Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 795
  • 706
# 195
мен ме няма ninori - 03.01.79      даниел-27.08.2001   теодор-01.08.2008
Виж целия пост
# 196
Ще гласувате ли за нас http://www.drebcho.bg/games/5/Naj-smeshna_detska_snimka/?sort=votes#results
снимката е кръстена "ВКУСНО"
Виж целия пост
# 197
и мен
alegoria (Дана) - 27.04.84  Теодор - 04.08.2009   bouquet
Виж целия пост
# 198
ZuzyM  19.02.1978 г. Миранда 24.09.2001 г. Мартин 31.03.2004 г.
Виж целия пост
# 199
Нанси(24.03. 2008г.) и аз,loritka -10.10.1978г.

На Биляна е точна датата Peace -16.03.2004г.

Виж целия пост
# 200
Честито бебче на Герганчето!!!


bebe_julita(Петя) -  05.02.1985    Юлита-10.02.2009
Виж целия пост
# 201
mona-balona - 19.06.1981 g.

afroditka1783 , готово Simple Smile
Виж целия пост
# 202
и нас ни няма, Светлана 16.01.1982, Ясмина - 17.05.2009 Hug
Виж целия пост
# 203
afroditka1783, и от мен едно гласче. Wink
Виж целия пост
# 204
                                                                          Привет!


И мен ме няма:

Djona/Нели/- 20.11
Венислав - 16.06.1991г
Стивън - 07.05.1995г.

Гласувах Peace
Виж целия пост
# 205
и моят глас  Peace

интересно как те пуснаха да го публикуваш попринцип не става в бгмама  newsm78

ама сте супер
Виж целия пост
# 206
vesseto_ (Веселина) 19.06.84г и Цветомир-09.05.09г

Афродитка - 1 глас и от мен  Peace

Янчик, къде си?  newsm78 Тони се разписа, хайде и ти  Hug
Виж целия пост
# 207
Ето и за мен - Nely1208 (Нели)-12.08.1982г., бебе Никол-30.09.2008г.
Виж целия пост
# 208
Хайде "включ" и от мен  Wink

Привет на компанията, която гледам се увеличилаааа...... Simple Smile
Мерси, че ме мислите Hug
Живи и здрави сме, по-точно не бяхме много здрави. Имахме малко премеждия.....
Но най-напред искам да честитя за бебчетата Heart Eyes
Арвен и Герганчето: да са ви живи и здрави рожбите, да са поспаливи и да си похапват добре, много усмивки и по-малко безсънни нощи.....абе, въобщеее......много радости с тях newsm51 А на вас ,майчета - бързо възстановяване. И непременно да разкажете за емоциите около раждането, когато ви остане време, разбира се Hug

Та такааа.....Моя малък сладък, ненагледен синковец Кристиян миналата седмица ме изправи на нокти. Нощес като вдигна една температураааа.......няма сваляне,братче Confused Стигна 39,9*С  Shocked Видях се в чудо. И Тими е вдигал Т, ама пък чак толкоз, а и да не спада под 38.5-не. Не свещички, не парацетамоли, не мокри чаршафи......нищо. Накрая се принудих и му дадох аналгин. Започна да я спада и заспа. На другия ден - бегом в Спешното. Силно зачервено гърло. Антибиотик, витамини, капки. Така. Вече е добре. Станал е много чекорат, не стои на едно място и минута. Преди ако успявах да седна на компа да попиша, сега мисията става все по-невъзможна Whistling....Те сега съм го карцирала при баща му, да седна малко Wink
Тимонския пък от 1-2 седмици така ми хърка, че е направо.....дъскорезница. Та и с него тая седмица по доктори. Оказа се, че има заден ринит-всички секрети, сополи, гной......всичко му се стича в гърлото. Направо се  е задръстил отвсякъде Confused И апетит си загуби, та се чудя как да му угодя....Днес му вадиха секретите през носа със сонда /тръбичка/, та да диша по-свободно. Утре ще взема резултатите от изследванията на носния секрет и тогава ще му назначат лечение. И пак ще му дърпат сополи.  Tired
Ааа, и за разкош.....се тръшнах и аз с температура. Не помня кога за последно съм била с температура.....мнооого отдавна....Е, не висока,  за 2-3 дни се оправих. Сега съм кукуряк.

Оня ден пък компа ми откачи. Айде и него на чичо доктор. Те сега и той здрав Crazy
В общи линии това около нас. Да не казвам, че ми писна и тоя студ, че ми идееее..... незнам къде да се телепортирам Crossing Arms

На новите мамчета тук  welcome .
алегория, не че те четкам.......ама сте чудесно семейство Peace
Писали сте много гледам, и за кръщането, и за сватби, за куверти и за кво ли не-сега не мога да вляза в час и да давам мнения, ноооо..........почвам да ви следя и да ви държа изкъсо Laughing

афродитка, откъде взе тоя списък, щото гледам, че не е като тоя на 1-ва страница. Направи ми впечатление например, че на Слънчо е записано Иван, вместо Ивана и разни други такива newsm78 Както и да е ,де, няма нищо, просто ми е любопитно. Пък аз нали всичко да фана.... Embarassed
Гласувах за "Вкусно" и то даже няколко пъти  Peace

за списъка: yanchik Тимон 11.01.2006 и Кристиян 10.12.2008 г.

Исках още да пиша, ама...........познайте кой идваааа
Айде до скоро Heart Eyes


Виж целия пост
# 209
Хайде включете ме и мен, нищо че само ви чета...но пък редовно  Embarassed

Юци - Юлия 26.04.1980, Мартина 26.02.2003
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия