ИН-ВИТРО/ИКСИ-ПОПРАВИТЕЛЕН

  • 51 388
  • 747
# 60
Стискаме ти палци, Велке.

Хриси, твоето ми прилича на кистичка по мамарните канали от хормоналното натоварване. На УЗД при мамолог те се виждат добре.
Виж целия пост
# 61
То и аз откога се каня да отида на мамолог и само се подмотвам.За бой съм шъ знаете  Laughing

Велка,стискам палци за утре поправителният да е 6+++

На мен ми остава една седмица докато почна и май, май почва да ми потрепва под лъжичката  Simple Smile
Виж целия пост
# 62
velka,стискам ти палци да си първата от нас ,която ще приключи с поправките още утре  Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Криси, Sharky43   Hug, и аз се надявам, че няма да е сериозно, дори почти съм убедена,че е от хормоните,ама пръста ми е все там  #Crazy -скоро бях чела едно момиче след ин-витро,вече бременна, имаше някакви проблеми с гърдите и беше написала задължително да ходим и да се гледаме след стимулация, а да не се оставяме като нея... е, преди този опит опитах да се "видя", но часовете не ме устройваха, сега вече със сигурност ме устройват  Tired Предполагам,че ще попия малко противозачатъчни, но, да не се правя на доктор, ще оставя жената да реши  Crazy
Мече, и аз така-с моята колежка се уговаряхме единия път,преди почти три години, близо 5 месеца-отидохме, всичко беше ок, и твърдо решихме -край! вече сме редовни  Naughty .....тя беше миналия месец, сега ще е с мен, понеже нещо не й харесаха, пак да я видят, а аз вече се надявам също да стигна
Виж целия пост
# 63
И от мен палци за Велка, дано е първата с успешно взетия поправителен и да подкараме сезона на шестиците  Praynig Hug
Хриси, дано и при теб новините от мамоложката са добри,  и да  нямаш излишни притеснения  Hug
Успех на всички и дано по-бързо намаляме и напускаме тази темичка  Simple Smile
При мен няма нищо ново, все още си чакаме резултатите от SDI-то, и през цялото време съм като на тръни Crazy
Виж целия пост
# 64
dreammy,стискам ти палци да те зарадват с безпроблемно ДНК на спермитата....защо толкова дълго ги чакате  newsm78 при нас май станаха за един ден...или вече съвсем ми се размиха изследванията newsm78
Виж целия пост
# 65
Блгодаря  Hug, и аз това се чудя Хриси, трябваше още вчера да ни пратят резултатите, а още ги няма  Tired Надявам се поне чакането да си струва  Simple Smile
Виж целия пост
# 66
Ще,ще  Praynig дано утре вече да те успокоят  Hug
Велка, и от тук стиснати палци за утре и за хубав ЧХГ резултат  fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 67
Мараба , поправа4ки
Велка, упех утре

Един студ тука ,мириШе на зима , из въздуха се носи аромат на запалени камини, бленуваШ да се приберШ в къЩи на топло.. Е да , ама не. Нямам ни една врата, прозореца в банята ми отсъства, а апартманета е пълен със стърготини, от които отърване няма, Щото ку4а дуШи навсякъде, и разнася мърляви лапи където й скимне. Ама карай да е весело...Полсе Ще ми е готино...

Няма философия днес. Само 4етки и бои...
Отивам да си довърША вратите.

Мацки ,един тъп въпрос. Забелязвате ли някакво окосмяване след стимулациите. НА мен ми излизат едни бели косъм4ета по нежелани у4астъци от тялото и мног се страхувам да не продължат да излизат все пове4е... Ама орисия ...
Виж целия пост
# 68
Мацки ,един тъп въпрос. Забелязвате ли някакво окосмяване след стимулациите. НА мен ми излизат едни бели косъм4ета по нежелани у4астъци от тялото и мног се страхувам да не продължат да излизат все пове4е... Ама орисия ...
лелееее, само това оставаше  ooooh!-нали уж женски хормони ни слагат,никъде не срещнах тестостерон  newsm78 пяната за бръснене ще ни стане много оборотна... и без друго,почти съм я приватизирала през цялата стимулация с тия прегледи през ден, заради които не мога да си отида на кола масчица/на мен това най-ми тежи  Tired/.... в интерес на истината, не съм забелязала непознати косъмчета-на няколко места имам дежурни две-три,които нито се увеличават, нито, обаче се покриват  #Cussing out Но забелязах друго,по-точно половинката днес го констатира,след като ми отвори шкафа със "скритите запаси",които не смогвах да заредя-изобщо не ми се яде шоколад, а умирах за него-на ден по един. Сега, за 6 месеца, да са ми се събрали 4-5 парченца...със сигурност нещо са ми повредили  Sick
Виж целия пост
# 69
и аз се включвам в темата  Sad
дано пък тя да ни е на късмет и всички да вземем поправетелния от раз с по едно момиче имомченце  Laughing
така няма да имаме нужда да се подвизаваме тук, а при близнашките майки  Praynig
като му дойде времето ще пиша по активно, сега сме в почивка и светофара за нас е ярко червен  ooooh!
късмет милички  Hug
Виж целия пост
# 70
Хрис, може би си зависи от жената. newsm78. Аз по принцип си имам такива проблеми, заЩото запо4нах да се бръсна много малка, заради балета. НямаШе кой да се сети да ме заведе на кола маска, та сега се мъ4а комбинирано с един епилатор и бръсна4а. Успокоявам се 4е поне са руси.
Тестостерон няма ,ама има никотин. Презя цялата стимлация не пуШех, оба4е такъв гаден вкус на табак имах в устата, 4е ми се драйфаШе. Да не говорим как ми пресъхваШе и какви коли4ества вода изпивах, ниЩо не помагаШе. Като все едно съм пила антибиотици  с месеци.
Виж целия пост
# 71
Гери,
Окосмяването си ми е същото - няма промяна.Ти защо не пробваш лазерна или фотоепилация?Скъпичка е да му се невиди,ама казват,че е ефикасна.
Иначе ,при мен единственото страно нещо по време на стимулациите е, че храната ми става супер безвкусна.
Виж целия пост
# 72
Ох ,аз сигурн онеправилно съм се изразла. Не се е увели4ило нормалното ми окосмяваме , просто се появиха едни "нов модел", бели ,4ак прозра4ни, трудно се забелазват, оба4е си отскубнах един от 4елото /идеШе ми да се гръмна/ , после и на друго място открих, Мног ми стана гадно
А за тази епилация съм питала ,оба4е не се препоръ4ва на нераждали жени. Отделно се правят доста повторения. А ако нямаШ пари4ки за повторението, когато си му е време, ти разреШават да ги обръснеШ. И нали знаеШ какво става псоле. Така 4е за сега не се реШавам на тази стъпка и Ще преследвам наглеците с пинсетата.
За храната, при първата стимулация ядях като за последноШ При втората само аромата на храна ме отвраЩаваШе, мног лоШо се хранех тогава и буквално насила. Явно си зависи и т самата стимулация, от силата й. макар 4е при мен се видя ве4е, 4е сила н,слаба все тая , пове4е от 7 фоликула не правя, хубаво поне 4е  са ка4ествени пове4ето.
Виж целия пост
# 73
Стиснати палчета за Велка утре да ни зарадва!  Heart Eyes  Praynig
Аз се опитвам да си спомня за някакви странности при мен по време на и след стимулацията, но не се сещам... Само главата ме болеше почти всеки ден. Главоболието започна още с противозачатъчните.

Момичета, имам едно въпросче. От стимулацията ми са минали 3-4 месеца и цикъла ми от 27-28 е станал 30-31 дневен. При вас как е? Такъв ли ще бъде и за напред или след време се връща към предишната си продължителност?
Виж целия пост
# 74
lovelybrud, май и това е строго индивидуално и разли4но при всеки.
Моя си е на 26 дни, ни пове4е ни по малко. И до тест не изтрайвам, усетя ли гадните болки, с изнам 4е работата не е на добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия