Набързо прочетох какво сте писали за яслите, много лошо това с боледуването, но май при повечето деца е така. Аз, както казах, не можах да дам Жорко на ясла, нямало места
и хем ме е яд, хем пък сега като чета и се радвам. Иначе ми е много трудно с двамата в къщи. Добре, че бебка е много кротичка, няма колики, спинка, папка, ака... абе душичка направо
Но за това пък баткото е огън
Много палав е станал, само бели прави, напоследък взе да ревнува от бебето и да го удря. СТарая се да му обръщам повече внимание, но то не мога да се разчекна. Пък и то колкото и да му угаждам все за нещо ще се намери да му се скарам, да викна и така всеки ден... Тази зима май ще е дооооста дълга за мен
Честито на всички празнували тия дни

Много
и по-малко боледуващи дечица



само седи и чака да премине яда на отсрещната страна... дори не се пази, а пък да удари някого и през ума не му минава.
(като братовчеда).
.
, за градинските емоции ми е трудно да премълча - миналата година преобладаваха по големите деца и тя като най- малка все дърпаше да е самостоятелна и много неща бързо усвои ,но за сметка на това сега групата е препълнена с деца на нейната възраст ,резултата е премълчаване за смяна на памперс , бебешко държане като плюене и плезене като приказва , но "черешката" на тортата беше миналият петък като я намерих с биберон при големите,понеже не искала да спи при малките и им пречила,и всичко поради липса на персонал
. Толкова бясна не съм била наскоро,но поне случката има позитивна страна - Зара днес ми показва как сама си обува панталона
. Ама май всички свиканхме с това.
. Говоря, ама какво там се случва не знам. Иначе никога не се е бил с дете пред мен, но явно аз се намесвам преди да се случат нещата.
, а той ме успокоява, че той щял да купи ново сиропче с неговите пари (има си протмоненце със стотинки за колите).