Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 794
  • 706
# 135
Здравейте, ей сутринта влязох само за да чета, уж успях с надеждата след обяд да драсна някой ред... а вие само това сте чакали- изписали сте светът  Wink
Рони, браво на теб- аз на 4-я ден я оплесках, отидохме на гости и ми беше неудобно да отказвам и да се обяснявам. Та сега съм на стария и до болка познат Дюкан, важното е че съм мотивирана и няма да се отказвам. До лятото ще вляза във форма ( доколкото мога де  Wink )
Виждам, че за кръщенета си говорите- аз само ще събирам информация. Калин като тотален атеист не иска да чуе за никакви църковни церемонии- според него когато Малинка порасне, нека тя сама да реши иска ли да бъде кръщавана. Аз не съм против- самата аз съм кръстена в 8- ми клас.
ZuzyM вашата вила ми е много на сърце- голям мерак ми е и ние да си имаме подобно местенце. Живи и здрави може и ние някой ден да се сдобием.
Лорка и тук да ти кажа- супер снимки, просто зимна приказка  Grinning
И не на последно място- Честито бебче Арвен! Да е жив и здрав!
Лек ден на всички, ще изчезвам че сума работа ме чака  Whistling
Виж целия пост
# 136
бихте ли гласували за моето дете
"Сватбата на мама и тати" александър на 1,7год.
в бял костюм давам линк но с гласуванто се мести и може да е на по предните страници изместен вече
http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:14
Виж целия пост
# 137
разбира се че ще гласуваме ама тук не дават да се показват такива линкове
даже на лични не става  ooooh!
така че незнам как ще стане
успех ако искаш ми го прати на пощата alegoria@abv.bg
Виж целия пост
# 138
Мале, мале много сте изписали, бре  Laughing

Виждам за кръщенета си говорите и аз съм на такава вълна, но само събирам инфо за сега- та ми е доста интересно.
Съни, добре си го замислила, пожелавам да си изкарате много весело  Hug
Зузи М, и аз много го харесвам Клисурския, а след манастира ходихте ли някъде, мисълта ми е за подходящо местенце около манастира дали има  newsm78

Ронка
, браво за свалените килограми, вървиш добре значи, аз сега се каня ( но все започвам от утре  Mr. Green )да правя упражнения за корема
Афродитка, имам желание да гласувам, но дава грешка страницата  newsm78
Алегория, добре дошла и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 139
Хей браво на вас ,отдавна не е вървяла толкоз бързо темичката ни.Инфото за кръщавките ми е много присърце и на мен ,та и аз ще събирам,но мен по-скоро ме интересуват кувертите в ресторантите,друго горе -долу съм информирана/или така си мисля/,а магазинчето за домашни потреби дето споменавате е по пътя за Монтана,малко след Беана /фабриката за безалкохолни напитки/ и наистина там има хубави неща ,просто няма шанс от там да излезете с празни ръце,моят мъж лошо му става като му кажа,че трябва да ме закара до там.Хайде стига толкоз от мен ,да не ви досадя.  bouquet
Виж целия пост
# 140
maya1982 , кувертите са окло 30 лв Sad което е доста имайки в предвид, че правиш кръщене, а не сватба Sad #2gunfire нооо всеки си гледа печалбата... та в Хъшове, куверта е м/у 26-30 лв, като ние ще си внесем алкохола ... ако искаш музика по специална си наемаш отделно Sad Rolling Eyes
тази вечер мислим да идем с мъжа ми до Лозницата, Вечерница и евентуално Нашенци, да видим там колко ще ни оберат ...Simple Smile но в крайна сметка ще се дават Simple Smile А, за това магазинче, е убийте ме, ама не се сещам къде е, този район ми е правел впечатление единствено  с бензиностанциите и знам, че има домашен майстор, ама такова магазинче... #Crazy ноооо ще го открия Simple Smile
Виж целия пост
# 141
А, за това магазинче, е убийте ме, ама не се сещам къде е, този район ми е правел впечатление единствено  с бензиностанциите и знам, че има домашен майстор, ама такова магазинче... #Crazy ноооо ще го открия Simple Smile
Излизайки от градът , "Домашен майстор" се намира в ляво, ти продължаваш и срещу първата лява пресечка  е магазинчето от дясно, обикновено има бидони, кофи и др. такива отвън Simple Smile
Успех с моето обясняване...
Виж целия пост
# 142
                Съни ,ако не е много нахално пиши после кувертите и там как са ,може и на лични ,както решиш  bouquet
Виж целия пост
# 143
Да се намеся за кувертите че и на нас там ни беше сватбата, ако искаше и снимки ще ви покажа и ни излезе 25 лв. на човек, мисля че и по малко можеш да договориш  Wink
Виж целия пост
# 144
герганче тъкмо щях да питам къде си дали вече си нямаме бебе  Heart Eyes дай да видим снимки аз много обичам да разглеждам лелеееееее като някоя клюкаркасъм но какво да правя пусто любопитство Joy
Виж целия пост
# 145
РОНИ и ЛОРИ ще ми дадете ли снимки на дечицата  newsm78 може иналични  bouquet
Виж целия пост
# 146
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2289/189336120032003975512644 … PsvsCKAd69UEe.JPG
Виж целия пост
# 147
РОНИ и ЛОРИ ще ми дадете ли снимки на дечицата  newsm78 може иналични  bouquet
Нинче, ще ти пусна снимки, извинявай за забавянето. Embarassed
Ей сега ще се върна да видя майла ти и ти пускам Peace
Много хубав е станал колажа.

Герганче, и аз днес за теб си мислех.

Моята братовчедка и тя ще ражда всеки момент и е толкова изнервена от чаканато, че няма накъде повече... Crazy

................................

Редактирам.
Изпратих снимка. Wink
Виж целия пост
# 148
 Добрутрооо!
 Биляна ми се разкашля и си я оставяих в нас.Ще ми разкажат играта днес... WhistlingДобре,че майка се съгласи да пътува с градските нередовни тролейбуси...Ама какъв е тоя студ ,бе хора...Вчера изведох Нани да вземем кака й от градина и хората ме гледаха и цъкаха с език къде съм го повела. Rolling EyesМи то се побърка все в нас Thinking

нинорче,що така се е получило,бре душко?Вчера ти пратих снимка на имейла...ако я няма,ще пращам пак  newsm78
 
Виж целия пост
# 149
Ха добро утро и от нас Simple Smile Днес сме от ранобудните Simple Smile
Лори, ние снощи излизахме на пазар след 18.30 с беба и една баба ми каза, че явно не съм дорасла да бъда майка след като съм си извела детето в този студ  hahaha еее, какво да й кажа Simple Smile усмихнах й се и си продължих Simple Smile Така, че май приказката за многото баби и халовото бебе е вярна и днес Simple Smile
Сега относно кувертите, ще пиша тук, защото още не съм изучила функциите на форума  Blush, та ходихме до Вечерница снощи, собственика ми е така да се каже дистанционно познат Simple Smile лелеле ама обяснение дадох Simple Smile та седнахме, каза, че каквото искаме ще го получим Simple Smile Уговорихме куверт за около 15 лв, което е доста добре, заедно с DJ , като той ни каза, че и бившата Таверна е пак негова и може би ще сме там, все пак е по-широко  newsm44
В Лозницата ни искат 25лв за куверт, като имат куп изисквания Sad музиката си я плащаме по 25лв на час Sad еее, пак казвам, правч кръщене,а не сватба, та се отказахме от там... Чевермето, честно казано само влязохме и не ни хареса мн обстановката и се отказахме Simple Smile Та мили момичета ще остане във Вечерница Simple Smile Няма повече да търся, сега остава да ида до Църквата, първо там да видя какво е положението, да не стане така,че няма места тогава и после запазвам и ресторанта, в случая кръчмата  newsm62
Хайде , че се отплеснах, по-късно пак, беба заспа докато си пиша тук  moresmile, та да ида да посвърша нещо Simple Smile  newsm75 newsm79 wash
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия