Помощ в търсенето на работа - 5

  • 74 819
  • 746
# 525
Здравейте момичета,
днес са накарали моя мъж(а и всичките му колеги), да подпише анекс към трудовия договор- временен до завършване на обекта.
Та моя въпрос към по-компетентните е: С този анекс с какво са го ощетили?
Това с тези временни договори въобще не ми харесва...
Виж целия пост
# 526
То така без да кажеш какво точно пише в анекса едва ли някой ще разгадае за какво става въпрос, но както си го написала според мен е следното: Мъжът ти работи вероятно в строителство и се е разписал, че договорът му е временен до прикл. на обекта, който работят...
Виж целия пост
# 527
Да се похваля и аз, че ще напускам май редиците на безработните... Не че съм подписала още нещо де, но се надявам да стане в рамките на следващата седмица Praynig
Виж целия пост
# 528
Здравейте,момичета!Предложиха ми работа в магазин за бебешки стоки,но имам питане към запознатите:има ли разлика за работодателя /за плащането на осигуровки/дали ще пусне договор на 30 работни часа и заплата 250 лв,или на пълен работен ден-40 часа и минимална работна заплата?
И да-за децата са първите въпроси на бъдещите работодатели,за съжаление...Аз нямам,но пък следват едни въпроси-ами планирам ли да имам,раждане или осиновяване,абе-грозна картинка...

За работодателя няма разлика. Вноските са същите ако заплатата е една и съща. При теб има разлика в трудов и осигурителен стаж и ако ти трябва стаж за пенсиониране не приемай варианта 30 часа.
Виж целия пост
# 529
Благодаря,Stryper !  bouquetТова ме интересуваше!
Виж целия пост
# 530
То така без да кажеш какво точно пише в анекса едва ли някой ще разгадае за какво става въпрос, но както си го написала според мен е следното: Мъжът ти работи вероятно в строителство и се е разписал, че договорът му е временен до прикл. на обекта, който работят...
не са му дали копие, за да знам какво точно пише Rolling Eyes
Виж целия пост
# 531
Иве предвид положението в града и подписания анекс за временен договор/до приключване на обекта/ го очаква най-неприятното  Confused.Това ако нещата не се оправят до тогава.Не знам точно в коя фирма работи твоя мъж,но оня ден дойде познат на мойта шефка и каза,че ще съкращават 350  ooooh! човека от тяхната фирма - заради спрените строежи в града.Предполагам анекса във вашия случай е за да не бъдат плащани обезщетения от страна на фирмата.
Виж целия пост
# 532
Аз май ще започвам работа, но не съм сигурна - бях на интервю в Солис и очаквах да ме потърсят за второ интервю, на което те казаха, че ще уточняват подробностите по самата работа, заплата, договор и разни други въпроси, но ми се обадиха направо да си нося документите  newsm78 Не знам какво да очаквам - нито относно работата, нито заплащане... нищо. Някой ако знае нещо за фирмата, моля да сподели - четох разни неща в нета, но повечето са анонимни, а на вас вярвам повече  Hug
Виж целия пост
# 533
За каква точно позиция кандидатстваш при Солис?
Сестра ми работи за фирмата и евентуално бих могла да бъда полезна с някаква информация.
Виж целия пост
# 534
Момичета,обадиха ми се за интервю за мноооого желана от мен позиция в сферата в която искам да се развивам  Crazy Стаскайте палци,интервюто е утре от 10ч,дано всичко мине добре  Praynig
Виж целия пост
# 535
Деница,стискам палци  Hug.
Виж целия пост
# 536
*denitsa* ,айде,че много се застоя в темата!
Успех  newsm10
Виж целия пост
# 537
Момичета,обадиха ми се за интервю за мноооого желана от мен позиция в сферата в която искам да се развивам  Crazy Стаскайте палци,интервюто е утре от 10ч,дано всичко мине добре  Praynig

Успех  Hug
Виж целия пост
# 538
Дени успех!!!   bouquet
Виж целия пост
# 539
Има ли някой ,който си е намерил работа от Пловдив в jobs.bg,че се отчайвам ? Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия