Хайде да откажем цигарите и да си кажем гордо, че вече не пушим-10-то юбилейно

  • 31 982
  • 754
# 285
Дани 123, Елинце, Ласи, дръжте се, а аз покрай вас, че съм най-назад! Ели, мрънкаш-немрънкаш, 15 лв спести, 3 дни устиска -  можеш, можеш, можеш!

Майтап, ама наистина в касичката се мъдрят 15 лева  Mr. Green
Днес смятам да ги взема и да си купя наколко екзотични плода, нещо сънувах плодове нощес.
Виж целия пост
# 286
Ето ме и при вас , горда НЕпушачка от почти 6 месеца  Laughing
И спестени парички имам , и ми мирише на хубаво вече и ми е по Арно както се казва Laughing
Спрях ги от раз , бях болна от тежка гнойна ангина и си казах че повече няма да запаля и ето ме сега 6 месеца по-късно още стискам Laughing Не ми се е припушело все още а и дано не се случи Peace
И кафе си пия , не ми липсва  цигарата и кафенцето пак си ми е сладко Laughing
Виж целия пост
# 287
Момичета, и аз се издъних. Един фас с кафето. Много ми е трудно, може би защото не мога да хапвам всичко. Мъча се с едни краставици и ябълки. Ще ги откажа, знам че съм шопски инат  Grinning.
Виж целия пост
# 288
Всъщност - всичко е по-вкусно, по-ароматно и изобщо по -   Simple Smile
Това е огромният бонус от спирането. Вярно, че в началото може и да е по-нервно  Mr. Green  ,
но минава.
Хубаво е, ако околните са непушачи. Моят случай не е такъв. Определено е доста
по-тежко. Защото, донякъде от страх, че и тях ще ги споходи необходимостта да
ги спират гадините, вместо да подпомагат, пушачите изкушават (даже и умишлено)
в такива моменти. ММ например, грижливо ми купуваше и купува онова, дето не
трябва под благовидния предлог да не ми е толкова кофти, като вземе неудържимо
да ми се *******. Е да де, отгоре на всичкото, и той мина на тях. И сега са навсякъде
пущините. Много е гадно така.
А рожбето как ми мрънка ...  Cry   "Е, мамо, нали щеше да ги отказваш?! Махни го
тази гаден пушек - най-гадния".
Виж целия пост
# 289
Браво, Хриска   bouquet Лошото е, че нямах болест, която да ми помогне в отказването..Нали знаете- болни дробове, затруднено дишане. Мъжа ми ги отказа преди 8,9 месеца след сериозно заболяване. Три седмици беше зле и не се сещаше за тях, а после беше по-лесно да не си купи пак.
Ваничка, не се отказвай. Признат грях-половин грях. Съчетанието от диета и отказване от цигари си е трудно..проявяваш воля за две неща наведнъж.
Асса, вчера като се мятах като тигрица у дома, сина ми който е голям (почти на 21) и е пушач ми помагаше с думите " Недей, мамо, после ще ти е толкова леко"
Виж целия пост
# 290
Асса, в мен никой не вярва. Приятелите ми казват "ти си нарицателно за пушач" или "толкова сладко пушиш, че и на камък ще му се пропуши". Вариантът, че мога да спра да пуша не им и минава през главите. Вчера следобед, отвсякъде: "е, хайде, дръпни си веднъж, нищо няма да ти стане", "ама съвсем ли няма да пушиш?" Трудна работа! Ще се справим обаче. Страх ме е да се заричам.
Виж целия пост
# 291
Ментова, познато ми е - за невярването. Мисля, че в кръга ни, аз бях най-най-пристрастеният пушач.
Няма да се впускам в детайли, но в такива грозни ситуации съм изпадала ...  Shocked  За вярването - никой
не вярваше. И да, не ги спрях тогава, но пък значително ги намалих и не стигах до драматизации по темата
"'Де ми е пушилото"  Mr. Green 

Ели, има едни хапченца - Тавипек - може и да ги знаеш, те спомагат за по-бързо изчистване на дробовете.
За теб го пиша, понеже на теб ти "горят" дробовете и гърлото. Представляват чисто лавандулово масло Simple Smile
Та, появява се дъх на лавандула изотвътре  hahaha 
Виж целия пост
# 292
Aсса, благодаря ти! Още днес ще проверя за хапченцата. За горенето ми гори..все едно съм яла люта чушка- от гърлото до под диафрагмата.
Купих си портокали и натурални сокове и ...кутия течен шоколад  Blush
Виж целия пост
# 293
Искам да ги изрежа съвсем, тез пущини, в смисъл - искам да не ми се пуши, беее!
Нищо не ми гори, не боли, но ми се пушииии! Държи ме инатът - зарекох се, че няма да пуша пред децата. Ако малката не е постоянно край мен, нямаше да устискам. Така, че, Ели, горе главата - та ти си герой, ударник, шампион! Браво!
Асса, аз не разбрах - сувсем ли не пушиш, или ги бориш една по една? Което и да е - много е трудно!
Виж целия пост
# 294
Ох, Ментова, в момента не съм съвсем на нула, това ми е голяма мъка.
(т.е. близо съм, много близо, понякога и повече от 48 часа, но .... ).
Гледах си днес програмчето, дето ми смята времето от най-първото
отказване. Досега щяха да са минали над половин година и да са
спестени !!!! над 2500 лв. М-да, но не се получи.
Мисля, обаче, утре вече край. Писна ми, за пореден път. Вчера, в яда
си, махнах и лепенките. Днес съм без, удържам, с много леко отклонение.
Но не правете в никой случай така - удължава се агонията, не се трае.
Да, днес е ден последен.
Виж целия пост
# 295
Преди 20 мин. я хвърлих последната,с мисълта,че ще е наистина ПОСЛЕДНА
Няма да купувам,щом удържах 2 месеца без,ще се получи,просто НЯМА КАК ДА НЕ СТАНЕ #Cussing out
Стискайте палци.Гепих калкулатора Shocked за 4 месеца със спестеното мога да заведа детето на море!!!!!!
Виж целия пост
# 296
Моля, Благодаря! -значи ще я караме съвсем заедно. Айде да се броим от преди 20 минути, ок?
Като се взаимно ангажираме - може и да си помогнем по макс. Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Нищо против Peace
Ама след малко тръгвам,а вкъщи не разполагам със свободен компютър.
Да знаеш, че с цялата си воля съм с теб!
Виж целия пост
# 298
Аз ще ви стискам палци и на двете от сърце thumbsup
Моля,Благодаря! Познах те по аватара smile3534
Виж целия пост
# 299
Здравейте, аз пък съм във вашите редици, за пореден път, няма да се откажа докато не ги откажа гадините  Mr. Green
 Пожелавам ви лек и бездимен ден  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия