Хайде да откажем цигарите и да си кажем гордо, че вече не пушим-10-то юбилейно

  • 31 981
  • 754
# 300
Аз ще ви стискам палци и на двете от сърце thumbsup
Моля,Благодаря! Познах те по аватара smile3534
На кака момичето,бе!
Спирам,честно!
До момента не съм се изкушила - взех си семки и виолетки,имам си дъвки,сутринта пих топла вода с лимон,сега пия кафе на бюрото в офиса и нямам желание за цигара.Просто не мисля за това
Виж целия пост
# 301
Значи от днес сме трички с абсолютна чистота от дим.
Аз, Моля,Благодаря!, и lasi. Да ни е спорно отказването.  Hug
И аз си имам запас от дъвки и лепенки (за всеки случай).
Виж целия пост
# 302
Здравейте,Моля,Благодаря! ,Асса ,Ментова стискам палци и като се включа в понеделник дано да сте устискали без нито 1 цигара.Пожелавам ви успех и приятни събота и неделя. Hug thumbsup
Виж целия пост
# 303
При мен след 2 дена ще станат точно 9 месеца без цигари. Никога не съм се изкушила да запаля и мисля така да си е завинаги. Даже много ме дразнят задимени помещения  Sick Кафе си пия на бюрото в работата, а ако съм на кафе с приятелка, която пуши, само се чудя сама на себе си как съм се тровила толкова време.

Желая успех на всички - струва си  Peace
Виж целия пост
# 304
Ласи, като си мисля - то май със "иди-ми-дойди-ми" също не е лошо. Пак по-добре от кутия. Ама много се мъчи човек така Sick
Виж целия пост
# 305
Здравейте и от мен  Simple Smile
От няколко дни чета и разглеждам публикациите ви..........
В неделя вечерта изпуших последната си цигара.Направо не мога да се позная....не вярвах, че ще удържа толкова много време без цигари Simple Smile А колко много ми се пушииии  не е истина, но не паля. Ако някой ми беше казал че е толкова трудно и през каква агония се минава нямаше да се захвана с отказването. В този форум направо ме изкефихте как си помагате взаимно Simple Smile
Надявам се да откажа гадовете...А някой би ли ми казал колко време още ще се мъча? Днес ми е 5 ден.
Успешен ден на всички ви Simple Smile
Виж целия пост
# 306
galisiq_ , веднага отговарям /в качеството ми на доайен hahaha/. Големият зор е първите 3 дни. Като мине време и се обърнеш назад - ще видиш. После стъпалата са на 7-мия и на 21- ден. И после - пей сърце!  newsm18 Но не бива да докосваш фас. И вода и физическо претоварване, непрекъсната заетост. Иначе схемата е съвсем друга.
galisiqnewsm74 welcome
Вижте как дядо Господ спря самолетите над Европа - да ни покаже, че неестествените неща не са от него и - вън!  Naughty

Ели, как си днес?

Виж целия пост
# 307
galisiq_ и на мен ми  е пети ден. Моята агония също не е свършила, но взе мъъъничко да ме отпуска.  
Като кажа на мъжа ми , че  ме боли- не ми вярва..Той ги отказа 8,9 месеца преди мен.
Ако искаш ще се поддържаме и ще броим дните заедно? Тук всички се поддържаме де, но да не объркам колко дни са минали  Grinning
Вкуса на кафето ми е все още ужасен, чакам с нетърпение да ми се оправят вкусовите рецептори, почти нищо не ям, освен сладко.. Вчера излапах повече от четвърт голямо бурканче Финети.. Embarassed

Баба Здравка-Баба Мравка   Hug Hug Ще се оправя! Благодаря ти.
Виж целия пост
# 308
Аз се провалих засега - запалих две "чужди" цигари Cry Embarassed И защо? 24 часа издържах без особени мъки, а после не разбрах как ги палнах! Сега - наново! Не се отказвам, но ме е срам от себе си...
Ели, ти си нашата гордост!
Виж целия пост
# 309
Баба Здравка верно е доайен Simple Smile Аз съм и много признателна, за всичко. Даже си мисля, че малко ни се кара  Mr. Green
Хайде, Ментова да си четвъртата с днешен първи ден Simple Smile Фалстартът не е страшен, страшното е да се
откажеш да ги отказваш ...
Ели, видя ли, че можело да отпусне гадината. След време ще има да се чудиш - как изобщо ти се е случило
това чудо ... Дано по-скоро го преживееш. Което пожелавам и на всички нас, разбира се ...
Виж целия пост
# 310
Благодаря ви за подкрепата Simple Smile Но аз май правя грешка.Оставила съм си у нас и на работата по 1 кутия цигари на видно място...(ще се окажа мазохистка)
Ели, на мен също кафето ми е гадничко и похапвам много сладичко и плодове. Кой знае колко дебела ще стана хахаха, но имам мегдан, сега  съм 45 кила Simple Smile
Виж целия пост
# 311
galisiq_ , през моя абстинентен период карах всички да си крият КУТИИТЕ - те ме дразнеха, защото ръцете ми сами посягаха. Като пушеха наоколо - не. Махай пълните кутии, защо да се тормозиш излишно?
Виж целия пост
# 312
  Ей, момичета, карате ме да се изчервявам. Blush  Но ви благодаря наистина много  Hug Hug, давате ми кураж и сила да се преборя. Нищо повече не съм направила от всички вас, дори се щадя- не се събирам с пушачи, не държа кутии с цигари у дома. Спя до късно, плискам се в банята 3,4 пъти дневно- изобщо си помагам максимално.
Не знам как щях да издържа, ако ходех на работа и бях наобиколена от колеги пушачи..
Виж целия пост
# 313
Срещу многото ядене - много вода и айрян. Той гони глада доста.
И чай. Какъвто и да е, но май за ментовия съм срещала най-добри отзиви Simple Smile
Също и зелен чай е добре. Аз пия и доста черен.

Гали, то си е до човек, но най-добре е да нямаш под ръка. Има случаи, в които ще е по-лесно
да се въздържиш именно защото са недостъпни в момента. Махай ги - слушай патило Simple Smile
Виж целия пост
# 314
Пак чета книгата на Алън Кар. Искам да постигна това, искам да си кажа: "Ураааа! Вече не пуша!", искам никак да не ме тегли към цигара, искам да съжалявам пушачите! Иначе ще си остана пушач, който не пуши, а това го измъчва. Не искам да се измъчвам, искам да се радвам! Трябва да си "ремонтирам" основно главата, не само белите дробове!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия