Хайде да откажем цигарите и да си кажем гордо, че вече не пушим-10-то юбилейно

  • 31 979
  • 754
# 225
Очакваме Дани123 да се похвали със спокойно бездимно утро  Hug
Ден 9-ти ми е.
Не знам колко време ще карам с лепенките. Може и да си права, Здравче, че няма накъде да се бърза да се махат.
По-добре е да е по-сигурно, нали?  Hug  Имам за повече от две седмици оттук нататък, но мисля да заредя и още,
че да ми е мирна главата. Те не пречат, а и са по-евтини от пирончетата - все съм на кяр  Simple Smile
Виж целия пост
# 226
       Чета темата от месеци и се нахъсвам. Пушачка съм от 20 години  Embarassed. Мъжът ми също пуши и това прави отказването по-трудно. Той е по-волеви от мен , ако предната вечер е прекалил на другия ден не пуши . Аз съм ужасна и да съм препушила ставам правя кафе и захапвам цигарите. От вчера у дома не се пуши това е първата стъпка за нас. Ако някой пририта за цигара - на терасата и точка .  Дано да успеем, че цигарите ни съсипват освен здравословно и финансово.
Виж целия пост
# 227
И аз засега само чета и се нахъсвам. Спирам ги за няколко дни, но пак пропушвам. Мнооооого ме удрят по джоба вече Sad
Като чета, тия лепенки май вършат добра работа... Може ли малко повече инфо за тях  Praynig И ако има някой в Германия или Холандия да ми каже какво е наименованието им, че не съм много добре с немския език.
Хубава, слънчева неделя!   bouquet
Виж целия пост
# 228
Здравейте, героини ЖЕЛЕЗНИ! И всички - запътили се към свободното и благоуханно бъдеще! Ей, молете се моята кръстница Praynig От най-злокачествените пушачки. За сега е 24 часа без, но не е на себе си. С лепенки. Но за нея да бъде без цигара е сменено агрегатно състояние. Милата Heart Eyes
 ililina, аз съм "специалистката" по лепенките. Виж това - само първото  http://www.nicotinell.de/1347--~index.html
Аз успях. Ще помагам от тук "дистанционно". Можеш да разчиташ на мен повече, отколкото на аптекарите - те нищо не знаят, пък ако има и езиков проблем... хептен. Първо кажи по колко пушиш. То ти ако си там по Германия или Холандия - няма къде да пушиш много-много.  Wink
Виж целия пост
# 229
Привет момичета. Взех сериозно решение и ще ми е адски, ама адски трудно да го спазя. Бих искала да сте ми подкрепа, надзирател и свидетел.
Нямам лепенки, лекарства- нищо за помощ. Смятам да впрегна само волята си.
За протокола-пушачка съм точно четвърт век. Пуша по кутия на ден..
Виж целия пост
# 230
Привет момичета. Взех сериозно решение и ще ми е адски, ама адски трудно да го спазя. Бих искала да сте ми подкрепа, надзирател и свидетел.
Нямам лепенки, лекарства- нищо за помощ. Смятам да впрегна само волята си.
За протокола-пушачка съм точно четвърт век. Пуша по кутия на ден..

Ели, нямаш представа колко се радвам да те срещна тук Hug

Вярвам в теб и знам, че ще успееш, дори и само с едната воля и гол инат! Питай, разпитвай, оплаквай се, мрънкай, тук е мястото. Ще те изслушаме, подкрепим и куражим.

Успех, мила, много успех  bouquet
 Praynig


Виж целия пост
# 231
Вярвам в теб и знам, че ще успееш, дори и само с едната воля и гол инат! Питай, разпитвай, оплаквай се, мрънкай, тук е мястото. Ще те изслушаме, подкрепим и куражим.

Успех, мила, много успех  bouquet
 Praynig

Безкрайно ти благодаря!  Hug
Не казвай на останалите (овненца) , нека мине достатъчно време, за да съм сигурна в себе си.
Виж целия пост
# 232
Вярвам в теб и знам, че ще успееш, дори и само с едната воля и гол инат! Питай, разпитвай, оплаквай се, мрънкай, тук е мястото. Ще те изслушаме, подкрепим и куражим.

Успех, мила, много успех  bouquet
 Praynig

Безкрайно ти благодаря!  Hug
Не казвай на останалите (овненца) , нека мине достатъчно време, за да съм сигурна в себе си.

Няма да казвам, но ако искаш да не разбират си махни лентичката за сега Wink

Виж целия пост
# 233
Привет момичета. Взех сериозно решение и ще ми е адски, ама адски трудно да го спазя. Бих искала да сте ми подкрепа, надзирател и свидетел.
Нямам лепенки, лекарства- нищо за помощ. Смятам да впрегна само волята си.
За протокола-пушачка съм точно четвърт век. Пуша по кутия на ден..


Бравооо, Елинор 777! За решението.   bouquet Намери си някакво съвсем ново приятно занимание, което да не ти е свързано непременно с цигарите. Промени всичко наоколо, което можеш. Започни да пиеш кафе от друг вид на различно място. Сложи нова саксия на най-обичайното си място - да й се блещиш като изскочи ламята.  af 15 af Номерът е да излъжеш ламята Stuck Out Tongue Winking Eye ppp, а не се Абиш в битки smile3540
Виж целия пост
# 234
Привет, бездимни!
Да кажа, че съвсем съм - няма да е вярно, но се движа във вярната посока.
Ели, добре дошла тук. Верно, че е точното място за мрънкане, подкрепа и
т.н. Все в този дух. Важната стъпка е да го поискаш. Втората е да си
повярваш, че можеш. А третата - да си помогнеш с каквото е възможно и
необходимо. От все сърце - успех ти желая!

А видяхте ли рекламите, а и по аптеките - новите хапчета за отказване на
цигарите? Дето са в кутийки на цигари? Mary или нещо подобно се казваха.
За съжаление, поради новостта си, още нямат и по аптеките отзиви. Доста
е прилична цената им - 10 хапа около 6 лева, а би трябвало да се приемат
поне 2-3 кутии - което прави недотам скъпа радостта Simple Smile

Здравче, стискам палци за бързо стъпване на крака на твоята позната и
успех! Ти как си?
Виж целия пост
# 235
На мен днес ми е 9 ден, предния път 10 ми беше критичен  Joy Joy Joy
За девет дена спестих някой лев  и си купих скъпо кремче за лице на виши да съм хубава и подмладена #Silly
Сега ако устискам още 10 дена ще си купя още нещо и така  Mr. Green със шопинг терапия мисля да ги откажа гадините.
Виж целия пост
# 236
Добро утро от мен. Засега държа. Тъй като ме посъветвахте да се разсейвам с неща, които обичам - реших всеки спестен лев да влагам в бои. Приготвила съм си касичката вече.
Малко се подразних на скептично вдигнатата вежда на мъжа ми, но силно се надявам този път да успея окончателно и да докажа и на себе си и на него, че МОГА!
Виж целия пост
# 237
Добро утро от мен. Засега държа. Тъй като ме посъветвахте да се разсейвам с неща, които обичам - реших всеки спестен лев да влагам в бои. Приготвила съм си касичката вече.
Малко се подразних на скептично вдигнатата вежда на мъжа ми, но силно се надявам този път да успея окончателно и да докажа и на себе си и на него, че МОГА!

ХА ТАКА!   Hands Thumbsup Flowers Sunflower fingerscrossed
Виж целия пост
# 238
Привет,железни!
Аз минавам да ви се оплача.Този укенд бяхме голяма компания на хотел на един язовир, пиене и хапване до сутринта и т.н. Разбира се, не съм пушила, не съм и помисляла да пуша, обаче тези отвратителни пушачи направо ме разболяха-буквално!Падна ми жестоко гласа от отвратителните им цигари, отделно изстинах от постоянното проветряване, което проведох Mr. Green.И днес съм няма, тресе ме и ме болят гърдите като дишам(защото можете да си представите колко съм издишала от тая гадост Sick)
Иначе, окуражителното е, и нито аз, нито мъжа ми почувствахме нужда да запалим-така че, най-трудното смятам за отминало.Дръжте се!
Виж целия пост
# 239
Добро утро от мен. Засега държа. Тъй като ме посъветвахте да се разсейвам с неща, които обичам - реших всеки спестен лев да влагам в бои. Приготвила съм си касичката вече.
Малко се подразних на скептично вдигнатата вежда на мъжа ми, но силно се надявам този път да успея окончателно и да докажа и на себе си и на него, че МОГА!


Ели, при мен това беше един от мотивите - той ще ми каже на мен, че не мога! Да бе, да!  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия