Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 33 470
  • 724
# 465
и при нас като е завалял един мартенски сняг, няма ли да си замине тая баба зима най накрая  #2gunfire
Виж целия пост
# 466
ей здравейте  Laughingнай-после и аз, се добрах до компа днес  Crazy
Тая баба Марта, много люта бре  #Crazy давайте, да я изгонваме бързо  а, с нея и снега и лошото и студено време  fight  phoneuu  phoneuu  phoneuu
хубава и топла вечер на всички
Виж целия пост
# 467
Цяла седмица чух, че щяло да бъде така newsm78
Виж целия пост
# 468
Цяла седмица чух, че щяло да бъде така newsm78
и следващата/15.03/ ще започне със сняг Confused поне така прочетох Crazy
Виж целия пост
# 469
Понеделник и вторник го дават сняяяяяг, ама чак и 15-ти не не не
 newsm61
Виж целия пост
# 470
Лека и спокойна ве4ер на вси4ки.И тук заваля сняг,но това са последните напъни на зимата и  все ще изтраем.При нас местният интернет достав4ик беше организирал в театъра ни цял ден празнуване на 8март.Имаше безплатни при4ески,грим, модно дефиле и състезания на фитнес уреди.На сцена се представяха професионалисти и аматьори.Имаше и мото състезание за най-добра шофьорка,но не сме излизали.Правиха и снимки с ретро тоалети.Незнам как са ги носили тези рокли,ние видяхме голям зор с обли4ането с тези корсети.Сега децата са гримирани и с при4ески/и бебето/ .Каката е на купон и 4ак не мога да си позная детето как е променено.При този студ както не можем да се разхождаме беше много интересно.Отидохме само за 1h,да пием кафе,а останахме доста.Утре пак има тържества,а аз имам несвършена служебна работа.Но празниците не се повтарят,а работата няма край.До понеделник има много време.
Виж целия пост
# 471
Хайде на кафето-о-о.При нас е изгряло слън4ице.Весел ден на вси4ки.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Кой каквото си избере
Виж целия пост
# 472
Даа Grinning времето е страхотно, след малко обличам децата и излизаме за подаръци и цветя. Hug
Лек и усмихнат ден на всички. Heart Eyes
Виж целия пост
# 473
И тука страОтнУ слънце. Е да навънка е голям студ ама поне няма вятър, че да умираме от студеното. Даже смятам и да излизам Wink
Виж целия пост
# 474
то като гледаш през прозореца какво слънчице е пекнало, как да не излезе човек, лошото е че само свети без да топли  Laughing
Виж целия пост
# 475
Здравейте бандааааааааа  Hug
Аз, съм навита и само да ми свети слънцету, стига да го има и да не вали сняг  Praynig
Ама ко да праим ще го изтраем и тоя напън на баба марта, ама вижда му се краят де иде не Коледа, а първа пролет, все пак Simple Smile) а с нея и хубавото и слънчево настроение и нашите момченца . Peace  Praynig  Praynig  Praynig
.ох, хубаво се размечтах аз  Laughing
Хубав ден  ито мен и кафенце си вземам онова с най-голямата сметана и много мляко  Naughty
Гали-Гали отново благодаря, че се погрижи за нашето следобедно кафенце Peace
Виж целия пост
# 476
Здравейте и от мене:)Днес слава богу сльнчицето се показа:)Иначе сме добре само дето нощем само дето не спя в тоалета бебка много рита.Иначе вчера мьжьт ми ме изненада писа ми,че са му отпуснали отпуск до края на септември,което в тяхната фирма много трудно става и се зарадвах,че ще си е тук да помага след раждането.Хубав празник желая утре на всички:)
Виж целия пост
# 477
Natai,щом бебка ритка зна4и е добре.Ще мислиш за хубави неща.За бъдещите май4ета- татковците които са осигурени да си ползват 15дневния отпуск след раждането.Ние си направихме голяма разходка,тук времето е хубаво и топли4ко!?!купихме си цветя за утре.С многото деца и у4ителките им покрай мен продава4ките помислиха 4е купувам на едро.Но подаръци за бабите ще избирам утре.                                                                                                                                                                                                                     Весел и усмихнат ден на вси4ки                                                                                                                                                                                                                                                                                        Да не заслабнем
Виж целия пост
# 478
Допивам си следобедното кафе с парченце от тортата на Гали.
Излязохме за малко с малката щерка да купим храна за зайка-слънчево е, но пък щипе.
 Natai_Nat , много е хубаво че таткото ще бъде тук - в кой фирма е мъжа ти?
Делта, как мина разходката?
Виж целия пост
# 479
GALI-GALI благодаря за тортичката, мноого вкусна изглежда
Natai_Nat искрено ти завиждам, че таткото ще е тук за събитието и ще има кой да помага, моя мъж ще се върне когато бебчо е на два месеца... да сме живи и здрави и всичко да е наред! Напоследък ме е обхванала една мъка, че докато си дойде той и бебчо свикне с него, той ще трябва да заминава, 7 мес.. и после пак всичко наново.. тъжно ми става като се замислям за такива неща.. ах, как си го искам да е тук постоянно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия