

Там в ОО можеш и за преси да се проснеш 
Ще спре да боли след ден-два, да знаеш, само още малко стисни зъби да избуташ една седмица.
, изпуших ги тайно, защото ме е срам от мъжо и от децата. Ядосах се много, прималя ми направо и не се усетих как изтърчах до магазина и си купих. 


,не се ядосвай,всеки опит е една крачка напред.Не губи надежда че ще се справиш,ако сама не си вярваш ще се откажеш.2 цигари на 10 дена не са много,те просто те връщат в изходна позиция и тези 10 дни ги задрасваш от бездимните.Айде сега пак в редиците и ако те ядоса някой идвай и се оплаквай тук но не пали.
Супер беше и
Ако си изкарала трите дни без
, та не знаеш какво значи мрънкане).
Днес не ми пука. Наистина, още малко ще е зорът.
Препоръчани теми