Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 794
  • 706
# 120
Веднага започвам с въпросите Simple Smile newsm78
Четох, че е хубаво да има покани, а незнам къде във Враца мога да намеря  ooooh!
След това някои дават малки подаръчета на всички присъстващи, като варианта е поканите да са изработени, така че да си останат за спомен  Blush
Някои ще кажат, че организирам сватба  Joy нооо ми се иска да е наистина тържествено Simple Smile bowuu
Виж целия пост
# 121
Съни, отиваш в сватбен магазин/по търговска са няколко/, казваш какво търсиш и хората ще ти помогнат. Peace Съвсем сериозно ти говоря, да не си помислиш, че се шегувам.

Грета, заповядай
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464287.0
Сладко си хапвам подобаващо, но само до обяд. Peace
Системата ми понася много добре. Значи сутрин ям всичко! Тази сутрин хапнах 2 кроасанчета/всъщност май всяка сутрин си ги хапвам, не мога без тях...е сигурно мога де, но щом режима го позволява се възползвам/, на обяд първите 4 дни си ядох стабилно, но вчера опитах да ям в малка паничка и о, чудо, наяждам се и от малко количество. Но хапвам и с малки прибори, и доста бавничко. Следобед ям плод-сега предимно мандаринки, вечер първите дни пак си хапвах доста стабилно, но снощи ядох само 300гр. к. мляко и не огладнях, а си лягам късно-след 12ч. Peace
Щях да забравя и нещо много важно, което на мен ми действа безумно добре, а именно яденето на овесени трици сутрин! 3с.л. в к. мляко, да престоят около 20 мин. Това действа добре на перисталтиката и засища хубаво. Peace
Виж целия пост
# 122
Съни, отиваш в сватбен магазин/по търговска са няколко/, казваш какво търсиш и хората ще ти помогнат. Peace Съвсем сериозно ти говоря, да не си помислиш, че се шегувам.

Хахах, в никакъв случай няма да си помисля такова нещо, искам съвет Simple Smile значи се запътвам натам, пък да видим Simple Smile
Виж целия пост
# 123
видях че правят такива покани с/у съда там някога беше закусвална ето и такива подаръчета които са ни подарили като на панделките им е изписано името на детето и датата на събитието тези подаръчета се купуват от булчинските магазини това са гипсови кутиики за бижута на мъжете дадоха камбанката и червеното е кутиикаhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/2299/127029271132349814212644 … nYKI8IRw7MVx0.JPG ако има друго питай дано да съм ти помогнала  bouquet
Виж целия пост
# 124
 Hug Hug Hug благодаряяяя, точно такива подаръчета търсих къде се предлагат във Враца Simple Smile сещам се къде е този магазин Simple Smile само дето няма да има мъже, жени Simple Smile всички заедно в кюпа  hahaha офффф просветна ми Simple Smile  #Crazy
Виж целия пост
# 125
Рони, много благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 126
Съни, включвам се пак малко по-подробно. По-скоро с идеи.
Майка ми миналата година беше на кръщене/в Италия, но това май не е от голямо значение/ Та там им бяха подарили конче много красиво където има място за снимчица и съотвено бяха поставили снимка на момиченцето което кръщаваха. Peace Ама как го обясних и аз, ще трябва да го снимам, за да добиеш представа. Също за дрешки е лично по твой избор или на кумата на детенцето. Peace
Аз бях кръстница преди 3г., аз избирах облеклото на кръщелницата ми. Спрях се на костюмче в оранжево май беше. Много хубавко.
Питка можеш да поръчаш от всяка една пекарна. После не знам какво си замислила/на моята ема кръщенето го правих в пицария и бях доволна/ Не знам какви са ви възможностите, но няма лошо ако е и на домашно, в зависимост от това колко хора ще сте
Ако имаш още въпроси откъм идеи питай. Wink.
Виж целия пост
# 127
Ронка, мерси за инфото.Аз не бях виждала такива котки  Simple Smile за бебета, но ще се разтърсим. Аз имам история с други котки Simple Smile- адусисон( ароматизатор0.Свеки купила уж за пране на бебето, да ама то било само ароматизатор .аз се чатхан да прочета чак на втората бутилка  Mr. Green
  Амежду другото бебо го мия със същия сапун глицеринов. Страхотен е и не изсушава кожата, действа успокояващо при евентуални обриви  Peace.на времето ми го препоръча педиатъра на моя син .
Виж целия пост
# 128
Ронка, плановете ми са следните Simple Smile църква с всичкия й ритуал и после в Хъшове Simple Smile там ни допадна с мъжа ми, има място и за танци и къде да си паркираме колите Simple Smile хеххе, как прозвуча, все едно съм поканила 100 човека, а те ще са само около 30 Simple Smile виж за питката си мислех, някоя баба да я измеси, нооо май ще последвам идеята за пекарна, както и тортата мисля да ми я направят някъде Simple Smile
Относно подаръчетата, аз виждах някъде нещо подобно, но не съм сигурна, че тук ще могат да ми го предложат, но ще питам Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Съни, щом има кой да омеси питката, какво по-хубаво от това?! Wink
На Ема питката я бе омесила моята баба, беше прекрасна, ще изровя снимка да покажа нагледно. Wink Но това ще е следобед като легнат змейчетата ми. Whistling
Това за Хъшове звучи мнооого добре, чак и на мен ми се приходи. Mr. Green

Belbey, мерси за съвета ще потърся такъв сапун, защото малкия ми е с мноого чувствителна кожа. Сега го мия с Веледа и нямам проблеми, но пък Ема ми се изсуши от Веледата. Thinking

Спирам, че станах досадна, до следващото включване, ако не ме изритате. Laughing
Виж целия пост
# 130
Като бях в Италия перях само с Даш и Диксан  Heart Eyes
Сега свекърва ми ми изпраща понякога... И аз съм маниак на тема препарати и не само перилни... Embarassed
Срещу паспортна служба, от другата страна на магазинът за втора употреба дрехи , бяха открили магазин за перилни препарати. Отдавна не съм минавала оттам, но през прозореца бях видяла Даш, а иначе имаше доста реклами на Марсилия - препарат , който не препоръчвам... А и като видях на колко го продават , започнах с глас да се смея... Прекалено скъпо от реалната му цена...
sunny82_g ,такива малки джаджи видях в едно магазинче за домашни потреби - намира се точно преди да завиеш към затвора, от дясно Simple Smile) Има доста богат избор  Flutter
Хъшове , там си правих сватбата и съм много доволна от обслужване и обстановка Simple Smile Накрая свърших в басейна Simple Smile Не, че ти препоръчвам да се топнете март месец, но... кой знае какво ще е времето  Laughing
Ронка, не , ама все не мога да си публикувам моя пост Laughing   Hug (аз си го пиша бавно с Кайо около мен ) Иначе мисля, че е по - добре да има все някой тук и да пише   Heart Eyes
Виж целия пост
# 131
sunny82_g ,такива малки джаджи видях в едно магазинче за домашни потреби - намира се точно преди да завиеш към затвора, от дясно Simple Smile) Има доста богат избор  Flutter



Къде се намира затвора  Rolling Eyes аз по принцип съм си от тук, но... незнам  #Crazy


Виж целия пост
# 132
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА АРВЕН    bouquet

Ронка за вилата ме беше питала по напред ти само си ела пък заповядайте  Hug Hug Hug
А друг е въпроса дали ще сме готови поне по едно барбекю ще направим  Дечурлигата ще поиграят
Лорка изненадата е страхотна ,а снимките са ти направо невероятни
Срам несрам ще питам с какъв фотоапарат снима ?
И ние ходихме на Пършевица в неделя .Гледката наистина си заслужаваше ,но не и пистата
Врачански работи нито обработена нито влек работи
Децата такОва пързаляне му удариха аз се пуснах два пъти със ските ама то катеренето повече уморява от спускането и се отказах
А в събота бяхме на Турските гробища ей беше невероятно .
Но нашия фотоапарат се счупи и неможе да прави снимки ,та сме само на клипове
Съни хубаво си  го замислила.
 Желая ти успех  Hug
Ние нашето кращене го правихме на Клисурския манастир ,нямаше много хора но беше красиво и весело
Виж целия пост
# 133
Извинете ме за предишният ми пост, но го пишехме двама  Mr. Green.след една дълга обиколка на апартамента мойто терористче заспа  Wink.Добре че хората са измислили връзки- тези които се връзват гърдичките на бебо и ти го държиш докато той хода за да не падне. мале и аз какво обяснение дадох  Shocked.Дано да сте ме разбрали  hahaha.
 Даш е хубав, но незаменим спътник ми е "савон марсеи"- пере всякакви петна,  Peace особено аакото  е нямаме неизпрано петно Party.Мона ти си късметлиика щом имаш такова добро свеки  Grinning.
 багам че вече и мен ше набият   bouquet
Виж целия пост
# 134
.Мона ти си късметлиика щом имаш такова добро свеки  Grinning.
Laughing, да , дааа , вярвам си  Laughing

sunny82_g , към кв. Бистрец е затвора, по  пътят за Видин ... и аз се опитвам да ти обясня...

Ето как сме известни пак Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=O-6-AKaJGn0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия