ИН-ВИТРО/ИКСИ-ПОПРАВИТЕЛЕН

  • 51 388
  • 747
# 75
Гери,не им се шашкай на прозрачните навлеци,на една пинсета живот са  Laughing Laughing Laughing Между другото аз 2 пъти се щракнах с лазерната и си имам плешиви места,ама скъпо ми дойде и се отказах и си карам само на кола маска.

lovelybrud ,моят цикъл беше 28 дни,след това се удължи до 30-31 дни,ама май си е стого индивидуално.Главоболие имах при късия протокол,придружено и със сърцебиене,а при дългия си бях идеална.Сега ще видим как ще ми подейства новата стимулация.
Виж целия пост
# 76
Добро утро мацки,

lovelybrud моя цикъл преди да започна първата стимулация беше на 30-32 дни, после на 28 и след замразения трансфер на 27-28 дни, всеки път се измества по малко, но пък не ми е повече от 2-3 дни, нямам болки, нищо. Даже понякога забравям че съм в цикъл.

Гери и аз имам едни такива малко руси косъмчета, и на краката са ми станали малко по-черни и дебели, но доста по-редки, Както вече съм казвала, явно при мен хормоните са от някоя космата жена  Joy
Виж целия пост
# 77
Дано наистина да са  добри и утрото и денят и Велка да ни забие с едно трицифрено ЧХГ  Praynig
Гери,това с никотина много ми хареса...дали да не взема тайничко да приложа хормоните и на моя,че ми иде да го гръмна заради тези цигари /знам,че съм от гадните непушачи  Mr. Green/-уж ги спираше, като заживеем заедно, после като направим ремонт на апартамента, после, като си смени работата, че онази му била много изнервяща....сега вече,като дойде бебето-имам 10 дни-между трансфера и теста, в които не сме на ароматизиращи свещи вкъщи, но след тях....... Sick
lovelybrud,моят цикъл само първия път се разбърка на към 30 и няколко дни,при 28-29 нормален, но този,дори не ми остави да се залъгвам с надежди-заби на 29-ия ден- с лекарства,без да му дреме  от ситуацията #Cussing out А иначе,наистина,разкъсващата болка взе да изчезва-даже не бях подготвена-така безшумно се появява,че изобщо не стигам до запасите аулин, от които за първи ден изразходвах вече по 3  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 78
Отбой,момичета и този път нямах късмет пак,отново за пореден път чхг 0.00
Виж целия пост
# 79
 Cry Cry Cry spoko spoko spoko
Виж целия пост
# 80
Отбой,момичета и този път нямах късмет пак,отново за пореден път чхг 0.00
           почвам много да се ядосвам вместо да се увеличава бройката на бременните жени от ин витро виждам че става точно обратното намалява  Cry Cry Cry Cry мила съжалявам  spoko
Виж целия пост
# 81
и на мен ми е странно-хайде, инсеминациите-там си е чист късмет, на сляпо,никакви данни за нищо, ама при ин-витро, наистина ли се води за нормално да става от четвърти,пети,че дори и седми път  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 82
Велка  Hug Hug Hug

Оф,Хриси,колко пъти съм си задавала въпроса,защо не се получава.....За съжаление не могат да ни дадат гаранция за имплантирането на ембрионите.Явно там нещо се обърква,но това може би не е ясно все още и за самите лекари.
Виж целия пост
# 83
Момичета, не знам при нас явно проблема е в имплантацията,след първия неуспех правих на ново снимка  че предната беше вече овехтяла и там се видяха едни депа. последва лапароскопия,клампирахме и двете тръби.Правих имунологични и генетични само тромбофилия излезна.след 2 неуспех правихме хистеро скопия търсехме причината за не имплантирането,имах стеснение на матката което може би е предпоставка за не имплантация ,е разшириха я ако мога така да се изразя.мисля че и при трансфера преди да върнат ембриончетата имаше надраскване на матката за по добра имплантация.И сега пак нищо.Чух се с докито каза че ще помислим може би ще правим цитогенетични на двамата не знам какво означава ,надявам се да открием причината.
Виж целия пост
# 84
Знам,че няма гаранция  #Cussing out Но, наистина ли на милионите жени,които забременяват естествено всичко им е 100 % наред  и на тях и на половинките им newsm78 Разчекват ни от изследвания, за да намерят под вола теле и пак нищо накрая.....днеска сигурно ми е кривия и черния ден,понеже не съм се наспала  Embarassed....
Велка, такова не съм чувала и аз, а уж рових внимателно какво още да си поискам да пуснем-ще чакам да споделиш и дано там да куца нещо, че като няма нищо и не става, е съвсем безнадеждно,какъвто и оптимист да бъде човек  Hug Стискам ти палци докато се обадят от Фонда да имате решение и вече да е за последно  fingerscrossed
Виж целия пост
# 85
Говорих с една приятелка която на скоро е правила такова изследване, хромозомите нещо от този род, дали няма някакво нарушение.Казали са и че всичко е наред и са съвместими с мъжа и.  newsm78 ,а аз си мислех че вече причини няма, ама и аз вече нещо се ядосах,явно съм голям карък, все по най трудния начин, все няма причина а пък накрая все същото 0.00
Виж целия пост
# 86
А ти си подала документи за Фонда и само чакаш, нали,няма сега тепърва да подаваш?
Виж целия пост
# 87
В нашата клиника се прави и предимплантационна диагностика на ембрионите.Мисля, че я препоръчват когато има проблем с генетичните изследвания на партньорите.Цената ако не се лъжа е към 1500лв,но не съм сигурна.Аз досега не съм правила,но започвам за се чудя дали сега да направя в крайна сметка.
Велка,аз продължавам да си мисля,че при нас проблема е в импланитрането.Не може при всичките опити,с различни стимулации тестовете да са ни все 0.00.Аз лично не съм виждала друг резултат освен 0.00.
Виж целия пост
# 88
и аз съм се засилила да питам дали при нас правят предимплантационна,като не сме за ко-култивиране  newsm78- при нас пък е със след имплантацията-дори,като се замисля , и при инсетата тестовете ми бяха почти три единия път,само първия го докарах до 0,98. Като давам 5000 за опит, по-добре да дадем още малко, ако това ще помогне с нещо...но, пък и да виждаш само три нули си е повече от стресиращо  Twisted Evil
Виж целия пост
# 89
Хриси,не го ли водят резултат под 5 за липса на имплантация?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия