Дядо Коледа ела и подаръци на ЮНЧЕТАТА им дари!

  • 39 022
  • 718
# 570
В градината на Алекс ще правят парти за 25 март - благовещение, като ден на майката. Wink

Прекрасна идея! За мен Благовещение е 1000 пъти повече празник за майката и жената, отколкото глупавия 8 март /и сори, ако засягам някого лично!  Hug/

Ние сме добре, отглеждам си диванета  Mr. Green, всеки луд с номера си, но само да са ми здрави!

Прегръщам ви!
Виж целия пост
# 571
Прекрасна идея! За мен Благовещение е 1000 пъти повече празник за майката и жената, отколкото глупавия 8 март /и сори, ако засягам някого лично!  Hug/


Едва ли засягаш някого, защото е много по-логично най-малкото да се следва един христиански празник с традиции, отколкото една измислена дата, която  знаем как е възникнала  Mr. Green
Но за мен е все тая - радвам се, че синовете ми поне около едната дата (която и да е тя) се надпреварват да ми засвидетелстват обич и уважение. Сега са малки душички и го правят често за щастие, но няма да е лошо да им остане и за в бъдеще  Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 572
kiki29 , и аз се надявам да ги възпитаме добре и да имат уважение към жените !!!

Цецо утре го пращам на градина за сефте.

Преди беше на ясли и е запомнил,че не му харесва и сега не иска да го пращаме,но.... ще върви.Да видим де ,какво ще е положението с боледуването.
Виж целия пост
# 573
Здравейте, момичета!

Краси, как се чувсва Цецо в градината?

Мен малко ме е яд, защото съседна градина вече две тържества правят, а в нашата ще има чак април.  Wink С Ели сме си в къщи, защото се ошари от варицела. В понеделник видях първата пъпка, а още продължават да излизат.  Sad Знаете ли след образуването на мехурчето след колко време става коричка?
Виж целия пост
# 574
Не помня вече с точност, Гери, но със сигурност не е веднага Simple Smile 2-3 дни ли беше...После пък известно време им беше зачервена кожата на местата на пъпките, но те и двамата са с доста чувствителни, бели кожи...
По-важно е да имаш предвид, че след боледуването детето ще е с паднал имунитет и е хубаво да я пазиш и да я подсилваш  Simple Smile Късмет имате, че поне започва хубаво време и намаляват респираторните инфекции и настинките  Sunglasses Моите и двамата (а също и баща им тогава  Crazy ) я караха варицелата в края на май преди 3 години и после не сме имали проблеми...
Виж целия пост
# 575
Ех, да минават по-бързо тези дни, че ще пощуреем. Направо не ти завиждам с трима болни от варицела ....... Crazy
Виж целия пост
# 576
Ех, да минават по-бързо тези дни, че ще пощуреем. Направо не ти завиждам с трима болни от варицела ....... Crazy

Няма да крия, че беше кошмарно и противно на всички очаквания, вместо таткото, най-тежко я изкара Тони, който беше точно на 1 годинка тогава. Целият беше огнен от пъпките, имаше навсякъде...абе не ми се припомня, а за таткото взехме всякакви мерки (разни имуностимулатори, противохерпесни и др. ) и той изкара най-леко  Shocked Има едно хомеопатично за по-лесно изпъпчване и понасяне на сърбежа (аз карах варицелата на 24 и не можах 2 нощи да заспя от сърбеж), ама му забравих името  newsm78 Питай някого...Бързо да приключва при вас и без проблеми  Heart Eyes
Виж целия пост
# 577
Днес е 5 ден и като че ли няма нови, но има още, коите не са станали мехурчета. То добре, че е топло и можем да излезем за половин час около блока.
Виж целия пост
# 578
Алоха!Не съм влизала в темата от много отдавна.Детенце е на градина,а аз след час съм на ЖК да видим бебето дали се е завъртяло с главата надолу.Правим освежителен ремонт направо... поне е по добре от предния път.Тръгнахме да освежаваме бъдещата ми кочинка,но моя младеш хареса много новата стая и каза,че с татко му я завземат и аз с бебето ще спя в детската,като човека си отстъпвал кошарата.Няма лошо  Grinning и аз реших да освежа и детската като сменя фриза,да ама като тръгнах да свалям стария фриз и падна и шпакловката,че наново шпакловка,боядисах сложихме новия фриз и стаята светна.До няколко дни ще светне и мъжката стая.Вече всичко е боядисано,остана да върнем мебелите,да изпера на бебе дрешките и мога да чакам.
За варицелата Гери още малко и сте я изкарали.Друго какво да ви разкажа.Баткото голям артист и имитатор се извъди.Ще видим как ще се държи с бебето,надявам се,че е голям и нямя да има ревности Grinning или ако има да са в лека форма  Wink хубав ден ви пожелавам   bouquet че трябва да се приготвям вече
Виж целия пост
# 579
Хехе, Щък, истински се забавлявах с ремонта ви  Laughing. То съвсем не останало до срещата с девойката! Тя застанала ли е вече "в позиция"?
Баткото как е в градината? Ние си имаме вече проблеми с разни девойки и майките им  ooooh!... Едно момче скъсало книжката на една девойка в нашата група, а майката на момчето заявила, че Божидар го подстрекавал да се държи така и госпожите трябвало да не им дават да играят заедно  Shocked. Сутринта госпожата разказала на мъжа ми, чак й било неудобно, защото сама казала, че не е виждала такова нещо от Божидар. Сега се чудя да реагирам ли на онази майка... Аз уча Божидар да не си оставя магарето в калта и да се защитава, но без да посяга. И да се оправя сам, да не се крие зад полата на мама. И сега детето се разправя само, само после търчи и ме информира какво е станало  Laughing. Та такива неща, навлязохме и в тези "проблеми".
Виж целия пост
# 580
Божо с неговите огнени знаци хич не го и мисли!Аз разговарям много с госпожите,моя съвет е и ти така да правиш.Не да чакаш той да ти разкаже,че иначе може да получиш някоя измислена информация  Wink ако ме разбираш какво имам предвид.А за девойката обърнала се е и ще си я чакам нормално както дойде  Wink
Виж целия пост
# 581
Браво на девойката!

Права си за госпожите. С тях проблеми няма, много са точни. Измислените проблеми създават в случая две майки. Едната натопила детето на другата, а другата решила да си измие ръцете с моя син, че бил подстрекавал нейния. Госпожите казаха, че не са виждали такова нещо, хем са с тях цял ден.
Та последно реших да ми минава покрай ушите. Ще кажа на госпожите ако някоя майка има нещо против Божидар, да дойде да говори с мен  Crossing Arms.
Виж целия пост
# 582
анджак  Wink
Виж целия пост
# 583
Ще кажа на госпожите ако някоя майка има нещо против Божидар, да дойде да говори с мен  Crossing Arms.

Оххх, за съжаление мога да кажа нещо по въпроса  Confused
Големият ми син е роден лидер (няма на кой да се е метнал в отношение, някаква лична характеристика си е), което ще рече, че почти от бебе се опитва да организира и ръководи всички около себе си (естествено децата най-вече, че е по-лесно) и тежко понася, ако не дай си Боже, някой се опъне на неговите "правила" (вече почти не се бие, но пък се сърди и понякога ръмжи и крещи) Crazy Както се досещате - това доста проблеми с родители ми е докарало  ooooh!
Личният ми опит показва, че когато той лично се е обяснил пред засегнатия родител и дете съответно, се е стигало до положителен резултат винаги - той обяснява логиката на действията си, ние обясняваме, кое е правилно и кое не с търпение  и разбиране и накрая и децата и ние-родителите си стисваме ръцете...И още един пример - около година ми отне да го науча, да не напада брат си веднага, когато малкият му вземе нещо или го закача много. Сега вече ме вика преди да реагира с юмруци или ритници. Но се наложи да му обяснявам, колко крехко е човешкото тяло, колко са важни всичките ни органи и т.н.... Crazy

С две думи - блазе й на Щък , че второто е девойка  Sunglasses Heart Eyes
Разбирам, че в случая Божи не е виновен, но разпитай го за ситуацията (ако въобще помни  Grinning ). Иначе правилно си го учиш, но понякога са по-различни сред връстниците си от това, което показват вкъщи...
Виж целия пост
# 584
Благодаря Кики, моят Божи също опитва да се проявява организатор от типа "ти донеси това, ти играй с онова". Но не е войнствен. Говорихме си с него, без да му казваме за обвиненията естествено. Питахме го дали е приятел с това момче, как си играят - всичко е ок. Говорихме и с двете госпожи - няма такова нещо, детето ви не е посягало на никого, не е агресивно. Явно някой друг е станал с д...то нагоре. Освен това явно някои майки не осъзнават, че децата в тази възраст обичат да си измислят и да преувеличават, но не са наясно още що е то лъжа. Поне при Божи е така - голям фантазьор, цяла приказка може да ти съчини. Но и си измисля глупости - преди дни ми обясняваше как като бил малко бебе татко му много го биел  Crazy та се наложи да се учим как такива неща не се говорят, защото не са истина. Ако край нас имаше страничен слушател, кой знае какво щеше да си помисли от думите му. Та подозирам, че и другите деца си съчиняват такива истории, само дето майките им се връзват...
И така, епизодът е приключен  Sunglasses.

За второто - девойка съм с особено мнение  Flutter - при кръстниците ни малкото е момиче и ела гледай как строява всички наоколо и се налага над брат си!
Та на Щък пожелавам мноооого спокойно второ детенце, независимо от пола  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия