Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (11)

  • 91 503
  • 791
# 375
pazzza - каква бъркотия, всичко ти е в норма
Виж целия пост
# 376
pazzza - каква бъркотия, всичко ти е в норма
Как всичко да ми е в норма/ Само ТСХ-то!  Thinking
Виж целия пост
# 377
И Т4 ти е в норма  Peace

Иди си на лекар де, ама мисълта ми е да не се шашкаш толкова, минимални ми се виждат отклоненията  Hug
Виж целия пост
# 378
pazzza, стойностите ти са идеални. И аз бих искала моите да са такива , но...
Виж целия пост
# 379
Ехо!

Нещо ново за четене ТУК Обща информация, не съвсем за тукашния таргет, но интересна по-принцип Peace

Оказва се, че инсулинът влияел върху производството на тир. хормони.
Сигурно затова Зоната е добра за нас - там има строго равновесие между прот-мазн-въгл.
Виж целия пост
# 380
Я гледай- идеални ми били стойностите! Ами благодаря ви за куража, който ми давате! Аз останах с впечатление, че не е така.
 Peace
Виж целия пост
# 381
pazzza  видях че си от Пловдив,при кой ендокринолог се лекуваш?аз търся такъв да се консултирам и за моята щитовидна жлеза.
Виж целия пост
# 382
Досега ходех при д-р Костова от ДКЦ2, но се запознах с д-р Копаранова и смятам да ходя вече при нея. Тя работи със Здравната каса .В Хипократ Н  има 3 дни в седмицата, също и частен кабинет в големия блок преди тунела, последния вход след билковата аптека.
Виж целия пост
# 383
pazzza , и на мен ми се виждат много добри твоите стойности, не се притеснявай  Hug

Да дам и аз отчет. Както казах в събота ТСХ ми е 3.09 и съм на 100 мг тироксинче. Сега говорих с доктора , и каза каза да увелича дозата на 112 (едно хапче 100 и 1/4 от 50 , добре че ми обясни  човека newsm78)
Виж целия пост
# 384
Ще ви напиша и ако някой знае кое какво е, ще съм благодарна да сподели!

Т3  1,85 ( от 2,23- до 5,35)
Т4  22,19 ( от 9,14- до 23,8)
ТСХ 1,291 (от 0,45- до 4,670)
Тириоглобулин 0,7 (от 1,15- до 35)

pazzza, аз мога само да добавя, че съотношението на Т3:Т4 в идеалния вариант трябва да бъде 1:10, иначе ТСХ ти е супер Peace
Виж целия пост
# 385
Хелоу!
Аз съм с намалена доза  bowuu от 100 на 75 еутирокс. След един месец - пак на контрола.

nikolovi , много яка доза имаш 112  Laughing
Виж целия пост
# 386
прасунчо, радвам се  , че при теб всичко е наред .....щом ти е намалена дозата  Hug
Виж целия пост
# 387
Ще ви напиша и ако някой знае кое какво е, ще съм благодарна да сподели!

Т3  1,85 ( от 2,23- до 5,35)
Т4  22,19 ( от 9,14- до 23,8)
ТСХ 1,291 (от 0,45- до 4,670)
Тириоглобулин 0,7 (от 1,15- до 35)

pazzza, аз мога само да добавя, че съотношението на Т3:Т4 в идеалния вариант трябва да бъде 1:10, иначе ТСХ ти е супер Peace
Благодаря! На 27 януари в ДКЦ2 показателите на ТСХ ми бяха 5,2.. на 1 февруари ме оперираха от миома и в болницата ми взеха хормоналните изследвания- на 5 февруари- там резултата на ТСХ е 1,291... ХМ! Разликата е една седмица, а стойностите доста отдалечени! Тъй като доста напълнях през последните 3 години, много се потя и т.н. познати симптоми, сега в следоператичният ми период съм загрижена повече от всякога за резултата.  newsm78
Виж целия пост
# 388
Ще ви напиша и ако някой знае кое какво е, ще съм благодарна да сподели!

Т3  1,85 ( от 2,23- до 5,35)
Т4  22,19 ( от 9,14- до 23,8)
ТСХ 1,291 (от 0,45- до 4,670)
Тириоглобулин 0,7 (от 1,15- до 35)

pazzza, аз мога само да добавя, че съотношението на Т3:Т4 в идеалния вариант трябва да бъде 1:10, иначе ТСХ ти е супер Peace
Благодаря! На 27 януари в ДКЦ2 показателите на ТСХ ми бяха 5,2.. на 1 февруари ме оперираха от миома и в болницата ми взеха хормоналните изследвания- на 5 февруари- там резултата на ТСХ е 1,291... ХМ! Разликата е една седмица, а стойностите доста отдалечени! Тъй като доста напълнях през последните 3 години, много се потя и т.н. познати симптоми, сега в следоператичният ми период съм загрижена повече от всякога за резултата.  newsm78
Може би е добре да повториш изследванията след известно време, че в тези болници и ДКЦ-та дато са те изследвали, малко ме съмняват. Моите лекари препоръчват за надеждни резултати Бодимед и Хронолаб. Възможно е истината да е някъде по средата, ама и след такава операция сигурно също може да се получи някаква рязка промяна. Знае ли човек.
Виж целия пост
# 389
Птица, мерси за дадения линк. Прочетох от там и други интересни неща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия