Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 795
  • 706
# 180
Честито на Герганчето! Жива и здрава да е малката.  bouquet
Чакаме нея и Арвен да разказват и показват снимки на бебоциииии. Heart Eyes
Виж целия пост
# 181
ха добро утро  Hug
нещо взех да се излагам с "присъствието" в темата  Confused но не ми остава време, а като изтърва приказката и после да се обаждам ни в клин, ни в ръкав...

честити бебета в темата най-напред  newsm32 да са живи и здрави, да спят по мноооого и да слушат майките   bouquet

добре дошли и на новите мами bouquet (алегория, ама вие сте се оженили на моя рожден ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes )

каква среща на балкана, кога, къде, не разбрах... изпуснах тук нещо Embarassed
ако е като стане топло и зелено - задължително идем  Simple Smile ако е сега в снега.... ще си помисля  Mr. Green

лори, онзи ден зяпах снимките снежни - супер готино изглеждаше Simple Smile ако можех да се телепортирам в тая хижа за час-два, не бих отказала  Blush

у нас нищо ново, децата са в социалите заведения набухани, гледаме се и така

някой за цитросепт питаше, мои приятелки дават на децата, пък и на себе си, и са супер доволни
аз лично си карам с ехинацея за момента, когато се наложи

чао от мен сега, после пак   bouquet
Виж целия пост
# 182
арвен виждам те мила добре дошла мила разказвай как сте как е бебо   bouquet ти как си как мина всичко Heart Eyes
Виж целия пост
# 183
Здравейте майчета  Hug
Ние сме си вече вкъщи от вчера, но е трудна работата доста  EmbarassedНадявам се днес да намеря повече време и да разкажа как мина всичко. Видях че Герганчето е родила вчера. Аз като тръгвах и чух че ражда жена. Сигурно е била тя  Hug

Да е жива и здрава дъщеричката й, много послушна и красива. На нея бързо възстановяване   bouquet


Алегория аз живея в Мездра също  Peace Като започнем да излизаме с бебо може да се видим  Hug
Засега изчезвам
А, да бебчо се казва Иван и се роди 3550гр 50см, а баткото постоянно виси над него и иска да го взима  Crazy
До по-късно  Hug
Виж целия пост
# 184
Arven  Hug, добре завърнали се Simple Smile)
Един път да си влезеш в ритъм и ще видиш как няма да усетиш полета на времето Simple Smile) На мен ми трябваха 2 седмици ,  за да 'вляза в час' ...През 3 часа кърмене денонощно ..до преди 3 седмици, когато Кайо реши да поспива малко повечко  Mr. Green
Чакаме снимки на големия мъж Simple Smile)
Виж целия пост
# 185


                                 ГЕРИ,              ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА да ти е ЖИВА и ЗДРАВА!!!!


Виж целия пост
# 186
Честита дъщеричка Гери, да ви е жива и здрава и много да ви радва  Hug
Виж целия пост
# 187
Честита девойка на мама Гери!  bouquet
Да расте жива и здрава и много красива!
 Момичета знаели някоя от вас колко време трябва да мине след раждането за да се сложи спирала?
 Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 188
Честита дъщеричка, Герганче! Да расте здрава и умна девойка!

Тони, за Балкана е все още само план-нищо конкретно, но ще е като стане топличко-споко  Simple Smile

Belbey
, идея си нямам  newsm78
Виж целия пост
# 189
Честита девойка на мама Гери!  bouquet
Да расте жива и здрава и много красива!
 Момичета знаели някоя от вас колко време трябва да мине след раждането за да се сложи спирала?
 Благодаря предварително   bouquet
Мисля че трябва поне месец да е минало от раждането ,но едва ли повече                                                                                                Съни какво стана сложихте ли обички на малката
Виж целия пост
# 190
Честито момиченце Гери- да ти жива, здрава и послушна !

Ей голям студ- имам чувството,че от както съм във Враца не е било толкова студено. Седим си в къщи и не си показваме носовете навън, завиждам на всички които са на някакъв вид парно, котле, топлофикация и т.н. в тоя студ климатиците замръзнаха, още работят де, но дано от утре да се затопли поне мъничко чееее.
Комшийката отгоре реши да полива нейния с топла вода, представете си само за каква пързалка става въпрос на нашата тераса, беше успяла да улее на всякъде  Cry
Ей вчера бяха лепнали на входа бележка че на 1.02 ще има събрание в концертната зала, ще се обсъждат въпроси свързани с етажната собственост, задължения и така натък. Някой ще ходи ли?
Рони карам си на Дюкан- явно това си е моята диета, вече има резултат, а и на мен болката ми е, че вечеряме късно- към 8. Закуската почти винаги я пропускам, но вечерята не мога, свикнали сме да сядаме всички на масата, и ми трябва повече от воля за да устискам на системата, докато гледам как домочадието вечеря  Simple Smile
Лека вечер Hug
Виж целия пост
# 191
Хей,никакви ви няма ,къде се изгубихте,да ви не затрупа снега някъде,я в някое кафенце ,я в някое ресторантче,Яне ,хайде разписвай се де, взехме много да те мислим вече,яви се на отчет да ни успокоиш. Hug
Виж целия пост
# 192
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ГЕРГАНЧЕТО.ДА ЗДРАВА,ВЕСЕЛА,ПОСЛУШНА И МНОГО ДА Я РАДВА.
Виж целия пост
# 193
честито момиченце Гери
да е жива здрава и много послушна
Виж целия пост
# 194
момичета моля да погледнтете и да дадете информацията която я нама за нашата първа страница
alegoria (Дана) - 27.04.84 Теодор - 04.08.2009
Arven (Елена)             александър 26.08.2007
Baby(мимка)          Валя 02.07.07
Buba __85 (Димитрина) Димана 10.08.2008
Bubeto79(Благовеста)  Малина 24.08.2007
Iren82 (........)     Александра 16.04.2007
Ianitza  ()    Галена 23.02.2008
Gretacvetina (Грета) Цветина 12.02.2005
little angels (Петя) Иван 20.06.2008
 metko ()     Деница 12.01.2008  Ванеса 12.09.2003
mama tan4e ()   Пламен, Михаил
Mishlence ( Ива)   Теодор 15.03.2008
Mi6ence (Ася) Мишел 19.05.2008
Муциту (Атанасия)  Тамара 26.08.2008
Слай (Славка ) Ани 03.01.01 Калоян 08.05.2007
Slyn4o () Иванa 29.01.2006
Red_ Sonya (Веселка)  Кристиян 23.12.2007
ninori - даниел-27.08.2001   теодор-01.08.2008
ZuzyM  Миранда 24.09.2001 г. Мартин 31.03.2004 г.
bebe_julita(Петя) - 05.02.1985 Юлита-10.02.2009
sunny82_g - (Светлана) - Ясмина - 17.05.2009
Djona/Нели/- Венислав - 16.06.1991гСтивън - 07.05.1995г.
vesseto_ (Веселина)  Цветомир-09.05.09г
Nely1208 (Нели)-бебе Никол-30.09.2008г
yanchik Тимон 11.01.2006 и Кристиян 10.12.2008 г.
Юци - (Юлия ), Мартина 26.02.2003
maya1982 (Mая )Pумен- 20.08.01,  Cимона 11.12.08
Bravy
mama_na_by
Eagle
Momo
Toni_ls
ttania  () Вяра 28.10.2002 Мира.......
margi_vr  Кристиян 26.04.2004 Детелина 05.
Meryl (Петя) Александър 31.12........
Скорпионка(Галя) Василена 12.04.2003  Михаела.............
Monabalona () Калоян 23.05.2009
Ронка () Ема 14.07.2006 термин 4.10.......
Loritka () Биляна 16.03.2004 Нанси 24.03. 2008г.
..................
26 () Далия 30.06.2006  Ая 05
Юци
verte
Габи123
Шани
cvetka 79
Бонбони__със__сол
vanyatr
Сиска
margi_vr
сияние
Neli1208
gain-albi
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия