Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 794
  • 706
# 645
Хай,как сте след вчерашния празник,какво ви подариха половинките ви,а пък и не само те ,изобщо какви подаръци получихте,кажете не се скатавайте?А всъщност какво стана със срещичката,ще  я има ли или не?  bouquet
Виж целия пост
# 646
Неделя-14.03, в"Нашенци", в 13.30ч, който иска- с деца! Hug
Виж целия пост
# 647
Хм аз съм "ЗА", Арвен ще успееш ли? Че и през деня? Кво по-хубаво  Hug
Виж целия пост
# 648
Приятно изкарване на събирането Simple Smile
Виж целия пост
# 649
Ей, Муце, колко си делова - кратко и ясно Laughing А така !
Часът и мястото на срещата са обявени - кой желае и има възможност ДА ЗАПОВЯДА  Peace

Няма да е лошо до към петък на обяд да се обявите, за да знаем все пак местата!

Виж целия пост
# 650
Хм аз съм "ЗА", Арвен ще успееш ли? Че и през деня? Кво по-хубаво  Hug

Аз вероятно ще пропусна събирането. Може би по- нататък. Просто няма как да оставя бебока за толкова дълго, а не ми се иска да ги взимам малчовците с мен  Sad
Приятно изкарване и от мен  Hug
Виж целия пост
# 651
До петък и аз ще съм сигурна дали ще дойда,защото май ще пропадне прощапулника ни ,който трябва да е в неделя,мойта фръцла така както си тичаше до вчера така сега си я помръзва и гледа да е все седнала или да се е хванала за някъде,ако дойда ще бъда със синковеца Peace
Виж целия пост
# 652
Хай,как сте след вчерашния празник,какво ви подариха половинките ви,а пък и не само те ,изобщо какви подаръци получихте,кажете не се скатавайте?А всъщност какво стана със срещичката,ще  я има ли или не?  bouquet

Аз получих любимия си парфюм + бяла роза , туй от половинката, от свекър ми - букет  Wink

Арвен и нашата погача беше в неделя Wink

 И да кажа че и аз съм в район младост или медковец, не знам точно, нещо не ги различавам кой кой е, ама живея до училище Левски  Wink
Виж целия пост
# 653
Герганче в Младост се водиш хаха.От светофара на горе е Медковец,на долу е Младост Simple Smile
Като стопли свиркайте да ги изкарваме тез калпазани малки Simple Smile
Аз няма да идвам на срещата,вие ще показвате снимки как сте изкарали Simple Smile
geri_83 Изчисти си малко списъка със съобщения,пълен е Simple Smile
Виж целия пост
# 654
Ехооо, момичетааа!

Здравейте и честит празник със закъснение! Желая ви да сте много обичани и уважавани жени!  bouquet

Голямо затишие е настанало тук. Thinking

Бубе85, как сте с Димана? Мъжът ти започна ли работа, как се справяте?

Хайде и след срещата да покажете снимчици.

Мая, ти снимки на твоето момче щеше да показваш?! Thinking Или аз съм ги пропуснала, или ти си пропуснала да ни ги покажеш. Simple Smile
Виж целия пост
# 655
Добро утро мили мамита,
За съжаление и аз ще пропусна срещата  Cry В петък заминаваме всички на София малко на гости и едва ли ще се приберем до 13.30 Sad А много ми се искаше да се запозная с вас   bouquet нооо, ще бъде следващия път, дано да е скоро Simple Smile
Ние вчера сме се разхождали по снега повече от 2 часа и като се прибрахме на Яси толкова й се спеше, че даже не си дочака бибероната да я взема от чантата Simple Smile Бях много щастлива,защото и аз успях да подремна с нея повече от 2 часа Simple Smile Joy
Днес сме в къщи Simple Smile или поне за сега Simple Smile
Лек ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 656
Добро утро  Hug
не съм чела- само видях, че Муци е писала за срещата- в петък ще пиша дали ще дойда със сигурност. Ние сме добре, Малинка ходи на ясла, аз на лекции, но в петък ще се освободя. Лек и усмихнат ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 657
Ние сме добре,ДИмана й тръгнаха сополки днес,чеша тия кучешки зъби и реве без причина.Та сега капя вит.Ц и дърпаме сополите,пие имуностимулиращ сироп и очаквам утре,други ден да се е оправила.Обикновенно за два дена е готова Simple Smile
Относно работата,нищо за сега,майка ми предложи да иде до Испания за месец,но работата която имаше в предвид е запазена за някакви поляци.Та сега продължаваме да търсим Simple Smile
Виж целия пост
# 658
Ронка това е снимка от подготовката преди тържеството,че както писах се изложих със снимането и имам само клипчета от самото тържество.  bouquet
Виж целия пост
# 659
Bube, бързо да й минава на Димана. Hug
А относно работата...лошо. Тази безработица е ужасна, толкова безработни...Дано скоро изпадне нещо.

Мая, голям сладур е синчето ти! И колко е сериозен само.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия