета ,а от германия за тези пари взимате 100 ...
Какво мислите по въпроса? Някой поръчвал ли си е ....
Виж целия пост
# 311
Аз го взех по 75 лв/30 броя от аптеки Ремедиум, но от Германия пак ще спестиш 120 лв за 100 таблетки. Стига да е същото лекарство, а не по-евтина алтернатива на друга фирма.
Виж целия пост
# 312
Здравейте,един приятел беше в атина ,накрах го да види каква е актуалната цена на роакутана там ,ако някой се интересува.

30х20мг  - 17.50 Евро
30х10мх - 12.50 Евро
Виж целия пост
# 313
Здравейте,доставиха ми роакутана на 21 т.е. Петък и още вечерта започнах да го пия.

2 пакетчета х 10 хапчета /10 мг/ = 20 лв

/Дозата ми е 2 хапчета сутрин и вечер.
70 кг/16г./мъж


Eто малко снимки за по-любопитните! Simple Smile

http://i.imgur.com/mV5WD.jpg
http://i.imgur.com/CegKV.jpg
http://i.imgur.com/VbM8y.jpg

Ето нещо за лекуващите се с роакутан в момента/малко да Ви надъхам Simple Smile /

http://www.acne.org/messageboard/Accutane-Gallery-t87675.html

Току що глътнах 2 хапчета с една чаша кисело мляко от село! Simple Smile
За странични ефекти е рано да говоря,защото го взимам от 1-2 дена на 1вия,2рия месец ще си проличи!Ще Ви държа в течение за такива работи. Simple Smile

Въпрос:
Снощи пих половин чаша бира + 2-3 цигари карелиа 100 , пречат ли тея глезотийки на действието на роакутана?
Виж целия пост
# 314
Въпрос:
Снощи пих половин чаша бира + 2-3 цигари карелиа 100 , пречат ли тея глезотийки на действието на роакутана?
Спирай веднага алкохола,защото може толкова лесно да ти прецака черния дроб,дори без да разбереш ! В никакъв случай не трябва да се пие алкохол,докато си на това лечение!! Страничните ефекти ще са двойно по-лоши !! Не те ли е предупредил дерматолога за алкохола ?  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия